Odeabank taşıt kredisi Kasım ayı kampanyası başladı! 60 ay vade imkanı sunuluyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Odeabank taşıt kredisi Kasım ayı kampanyası başladı! 60 ay vade imkanı sunuluyor

KREDİ

27 Ekim 2020 Salı 19:52:46

Son Güncelleme: 27/10/2020 18:27:27

Odeabank taşıt kredisi Kasım ayı kampanyası başladı! 60 ay vade imkanı sunuluyor

Odeabank, 0 km veya ikinci el araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar için cazip koşullarla taşıt kredisi kampanyası oluşturdu.Odeabank, taşıt kredisi kampanyasıyla birlikte, 60 aya varan vade seçenekleri, yüzde 1.53’ten başlayan faiz oranları ve esnek ödeme planları sunuyor.

Bütçenize uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanından yararlanmak isterseniz, Odeabank şubelerini arayarak veya Odeabank şubelerine bizzat giderek kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

İLK YIL SADECE FAİZLERİNİZİ ÖDEYEBİLİRSİNİZ

Odeabank taşıt kredinizi, ilk sene sadece faiz ödemeli olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede, yeni aracınızın alımı esnasında nakit akışınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Sadece faiz ödemeli taşıt kredisi kullanırsanız; ilk yıl aylık taksitleriniz, yalnızca faiz ödemelerinden oluşacaktır. Faiz ödemeli taşıt kredisi kullanımında, eşit taksitli ödeme planına oranla daha düşük miktarda taksit ödeyeceksiniz. Sadece faiz ödemelerinin süresi, 12 ay ile sınırlandırılmıştır ve müşteri bazında değerlendirilecektir.

ODEABANK TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

  • Binek araç ediniminde kullanılacak taşıt kredileri için, kredi tutarının taşıt değerine oranı, taşıtın nihai fatura değeri 100.000 lira ve altında olanlar için %70’i aşamaz. Söz konusu oran, nihai fatura değeri 100.000 lirayı aşan binek araçlarda, bedelin 100.000 liraya kadar olan kısmı için %70, 100.000 lirasının üstünde olan kısım için %50 olarak uygulanmaktadır. Taşıtın değerinin hesaplanmasında, ikinci el binek araçların kasko değeri esas alınmaktadır.
  • Taşıt kredisi kampanyasından yalnızca 18 yaşından büyük olan ve gelirini belgeleyebilen vatandaşlar yararlanabilir.
  • Araç rehni alınmaktadır. Rehin alınacak olan araca, müşteri tarafından Kasko Sigortası yaptırılması gerekmektedir.
  • Fatura tutarı 120.000 liradan fazla olan taşıtlar için en fazla 48 ay vade uygulanacaktır. Fatura tutarı 120.000 liraya kadar olan taşıtlar için de maksimum 60 ay vade uygulanacaktır.

Örnek Ödeme Planı

Odeabank, taşıt kredisi kampanyası kapsamında, 50 bin liralık taşıt kredisi için 48 ay vade ve yüzde 1,53 faiz oranı sunmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 1.576,17 liradır.

ODEABANK TAŞIT KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Odeabank tarafından oluşturulan taşıt kredisi kampanyasınaOdeabank şubelerini arayarak veya gerekli belgelerle birlikte şubelere giderek başvurabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Başvuruyu yapan kişiye ait TC kimlik numarası içeren Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi veya Pasaport
  • Başvuru yapan kişinin adına düzenlenmiş son 3 aya ait bir adet elektrik, doğalgaz, su ya da telefon faturası
  • Proforma Fatura
  • Gelir Belgesi:

-Serbest Meslek Sahibi olan veya Ticaret Erbabı olan kişilerden; son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu veya işletme hesap özeti istenmektedir. Bunlara ek olarak Ticaret Sicil Gazetesi veya Oda kayıt belgesi talep edilmektedir.

-Şirket Ortağı olan kişilerden; son yıla ait Vergi Levhası, onaylı bilanço ve gelir tabloları veya işletme hesap özeti, Ticaret Sicil Gazetesi veya Oda Kayıt Belgesi talep edilmektedir.

-Ücretli çalışan kişilerden; maaş bordrosu veya maaş yazısı ve şirket imza sirküleri talep edilmektedir.

-Emekli kişilerden; emekli maaşı hesap cüzdanı veya emekli maaşının ödendiği banka hesabı bilgisini içeren bir yazı istenmektedir.

-Gayrimenkul geliri olan kişilerden, tapu belgesi ve ilgili kira kontratı istenmektedir.

-Menkul geliri olan kişilerden, faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı talep edilmektedir.

ODEABANK TAŞIT KREDİSİ ÖDEMELERİ NEREDEN YAPILIR?

Odeabank taşıt kredisi taksit ödemelerinizi Odeabank İnternet Şubesi’nden, Odeabank Şube ve ATM’lerinden, 444 8 444 numaralı Odeabank İletişim Merkezi’nden, herhangi bir banka hesabınızdan EFT/havale yoluyla, Akbank ATM’lerinden ve PTT Şubelerinden yapabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı