Odeabank 48 ay vadeli 50.000 TL taşıt kredisi kampanyasını duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Odeabank 48 ay vadeli 50.000 TL taşıt kredisi kampanyasını duyurdu

KREDİ

14 Kasım 2020 Cumartesi 13:54:21

Odeabank 48 ay vadeli 50.000 TL taşıt kredisi kampanyasını duyurdu

Hayalinizde ki satın almak istediğiniz araç artık size bir adım kadar yakın. Odeabank’ın sıfır araç ve ikinci el taşıt alımları için yapmış olduğu kredi kampanyası ile çok cazip koşullar ile istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Odeabank’ın bütçenize uygun faiz oranlarıyla, taşıtınız için gerekli krediyi Odeabank’tan temin edin. 48 aya kadar varan vade seçenekleri ve bütçenize özel şekilde esnek ödeme imkanından faydalanmak için Odeabank şubelerini arayabilir ya da uğrayabilirsiniz.

Binek araç almak amacı ile çekilecek olan taşıt kredilerinde, kullanacağınız kredi tutarının taşıtın değeri  ile oranı, taşıtın nihai fatura değeri 100.000 Türk Lirası ve altında ki tutarlar için %70’i aşamaz. Bu oran ise, nihai fatura değeri 100 bin TL üzerinde olan binek araçlarda, bedelin 100.000 Türk Lirasına kadar olan bölümü için %70, 100.000 Türk Lirasının üzerinde olan kısım için %50 olarak uygulanır. 2.el binek araçlarda ise taşıtın değerinin tespitinde kasko değeri esas olarak alınır.18 yaşından büyük yani hukuken reşit olan, gelirini belge halinde sunan vatandaşlara kredi kullandırılır.

Araç rehni alınmaktadır. Rehin alınacak olan araca, Odeabank müşterinin Kasko Sigortası yaptırması gerekmektedir.

Peki, Krediye Nasıl Başvuru yapabilirim?

Odeabank Taşıt Kredisi’ne başvurmak için, gerekli olan belgeler ile Odeabank şubesine gitmeniz yeterli.

Nüfus cüzdanı (TC kimlik numarası olan Kimlik Kartı veya Ehliyet ya da Pasaport) gerekmektedir.

Başvuru yapacak kişinin adına, son 3 aya ait olan bir adet doğal gaz faturası,elektrik faturası, telefon ya da su faturası gerekmektedir.

Gelir Belgesi

Serbest Meslek Sahipleri ya da Ticaret Erbabı: Son yıla ait olan bir  Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu/işletme hesap özeti istenmektedir.Ticaret Sicil Gazetesi/Oda kayıt belgesi

Şirket Ortaklığınız var ise: Son yıla ait Vergi Levhası, onaylı bilanço ve gelir tabloları/ işletme hesap özeti,Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda Kayıt Belgesi gerekmektedir.

Ücretli Çalışan iseniz: Maaş bordrosu ya da maaş yazısı ve şirket imza sirküleri gerekmektedir.

Emekli vatandaşlar için ise: Maaş hesap cüzdanı ya da emekli maaşınızın yatırıldığı banka hesabının bilgisinin bulunduğu yazı.

Gayrimenkul Geliri Beyan Eden Vatandaşlardan İstenilen Evraklar: Gelire ilişkin konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı istenmektedir.

Menkul Geliri Bulunan Kişiler İçin İse: Faiz gelirini göstermekte olan hesap cüzdanı.Proforma Fatura istenmektedir.

Maliyet ve Faiz Tablosu

50 bin Türk Lirası taşıt kredisi 24 ay vade ile kullandığınızda; Aylık taksit tutarınız 2 bin 706 Türk Lirasıdır. Toplam geri ödemeniz gereken tutar ise 64 bin 950 Türk Lirasıdır.

50 bin Türk Lirası krediyi 36 ay vade seçeneği ile kullanırsanız eğer; Taksit tutarınız 2 bin 27 Türk Lirası olup geri ödemeniz gereken miktar ise 72 bin 999 Türk Lirası şeklinde hesaplanmaktadır.

50 bin Türk Lirasını 48 ay vade imkanı ile kullanmak istediğinizde; Aylık ödenmesi gereken miktar bin 699 Türk Lirasıdır ve toplamda bankaya ödemeniz gereken  miktar ise 81 bin 592 Türk Lirasıdır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı