O bankalardan sıfır faizli kredi müjdesi! Sadece bu kişilere verilecek
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

O bankalardan sıfır faizli kredi müjdesi! Sadece bu kişilere verilecek

KREDİ

26 Eylül 2020 Cumartesi 20:25:10

O bankalardan sıfır faizli kredi müjdesi! Sadece bu kişilere verilecek

Kişilerin kredi gereksinimi her geçen gün yükselmeye devam ederken muhteşem kampanya duyuruları peş peşe gelmiştir. Bankaya gitmeden kredi kullanma fırsatı ile acil nakit paraya hemen erişebileceksiniz. Teknoloji her geçen gün ilerlemeye devam ederken bankalar da gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşterilere büyük basitlikler sağlamaya devam etmektedir.

Kişilerin kredi gereksinimi her geçen gün yükselmeye devam ederken muhteşem kampanya duyuruları peş peşe gelmiştir. Bankaya gitmeden kredi kullanma fırsatı ile acil nakit paraya hemen erişebileceksiniz. Teknoloji her geçen gün ilerlemeye devam ederken bankalar da gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşterilere büyük basitlikler sağlamaya devam etmektedir. Özellikle de korona virüs salgını sürecinde bankalara gitmek daha riskli bir biçime gelirken banka şubelerine yaşanan güçlüğü düşürmek için banklara pek çok işlemi internet üzerinden yapmaya başlamıştır. Bunlardan birisi de kredi başvurusu ve kredi kullandırma süreci olmuştur. İşte o kampanyalar ile bankaya gitmeden kredi kullanma fırsatı!

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Şubeye gitmek gerekmeyen bankalar arasında yer bulan Akbank 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvuruları için büyük kolaylık sağlamaktadır. Akbank hesabı olan vatandaşlara sağlanan kolaylık sayesinde Akbank Direkt Bankacılık uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektesiniz. Yine Akbank internet şubesi kullanıcılarının uygun kredi notu ortalaması ve limiti bulunması durumunda istedikleri an hesaplarına geçirebilecekleri biçimde hesaplarına kredi limiti tanımlamakta olup onay vermeniz durumunda bu miktar direkt olarak hesabınıza geçmektedir.

ING BANK KREDİ BAŞURUSU!

50 bin liraya kadar 36 ay vadeli şubesiz ihtiyaç kredisi yardımı veren ING Bank mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi başvurusu almaktadır. Kredi notuna göre kredi faiz yüzdesi belirleyen ING Bank internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu olmaktadır fakat kişinin ING Bank hesabı yoksa bu durumda son olarak kredi onayı aldığı miktarı bankadan alabilmek için şubeye gitmesi gerekmektedir.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU!

Şubesiz kredi çekmek isteyen vatandaşlar için 200 bin liraya kadar ön onaylı kredi limiti tanımlayan Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden her kullanıcısına hazır kredi limiti tanımlıyor. Kredi kullanmak için aranılan kriterleri sağlayan vatandaşlar bu sayede bankaya gitmeden ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.

KREDİ KULLANMAK İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR

 • 18 yaşını doldurmuş olmanız,
 • Bankalarla kredi ve kredi kartı çalışmalarınızın düzgün olması,
 • İpotek verecekseniz eş rızanızın yazılı olarak bankaya verilmesi,
 • İhtiyaç kredilerinde 36 ay ve taşıt kredilerinde 60 ay talep etmeniz,
 • Konut kredisi hariç, aile gelirinizi krediye dâhil etmemeniz,
 • Gelirinizi resmi geçerliliği bulunan evrak ile beyan etmeniz,

Yukarıda belirttiğimiz şartlar neredeyse tüm bankalar tarafından uygulanır. Bu şartların detaylı olarak incelemesi:

 • 18 yaşını doldurmuş olmanız
 • 18 yaşını doldurmanız yasal sorumluluk açsından gerekli olsa da bankaların çoğunluğu 20 yaşın altındaki kişilere kredi işlemi yapmıyor. Bu durumda olan kişiler ancak kefil veya ipotek ile ilerleyebiliyor.
 • Bankalar ile çalışmalarınızın düzgün olması
 • Kredi veya kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapmamanızdan dolayı, yasal/idari takibe düşmeniz durumunda bankalar ile çalışmalarınızı düzenli hale getirmediğiniz sürece kredi kullanmanız çok düşük bir ihtimaldir.
 • 3-İpotek verecekseniz eş rızanızın yazılı olarak verilmesi
 • Aile konutunuzu ipotek olarak verebilmeniz için eşinizden yazılı izin almanız (eş muvafakatnamesi) gerekir. Ayrıca kefil göstermek zorunda kalırsanız, yasal olarak kefilden de eş rızası alınmak zorundadır.
 • Konut kredisi 360 ay, ihtiyaç kredisi 36 ay, taşıt kredisinde 60 ay vade talep etmeniz
 • İhtiyaç kredisi ipotekli veya ipoteksiz olması fark etmeden en fazla 36 ay vade ile kullanılabiliyor. Taşıt kredisi de en fazla 60 ay, konut kredisinin vadesi ise yasal olarak 360 aya kadar çıkabiliyor.
 • Konut kredisi hariç, aile gelirinizi krediye dâhil etmemeniz
 • İhtiyaç ve taşıt kredisinde sadece krediyi çekecek olan kişinin geliri kredi başvurusunda kabul edilir. Yani hane halkı geliri kredi hesaplamasına dâhil edilmez. Ancak hane mensupları kefil olarak kabul edilebilir.
 • Gelirinizin resmi geçerliliği bulunan evraklar ile beyan edilmesi
 • Resmi olarak geçerliliği olan kaşe, mühür veya imzalı belgeler ile gelirinizi bankaya sunmanız durumunda ancak kabul edilir. İş yerinden yetkili kişilerin imzası üzerine alınan maaş yazısının kabul edilip edilmemesi ise tamamen bankanın değerlendirmesinde bir durumdur.

 

 

 

 

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı