Nakit ihtiyacı olan herkesi ilgilendiriyor! Devlet kredi desteği geldi! Herkese sıfır faizli kredi imkânı!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Nakit ihtiyacı olan herkesi ilgilendiriyor! Devlet kredi desteği geldi! Herkese sıfır faizli kredi imkânı!

KREDİ

18 Ağustos 2020 Salı 13:01:45

Son Güncelleme: 18/08/2020 13:02:08

Nakit ihtiyacı olan herkesi ilgilendiriyor! Devlet kredi desteği geldi! Herkese sıfır faizli kredi imkânı!

Kurban Bayramı sebebiyle milyonlarca vatandaş harcama yaptı, bu harcamaların büyük bir çoğunluğu devletin verdiği yardımlar dolayısıyla gerçekleşebildi. Zira Korona virüs sebebiyle milyonlarca vatandaşımız işsiz kaldı ve yüz binlerce işletme kapatıldı.

Kurban Bayramı sebebiyle milyonlarca vatandaş harcama yaptı, bu harcamaların büyük bir çoğunluğu devletin verdiği yardımlar dolayısıyla gerçekleşebildi. Zira Korona virüs sebebiyle milyonlarca vatandaşımız işsiz kaldı ve yüz binlerce işletme kapatıldı. Ancak sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen sokağa çıkma yasağı öncesi ve sonrasında yapılan harcamaların tutarı azalmadı aksine yükseldi. Özellikle öncesinde yapılan alışveriş miktarı Türkiye’de bir rekora ulaştı. Bu durumdan en çok marketler, kuyumcular, sağlıkçılar ve eczaneler kazandı. İşte tam olarak bu sebeple en düşük Kurban Bayramı kredisi veren bankalar 2020 listesi sürekli araştırıldı.

Kurban Bayramı’nı yavaş yavaş geride bırakırken Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) yüzde 0,94 olan kredi faiz oranlarını yüzde 0,89’a çekerek ihtiyaç sahiplerine yatırım yapmaya devam ediyor. Kurban Bayramı ve Kurban Bayramı ortasında bankaların en çok kredi satışı yapacağı tarihler yaklaştı. Yaklaşmasına yaklaştı ancak hala vatandaşımız en uygun kredi faiz oranlı bankanın hangisi olduğunu bilmiyor. Kurban Bayramı öncesi Merkez Bankası faiz indirimine gitti, bu karar sonrasında yüzde 1’in üzerinde olan kredi faiz oranları birden yüzde 0,90’ın altına geriledi. Merkez Bankası faiz indirimi ardından kamu bankaları ile birlikte özel bankalar da vatandaşları en uygun kredi faiz oranları ile buluşturmak için birbiri ile yarışa girdi. İşte güncel kredi faiz oranları 2020 listesi ve 10 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama uygulamaları! En uygun kredi veren banka 2020 listesi her geçen gün güncellenirken, nakde sıkışanlar için bankaların faiz oranları gerileyerek kredi hesaplama sonuçlarını aşağı doğru çekmeye devam ediyor. Hangi banka ihtiyaç kredisi faizini indirdi? İşte banka güncel kredi faiz oranları ve 10 bin TL en uygun faiz hesaplama aracı!

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI KREDİ FAİZ ORANINI DÜŞÜRDÜ!

Kurban Bayramı öncesinde kredi faiz oranları Türkiye Ekonomi Bankası’nda (TEB) yüzde 0,94 civarındayken Kurban Bayramı sonrasında ise yüzde 0,89’a kadar gerilemeyi başardı. Bu başarının ardından ilk günden Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) kredi başvuru sayısı 200 bini aştı. Bayram sonrası TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı 0.89 olarak güncellenecek. Yapılan güncelleme banka tarafından müşterisi olan ve olmayan tüm nakde sıkışan vatandaşlar ile paylaşıldı. Bu durumda vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçları çok kolay bir şekilde karşılanabilecek. Eğer kredi çekmek istiyorsanız aşağıda vereceğimiz listeden herhangi birinden hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kurban Bayramı öncesinde Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi faizi yüzde 0,94 iken Kurban Bayramı sonrasında yüzde 0,89’a kadar gerileyen kredi faiz oranları için 10 bin TL ihtiyaç kredisinde 36 ay vadeye ödenecek tutar 339,53 TL iken faiz indirimi sonrasında yeni tutar 336,05 TL şeklinde oldu.

EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?

Kurban Bayramı için en uygun kredi veren banka hala ING Bank olmaya devam ediyor. ING Bank hala yüzde 0,79 kredi faiz oranıyla kredi vermeye devam ediyor. En uygun ihtiyaç kredisi veren ING Bank’ta, 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 329 TL’ye geriliyor. 60 ay vadeli 10 bin TL ING ihtiyaç kredisi hesaplama sonucuna göre ise aylık taksit tutarı, 219 liraya kadar geriliyor. 2020 en uygun bayram kredisi veren bankalar arasında bir diğeri ise QNB Finansbank ve Türkiye Ekonomi Bankası oldu. Bu iki banka da yüzde 0,89 kredi faiz oranıyla kredi veriyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı