Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Mesaj Atarak 10 Bin TL Kredi Müjdesi Verildi!

KREDİ

7 Mayıs 2020 Perşembe 23:03:52

Mesaj Atarak 10 Bin TL Kredi Müjdesi Verildi!

Mesaj atarak 10.000 TL Kredi Veren Bankalar hangileridir? Mesajla kredi veren bankaların şartları nelerdir? Mesaj atarak kredi başvurusu yaptığınızda bankalar hangi şartlarda işlem yaparlar? Sizlere bu yazımızda 10.000 TL kredi almak istediğinizde SMS atarak hemen nasıl kredi alabilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

Mesaj atarak 10.000 TL Kredi Veren Bankalar hangileridir? Mesajla kredi veren bankaların şartları nelerdir? Mesaj atarak kredi başvurusu yaptığınızda bankalar hangi şartlarda işlem yaparlar? Sizlere bu yazımızda 10.000 TL kredi almak istediğinizde SMS atarak hemen nasıl kredi alabilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

Bankaların kredi başvuruları aşamalarından en çok tercih edilen kredi başvuru yöntemi tabii ki de SMS kredilerdir. Bir mesaj atarak hemen bankalardan kredi başvurusunu yapabilir ve 5 dakika içinde kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Banka kredi başvurusu yapacak olan müşteriler politikalara uygun olmaları durumunda 10.000 TL’ye kadar veya üzerinde krediler kullanabilirler. 10.000 TL kredi bankalarda daha çok tercih edilen bir limittir. Sizlerde bu limit üzerinden kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Mesaj atarak kredi alacaksanız bazı politikalara uygun olmanız gerekiyor. Şimdi dilerseniz bu işlemler hakkında sizlere bilgiler verelim.

Mesajla Kredi İçin Başvuru Şartları Nedir?

Mesajla kredi başvurusu yaptığınız zaman banka şartlarına uygun olan müşteriler onay alabilir. Kredi notu ve kredi sicili bu durumda çok önemlidir. Sizde eğer kredi onayı almak istiyorsanız Mesajla kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun müşteri grubunda olmanız gerekmektedir.  Kredi notu 1100 ve üzerinde olan, bankalarda sıkıntısı olmayan kişiler kredi alabilmektedirler. Kredi başvurusu yaptığınızda banka değerlendirme sonucunu size cep telefonunuza verecektir. Mesajla kredi 50.000 TL’ye kadar verilmektedir.

Aktifbank Mesajla Kredi Başvurusu

Eğer kredi notunuz düşükse ilk olarak Aktifbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aktifbank 40.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak kredi vermektedir. Sizlerde bu bankadan kredi notunuz düşük olsa bile kredi alabiliyorsunuz. Banka sizin sicilinize göre bir onay limiti verecek ve bu limite göre kredinizi kullanacaksınız. Kredi başvurusu yapmak için KREDİ TC KİMLİK yazarak 3050’ye mesaj atabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yaptığınızda hemen size sonuç söyleyecektir. Kredi onayı aldığınızda banka sizi arayacak ve kredi kullanımı hakkında bilgiler verecektir.

Finansbank Mesajla Kredi Başvurusu

SMS kredi dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen bankalardan birisi QNB Finansbank olmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda QNB Finansbank 50.000 TL’ye kadar size kredi değerlendirmesi yapacaktır. Bu bankadan kredi başvurusu yapmak da çok kolaydır. TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu onayı aldığınızda bu onaylanan tutar kadar kredinizi banka şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz.

Denizbank Mesajla Kredi Başvurusu

Özellikle hızlı onay almak isteyenler ve sigortası olmadan çalışan kişiler bu bankadan 55.000 TL’ye kadar kredi değerlendirmesi yapılacaktır. Eğer ihtiyacınız 10.000 TL ise onaylanan rakamdan düşebilirsiniz. Ama eğer 10 bin TL altında bir onay aldıysanız banka size kredi vermek için şubelerden evraklarınız ile işlem yapmanızı isteyecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda Denizbank üzerinden şubelerine giderek kimlikle kredi kullanabilirsiniz. Denizbank mesajla kredi başvurusu için Kredim TC kimlik yazarak 3280’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı