Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Masrafsız 10000 TL Kredi Kampanyası rekor kırdı! Kredi kullanmak isteyen alsın

KREDİ

15 Temmuz 2020 Çarşamba 13:44:43

Son Güncelleme: 15/07/2020 13:44:40

Masrafsız 10000 TL Kredi Kampanyası rekor kırdı! Kredi kullanmak isteyen alsın

Masrafsız 10.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? Masrafsız 10.000 TL kredi almak için bankaların şartları nelerdir? Masrafsız 10.000 TL kredi için hangi bankalar işlem yapar? Sizlere bu yazımızda dosya masrafı almayan bankaların kredi kampanyaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Masrafsız 10.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? Masrafsız 10.000 TL kredi almak için bankaların şartları nelerdir? Masrafsız 10.000 TL kredi için hangi bankalar işlem yapar? Sizlere bu yazımızda dosya masrafı almayan bankaların kredi kampanyaları hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredisi, para ihtiyacı olan müşterilerin en çok tercih ettikleri para bulma yöntemlerinden birisidir. Her bankanın belirli kampanyalar yaptığı bu kredi kategorisinde banka politikalarına uygun olan müşteriler diledikleri zaman ihtiyaçları kadar kredi kullanabilmektedirler. Sizlerde eğer bu kredileri kullanacaksanız, kredi kullanımı esnasından masraflar ödemeniz gerekmektedir. Bu masrafların başında hayat sigortası ve dosya masrafı gelmektedir. Hayat sigortası kredilerde zorunlu olduğu için bunun için bankalar bir kredi kampanyası yapmazken, dosya masrafsız kredilerde bazı müşterilerine kredi imkanları tanımaktadırlar. Sizlerde eğer masrafsız 10.000 TL kredi kullanmak istiyorsanız aşağıda sizler için hazırladığımız bankalardan, şartlarına uygun olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Enpara.com 10.000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Masrafsız kredi veren bankalar genellikle şubesiz işlem yapan bankalardır. Banka şubelerinden dosya işlemleri olmadığı için bu bankalar dosya masrafı bedeli almadan müşterilerine kredi imkanları vermektedirler.

Enpara.com’da QNB Finansbank tarafından kurulan ve ülkemizdeki ilk dijital banka özelliğini elinde bulunduran bir bankadır. Bu bankadan yapacağınız bankacılık işlemleri tamamen internet üzerinden olduğu için banka hiçbir şekilde masraf kabul etmeyecektir. Enpara.com üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak da 60 ay vadeye kadar 10.000 TL krediyi masrafsız olarak kullanabilirsiniz. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa kredinizi internet bankacılığından kullanarak hemen hesabınıza atabilirsiniz.

İş Bankası 10.000 TL Masrafsız İş Cep Kredisi

İş Bankası üzerinden de 10.000 TL iş cep uygulaması üzerinden masrafsız online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacağınız zaman İş Bankası internet bankacılığı ile giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka online olarak bu kredileri vereceği için masrafsız olarak sizlere kredi imkanı sunacaktır. 10.000 TL kredi başvurusu onay aldığında banka hemen kredinizi kullandıracak ve hesabınıza atacaktır. Bu durumda bankaya gitmeden işlem yapacaksınız. Aldığınız ihtiyaç kredisinde banka 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır. 60 ay vadeye kadar ayrıca kredi taksitlerinizi bölebileceksiniz.

CepteTEB 10.000 TL Masrafsız Kredi Başvurusu

Şubesiz bankacılık olarak hizmet veren CepteTEB bankası da 10000 TL masrafsız kredi veren bankaların başında gelmektedir. Tamamen internet üzerinden işlem yapan bu bankanın kurucusu TEB bankasıdır. Dijital banka olarak hizmet veren CepteTEB Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşterilerine online imkan vermektedir. Alacağınız 10 bin TL krediyi masrafsız olarak kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacağınız zaman internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Burada onay almanız durumunda banka sadece hayat sigortası kesecektir. Masrafsız kredilerde 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda masrafsız 10.000 TL kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Bazı bankalarda emekli müşterilerine emekli maaşlarını bankaya taşımaları durumunda masrafsız kredi vermektedir. Sizde bu kampanyaları kendi maaş aldığınız bankadan öğrenebilirsiniz.

 

 

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

  1. Mustafa

    15 Temmuz 2020 at 15:15

    Hani nerde ,göremiyorum.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı