Maddi ihtiyacı olan herkese 1 fırsat! Qnb, Garanti Bankası, Şeker Bank, Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıf Bank duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Maddi ihtiyacı olan herkese 1 fırsat! Qnb, Garanti Bankası, Şeker Bank, Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıf Bank duyurdu

KREDİ

7 Ekim 2020 Çarşamba 23:20:34

Son Güncelleme: 07/10/2020 23:20:47

Maddi ihtiyacı olan herkese 1 fırsat! Qnb, Garanti Bankası, Şeker Bank, Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıf Bank duyurdu

Maddi sıkıntısı olan ve geliri düşük bir işte çalışan vatandaşlara bankadan kampanyalar duyuruldu. QNB, Garanti Bankası, Şeker Bank, Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıf Bank olmak üzere 6 bankadan yeni kredi başladığı söylendi. Buna ek olarak 3 ay geri ödemesiz şartlar da sunmaktadır.

Maddi sıkıntısı olan ve geliri düşük bir işte çalışan vatandaşlara bankadan kampanyalar duyuruldu. QNB, Garanti Bankası, Şeker Bank, Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıf Bank olmak üzere 6 bankadan yeni kredi başladığı söylendi. Buna ek olarak 3 ay geri ödemesiz şartlar da sunmaktadır. Belirtilen 6 banka tarafından yapılan açıklamalara göre ihtiyacı olan vatandaşların yüzünü güldüren kampanyalar oluşturuldu. Bu ayda rahat girmek isteyen vatandaşlar için kampanyaların başlatıldığı duyuruldu. Bankalar bu duyuruları sonrasında kredi miktarlarını ve faiz oranlarını hesapladı.

QNB FİNANSBANK KREDİ KAMPANYALARI

QNB FİNANSBANK yaptığı açıklamalarda 3 ay geri ödemesiz kredi başvurularının başlatıldığını vatandaşlara duyurdu. Banka tarafından belirlenen kredi kampanyasında 60 aya kadar vade fırsattı olduğunu belirtti. 10 bin TL kredi için 60 ay vade oranıyla aylık ödenmesi gereken taksit miktarı 245 TL olup, toplamda ödenecek tutar 13 bin 400 TL’dir.  36 ay vade için aylık ödenecek taksit miktarı 340 TL, toplam geri ödeme miktarı ise 11 bin 980 TL’dir. 12 ay vade için ise aylık ödenmesi gereken taksit miktarı 900 TL ve toplamda 10 bin 700 TL tutarında belirlenmiştir. Kredi için başvurular QNB FİNANSBANK müşteri hizmetleri numarasından veya kredi hattından kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

ŞEKER BANK KREDİ KAMPANYALARI

Şeker Bank tarafından yapılan açıklamalarda vatandaşlara 60 aya kadar kredi imkânlarını sunduğunu belirtmiştir. Yüzde 0,75 faiz oranı ve 3 ay geri ödemesiz kredi ertelemesini yapacağını duyurmuştur. Uyguladığı kampanyaların başvurularının 20 Ağustosa kadar devam edeceğini de ifade etti.

GARANTİ BANKASI KREDİ KAMPANYALARI

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut AKTEN bankanın sunduğu destek paketlerinin ve kampanyalarının açıklamasını yaptı. Pandemi sürecinde yaşanan zorluklar dolayısıyla destek paketlerini ve iş yerlerinin çalışmaması durumunda da uygun kredi kampanyalarını başlattığını söyledi. Pandemi dolayısıyla insanlar işlerine gidemez oldu ve gelirlerinin bu süreçte ihtiyaçlarını karşılayamadığını belirtti. Birçok insan işsiz kaldığı için geçimini sağlayamadığından bahsetti. Bu süreçten etkilenen çalışan, esnaf veya emekli vatandaşların ekonomik açıdan rahatlaması için yardım amacıyla Bayram Kredisi kampanyasını tekrarladığını belirtti. Bu yaşanan dönemde gerekli olan bütün ihtiyaçların karşılanmasında katkıda bulunmak niyetiyle yüzde 1,50 faiz oranından başlayarak 60 aya kadar vade ile yeni kredi kampanyasını tekrarladığını belirtmiştir.

Müşterileri için de uygun faizler sunan Garanti Bankası kredi başvurularını mobil uygulamasından, internet üzerinden ya da anında kredi hattından yapılabileceğini dile getirmiştir.  Garanti Bankası müşterilerinin hizmetlerini eksiksiz karşılıyor ve başvuru işlemlerini hızla ilerleten banka şubelerinden biridir. Garanti Bankası, vatandaşların zamandan tasarruf etmeleri için Garanti Mobil Uygulaması sayesinde ihtiyacı olan kredi miktarı ile işlemleri kolayca gerçekleştirilebilmesini sağlamıştır. Vatandaşların memnuniyetini hızlı süren işlemleri ile olumlu etkilemiştir.

KAMU BANKALARININ KREDİ KAMPANYALARI

Kamu bankaları tarafından da ihtiyaç sahibi insanlar tespit edilip, çeşitli kampanyalar uygulamaya geçirilmiştir. Vatandaşların ekonomik sıkıntı sebebiyle geçimlerini zor sağladıkları dönemde bankalardan kampanya fırsatları duyurusu geldi. Birçok banka vatandaşlara destek olmak için kampanyalar başlattı. Bunlar arasında kamu bankaları da yer almaktadır. İnsanlar bu haberi duyunca bankalara başvurmaya başladılar.

Halk Bank vatandaşlar için düzenlediği ihtiyaç kredisinde yüzde 0,98 faiz oranını belirlemiştir. Ziraat bankası ihtiyaç kredisi çekecek vatandaşlar için yüzde 0,98 faiz oranını hesaplamıştır. Vakıf Bank ise ihtiyaç kredisi çekecek vatandaşlara yüzde 0,86 faiz oranında kampanyalar sunmaktadır. Kamu bankaları uygun faiz oranıyla vatandaşlarının yüzünü güldürecek kampanyalar sunmuştur. Kredi çeken vatandaşlar ekonomik sıkıntılarını hafifleterek, bankalardan memnun kalmışlardır.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı