Kuveyt Türk Katılım Bankası'ndan 120 Ay Vadeli FAİZSİZ Konut Finansmanı Fırsatı!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan 120 Ay Vadeli FAİZSİZ Konut Finansmanı Fırsatı!

KREDİ

20 Aralık 2020 Pazar 17:25:25

Son Güncelleme: 20/12/2020 17:25:22

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan 120 Ay Vadeli FAİZSİZ Konut Finansmanı Fırsatı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası yeni bir ev almayı düşünenler için 120 ay vadeli faizsiz konut kredisi kampanyasını yeni yılda güncelliyor. Kar payı oranıyla hizmet veren banka için 100 bin lira 120 ay vadeli kredi hesaplama işlemlerini ele aldık.

Faiz ödemeden ev almak isteyen vatandaşların imdadına Kuveyt Türk Katılım Bankası yetişti. Satın almak istenen evin ekspertiz değerinin yüzde 90’ına kadar finansman sağlayan banka 120 aya varan vade seçenekleri uygun kar payı oranları sunuyor.

FAİZSİZ EV ALMAK İSTEYEN VATANDAŞLARA BÜYÜK FIRSAT

Ev almak isteyen vatandaşlar sıklıkla faizsiz bankacılık hizmetini tercih ediyor. Ülke genelindeki geniş şube ağı, avantajlı ve faizsiz finansman seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeken Kuveyt Türk Katılım Bankası, konut kredisi faiz oranlarının giderek arttığı bu dönemde ev alacak olan vatandaşlara sunduğu uygun kar payı oranları ile gönülleri fethetti.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI KONUT FİNANSMANI KAR PAYI ORANLARI

• Kuveyt Türk Katılım Bankasından 60 ay vade ile konut finansmanı kullanmak isteyen vatandaşlar için uygulanacak kar payı oranı yüzde 1.59’dur.
• Hayallerindeki evi 120 ay vadeli Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı kullanarak satın almak isteyen vatandaşlar için yüzde 1.64 kar payı oranı uygulanacaktır.

EVİN ENERJİ KİMLİK BELGESİ FİNANSMAN LİMİTİNİ BELİRLİYOR

Müşterilerin, Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan alacağı finansman limitini satın alınacak olan evin enerji sınıfı belirliyor. 500.000 liraya kadar olan işlemlerde A ve B sınıfı konutların ekspertiz değerinin yüzde 90’ı kadar, diğer enerji sınıfında olan konutların da yüzde 80’ine kadar finansman desteği sağlanır. 500.000 liranın üstünde olan A sınıfı konutların ekspertiz değerinin yüzde 90’ı kadar, B sınıfı konutların yüzde 85’i kadar ve diğer enerji sınıfında olan konutların da yüzde 80’i kadar finansman desteği verilir.

100 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Kuveyt Türk Katılım Bankasından 120 ay vade ile 100 bin liralık konut finansmanı alan vatandaşlara yüzde 1,64 kâr payı oranı uygulanıyor. Bu finansman için aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı ise vatandaşımız aylık 1.911,38 liradır.

KUVEYT TÜRK KONUT FİNANSMANINA NASIL BAŞVURULUR?

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan konut finansmanı almak isteyen vatandaşlar banka şubelerine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ise mobil bankacılık, Kuveyt Türk resmi internet sitesi ya da telefon bankacılığını kontrol edebilir.

GEREKLİ BELGELER

• Kimlik belgesi ve fotokopisi
• Konut Finansmanı başvuru formu
• Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi
• İkametgah belgesi
• Kişinin adına düzenlenmiş ve son dönemde ödenmiş bir adet fatura
• Satın alınacak konuta ait tapu fotokopisi

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı