Kuveyt Türk 60 Ay Vadeli Avantajlı Taşıt Kredisi Kampanyasını Duyurdu!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kuveyt Türk 60 Ay Vadeli Avantajlı Taşıt Kredisi Kampanyasını Duyurdu!

KREDİ

18 Aralık 2020 Cuma 18:09:18

Son Güncelleme: 18/12/2020 18:09:47

Kuveyt Türk 60 Ay Vadeli Avantajlı Taşıt Kredisi Kampanyasını Duyurdu!

Sıfır veya ikinci el taşıt kredisi kullanmayı düşünen vatandaşlarımız için Kuveyt Türk faizsiz konut kredisi kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyor. Üstelik 60 ay vade imkanıyla rahatça taksitlerinizi ödeyebilir ve yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

Sıfır veya ikinci el araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara avantajlı taşıt kredisi teklifi sunan Kuveyt Türk, 1,49’dan başlayan faiz oranlarının yanı sıra 60 aya varan vade imkanı tanıyor. Satın almak istediğiniz aracın kasko değerinin yüzde 70’ine kadar kullanabileceğiniz Kuveyt Türk taşıt kredisine Kuveyt Türk şubelerine bizzat giderek başvuru yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Taşıt Kredisi Özellikleri

• Kuveyt Türk, sıfır ve ikinci el binek araçlar için, müşterilere TL ve döviz olarak finansman sağlamaktadır.
• Kredi kullanılacak aracın yaşı ve kullanılan finansman vadesi toplam 108 ayı geçmeyecek şekilde, ikinci el araç finansmanlarında 8 yaşa kadar finansman desteği alabilirsiniz. Örneğin; 6 yaş için maksimum vade süresi 36 ay, 7 yaş için maksimum vade süresi 24 ay ve 8 yaş için maksimum vade süresi 12 aydır.
• Satın alınacak aracın tür ve modeline göre asgari peşinat yüzdeleri değişiklik gösterebilmektedir.
• Sıfır ve ikinci el binek taşıtların kasko değerinin 120.000 liraya kadar olan kısmı için yüzde 70’i kadar, 120.000 lirayı aşan kısmı için yüzde 50’si kadar finansman kullanabilirsiniz.
• Sıfır araçlarda satış değeri 120.000 lira ve altında olan araçlar için maksimum 60 ay, 120 bin liranın üzerinde olan araçlar için ise maksimum 48 ay vade sunulmaktadır. İkinci el araçlarda satış değeri yerine kasko değeri baz alınır.
• Finansman tutarının %0,5’i kadar finansman tahsis ücreti alınmaktadır.

Örnek Ödeme Planı

• Kuveyt Türk’ten ek ürün olmadan kullanacağınız taşıt kredisi için 36 ay vade kullanmanız durumunda yüzde 1,49 faiz uygulanmaktadır. Örneğin; 30 bin liralık kredi çektiğinizde aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 1.137,29 liradır.
• Ek ürün ile taşıt kredisi kullandığınızda faiz oranı düşmektedir. 36 ay vadeli ek ürün kullanımlı taşıt kredisi için belirlenen faiz oranı yüzde 1,46’dır. 30 bin liralık taşıt kredisi kullanmanız durumunda aylık ödenecek taksit miktarı 1.130,62 liradır.
• 30 bin liralık kredinizi 48 ay vade ile kullanırsanız, Kuveyt Türk tarafından uygulanacak faiz oranı yüzde 1,54’tür. Aylık olarak ödenecek olan taksit tutarı ise 948,06 liradır.
• 60 ay vade ile 30 bin liralık kredi kullanmanız durumunda yüzde 1,54 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödemeniz gereken taksit miktarı 831,58 liradır.

Taşıt Kredisi Başvuru Formu
• Kimlik fotokopisi
• Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi
-Ücretli çalışan kişilerden; son 2 aya ait maaş bordrosu/maaş yazısı ya da gelir yazısıyla birlikte Firma Yetkili İmza Sirküleri
-Serbest çalışan kişilerden; vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri ve oda sicil kaydı belgesi ya da faaliyet belgesi
• Sıfır km taşıt alacak vatandaşlardan proforma fatura
• İkinci el taşıt alacak vatandaşlardan satın alacakları aracın ruhsat fotokopisi

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı