Kuveyt Türk 120 Ay Vadeli Kış Kredileri - HaberKredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kuveyt Türk 120 Ay Vadeli Kış Kredileri

KREDİ

21 Aralık 2020 Pazartesi 14:05:08

Son Güncelleme: 21/12/2020 14:05:07

Kuveyt Türk 120 Ay Vadeli Kış Kredileri

Kuveyt Türk Katılım bankası vatandaşlarımıza 60 ay ya da 120 aya kadar kış aylarına özel konut finansmanı sunuyor. Kredinin özellikleri, bilinmesi gerekenler başvuru kanalları ve örnek ödeme tablosu ise haberimizde;

Kuveyt Türk Katılım Bankası isteyen vatandaşlarımıza 60 aya kadar dileyen vatandaşlarımıza da 120 aya kadar konut finansmanı sunuyor. Kampanyanın koşulları ise oldukça cazip. Bunun yanında kâr payı oranları ile de vatandaşımız faiz derdinden kurtulmuş oluyor. Vadesine göre aynı zamanda banka vatandaşlarımız için farklı kay payı oranları da sunuyor. Bankanın sunduğu diğer tüm özellikler ve ayrıntılar ise haberimizde;

Kuveyt Türk Katılım bankası vatandaşlarımıza 120 aya kadar varan konut kredisi sunuyor. Esnek ödeme seçeneklerinin yanı sıra banka sunduğu kâr payı oranları ile vatandaşlarımızı faiz borcu olmadan ev sahibi yapıyor. Ev alırken yüksek oranlı faiz oranlarından kaçınmak isteyen vatandaşlarımız için fırsat niteliğinde olan bu kredinin için farklı paketler de eklenmiş durumda.

Banka konut finansmanı kullanmak isteyen vatandaşlarımız için çeşitli ve uygun koşullar altında finansman çeşitleri de sunuyor. Sizde kendinizi en uygun finansman desteğini seçerek uzun vadeler ve uygun kâr payı oranları ile ev sahibi olabilirsiniz.

Kuveyt Türk 120 Ay Vadeli Kış Kredileri

İşte banka tarafından sunulan finansman paketleri ise şöyle;

Sabit Ödemeli Finansman

Düzensiz Ödemeli Finansman

Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı

Kentsel Dönüşüm Finansman

Arsa- İşyeri Finansmanı

2B Finansmanı

Bu finansman türlerini ise Kuveyt Türk tarafından aralık ayında güncel olarak sağlanan krediler.

SABİT ÖDEMELİ EV FİNANSMANI

Sabit ödemeli konut finansmanında ise vatandaşlarımız kullandıkları finansmanı her ay düzenli ve eşit aralıklarla bankaya geri ödeme yapıyorlar. Kuveyt Türk tarafından yapılan fırsat ise vatandaşlarımıza kullandıkları evin enerji durumuna göre limit sunulması. Eğer vatandaşlarımızın alacakları ev A ve B sınıfıysa ekspertiz değerinin %90’ına kadar finansman desteği, eğer değilse %80’ine kadar finansman desteği sağlanıyor.

Düzensiz Ödemeli Finansman

Vatandaşlarımız bu finansman paketinde ise ödemelerini kendileri gelirlerine göre seçebiliyorlar. Azaltan taksitler ya da artan taksitlerle ödeme yapabiliyorlar. Yine balon ödemeler ya da ara dönemli ödemeler gibi kolaylıklar da vatandaşlarımıza sunuluyor.

Kentsel Dönüşüm Finansmanı

Vatandaşlarımız riskli ya da eski yapılarını yenileyerek hem kendileri için hem de mallarının güvenliği için depreme karşı önlem alabilirler! Kuveyt Türk ise vatandaşlarımıza kentsel dönüşüm için uygun finansman desteği sağlıyor! Vatandaşlarımızın ise bu finansman için şubelere gidip bizzat başvuru yapması gerekiyor.

Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı

Vatandaşlarımız ise bu kredi finansmanı ile 60 aya varan vade imkanlarından yararlanabilirler. %50 den başlayan peşinat oranları ile vatandaşlarımıza ev finansmanının yanı sıra arsa ve iş yeri finansmanı da sunuluyor. Vatandaşlarımız bu kredi finansmanında ödeme seçeneklerini kendilerine özel oluşturabildiği gibi Türk lirası, Amerikan Doları ya da Euro cinsinden de finansmanlarından yararlanabilirler.

Arsa- İşyeri Finansmanı

2B yasasından yararlanıp vatandaşlarımız hak sahibi olabilirler. Bunun için Kuveyt Türk vatandaşlarımıza destek oluyor! Arazinizi peşin alarak 400 metrekare olanlar için %60, 400 metrekare üstü içinse %44 peşin alımlarda indirimler ve uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.

KAR PAYI ORANLAR

Kuveyt Türk vatandaşlarımıza 60 ay vade için %1,52 kâr payı oranı sunuyor.

120 ay vade içinse sunulan kâr payı oranı %1,62.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Finansman başvuru içinse vatandaşlarımızın bizzat gerekli evraklar ile şubeye başvuru yapmaları gerekmektedir.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

100 bin Türk lirası için konut finansmanına başvuran vatandaşlarımız %1,52 kâr payı oranlarında 60 ay vade seçeneğinde aylık taksitleri 2 bin 552 Türk lirası oluyor. Toplam geri ödenen tutar ise 153 bin 145 Türk lirasıdır.

100 bin Türk lirasını vatandaşlarımız 120 ay vadeli geri ödemek isterlerse kâr payı oranları da %1,65 olarak hesaba alınıyor. Aylık ödemeleri 1 bin 919 Türk lirası ve toplam geri ödemeleri de 230 bin 317 Türk lirası oluyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı