Kuveyt Türk 120 Ay Vadeli FAİZSİZ 100 Bin TL Konut Finansmanı Veriyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kuveyt Türk 120 Ay Vadeli FAİZSİZ 100 Bin TL Konut Finansmanı Veriyor

KREDİ

6 Aralık 2020 Pazar 15:45:14

Kuveyt Türk 120 Ay Vadeli FAİZSİZ 100 Bin TL Konut Finansmanı Veriyor

Faizsiz konut kredisi anlayışıyla hizmet veren Kuveyt Türk Katılım Bankası, Aralık ayı itibariyle konut finansmanında güncellemeye gitti. Kar payı oranı sistemiyle müşterilerine hizmet veren Kuveyt Türk 120 ay vadeli 100 bin lira konut finansmanı sunuyor.

Kuveyt Türk Katılım bankası faiz oranlarını güncelledi! Kuveyt Türk kâr payı oranlarını değiştirdi! Bankanın açıkladığı son oranlara göre bizde sizler için 120 ay vadeli kredi haberini derledik. İşte krediye dair tüm ayrıntılar ve ödeme tablosu;

Kuveyt Türk Katılım bankası kâr payı oranlarını güncellediğini açıkladı. Özellikle de kredi çekerken faiz oranı yerine kâr payı kullanmak isteyen vatandaşlarımızın dikkatine! Konut finansmanında kâr payı oranını güncelleyen banka vatandaşlarımıza kolaylık sağlamaya ise devam ediyor. Peki kredinin özellikleri neler? Başvuru nasıl yapılır? İşte vatandaşlarımızın için tüm detaylar haberimizde;

FAİZSİZ KONUT FİNANSMANI

Faiz oranları her geçen gün artmaya devam ediyor. Haziran ayından sonra kademeli olarak artan faiz oranları en son Ekim ayında 450 baz puan ile oldukça arıttırılmıştı. Ardından ise bankalar faiz oranlarını güncellemeye devam etti. Yükselen faiz oranları karşısında ise vatandaşlar faizsiz kredi aramaya başladılar.

Faizsiz bankacılık ile konut kredisi sağlayan bankalardan biri de Kuveyt Türk Katılım bankası. Banka vatandaşlar tarafından odlukça tercih ediliyor. Türkiye genelinde kabul gören ve vatandaşlarımız için avantajlı krediler sunan banka ise kar pay oranlarının güncellediğini açıkladı.

Faiz oranların göz korkuttuğu bu dönemde ise vatandaşlar Kuveyt Türk Katılım Bankası ile uygun kâr payı oranları ile ev sahibi olabilirler.

KREDİ ÖZELLİKLERİ

Kuveyt Türk Katılım Bankası vatandaşlarımız için 60 ay vade seçeneği sunuyor. Vatandaşlarımızın faiz talep etmeyen banka ise %1,59 oranında kâr payı ile vatandaşlarımıza finansman desteği sunuyor.

120 ay vadeye kadar uzun bir süre almak isteyenler ise bankanın kâr payı oranı bu sefer %1,64 olarak değişiyor.

EVİN ENERJİ KİMLİK BELGESİNE GÖRE FİNANSMAN LİMİTİ

Kuveyt Türk Katılım Bankası bir ilke daha imza atıyor. Vatandaşlarımız alacakların evin enerji sınıfa göre de ayrı bir kredi limiti sunuyor. Ayrıntılar ise şu şekilde;

Banka 500 bin Türk lirasına kadar olan finansman işlemlerinde A ve B sınıfı konut ekspertiz değerinin %90’unu finanse edeceğini açıkladı.

Diğer enerji sınıfındaki konutların ise ekspertiz değerinin %80’ine kadar finans desteği sağlanıyor.

500 bin Türk lirası üstü A sınığı konutlarda ekspertiz değerinin %90’u finans olarak B sınıfı konutlarda %85’i diğer sınıflarda ise %80’i oranında finans desteği sağlayacağını açıkladı.

100.000 TL İÇİN ÖDEME PLANI

Vatandaşlarımız tarafından merak edilen bir diğer nokta ise ödeme planı. İşte 100 bin Türk lirası için ödeme planı da şu şekilde;

Kuveyt Türk Katılım Bankası ile 120 ay vade %1,64 kâr payı oranından yararlanıp 100 bin Türk lirası finansman almak isteyen vatandaşımız aylık 1 bin 911 Türk lirası ödeme yapıyor. Toplamda ise geri 229 bin 368 Türk lirası ödüyor. İpotek, ekspertiz değeri masraflar içinde toplam 1 bin 830 Türk lirası kesinti oluyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı