Kredi Sicil Affı Olmadan Kara Listede, Kredi Sicil Notu Düşük Olanlara Yüzde 100 Kredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kredi Sicil Affı Olmadan Kara Listede, Kredi Sicil Notu Düşük Olanlara Yüzde 100 Kredi

KREDİ

12 Kasım 2020 Perşembe 17:20:42

Son Güncelleme: 12/11/2020 17:20:30

Kredi Sicil Affı Olmadan Kara Listede, Kredi Sicil Notu Düşük Olanlara Yüzde 100 Kredi

Koronavirüs sonrasında ekonomik olarak mağduriyet yaşayan vatandaşlarımız için bankalar bir bir yeni kampanyalarını açıklıyorlar. Kredi sicil affı bekleyen, kara listede olan, kredi puanı düşük olanlar için müjdeli haber Yapı Kredi Bankası’ndan geldi. Banka Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasıyla müşterilerine yüzde 100 onaylı kredi fırsatı sunuyor.

Korona virüs süresi kapsamında çok sayıda maddi anlamda zorluk çekti. Budan dolayı Nisan ve Mayıs aylarında vatandaşlar için düşük faiz oranları ile kredi geldi. Fakat kredi notu düşük olan vatandaşlar  ya da kara listede bulunan vatandaşlar her ne kadar krediye ihtiyaçları olsa da, kredi çekmek istese bile bu haklardan yararlanamadılar.

SİCİL AFFI BEKLEYENE MÜJDE

Uzun süredir bu durum için bir çözüm yolu bulunsun diye kredi sicil affı yasalaşması konusunda ümit eden vatandaşa sonunda farklı bir müjdeli haber geldi. Kredi notu düşük olan kişilere de artık kredi verilecek. Yapı Kredi bankası neredeyse her alanda  vatandaşların yanında yer alarak düşük faiz oranları ile vatandaşa kredi imkanı sunacak. Bireysel ihtiyaç kapsamı ile koşulları yerine getiren vatandaşlar uygun ödeme şekilleri ile rahat edecekler.Masrafsız ve %100 onaylı olarak verilecek olan kredi için sicil aflarına gerek bile  kalmadan vatandaşa kredi desteği verilecek.Süper bireysel ihtiyaç kredi adı ile yer alıyor olan kredi sayesinde vatandaşlar rahat bir nefes alacak. Düşük faiz oranları sayesinde vatandaşlar rahat edecekleri gibi bir de taksitlendirme imkanına sahibi olacaklar. Bu krediden yararlanmak için belirli koşulları yerine getirmeleri uygun olacak.Yapı kredi şube alış veriş kredi kampanya olanakları sayesinde peşin bir şekilde yapılan alış verişler sırasında oldukça düşük faiz imkanları sunulacak. Bunlara ek olarak da taksitlendirme avantajları da gelecek. Süper bireysel ihtiyaç kredi ile kredi kullanmak isteyen vatandaşlar garantili bir şekilde haklarına sahibi olacaklar. 36 ay süre ile vadelendirme seçeneği  ile rahat edecekler.

Yapı Kredi bankasından vatandaşlara garantili Süper bireysel ihtiyaç kredi

%100 onay veriliyor olan Süper bireysel ihtiyaç kredi ile vatandaşlar rahat edecek. Sicilleri bozuk olan kişilerden  sigortalı bir şekilde iş hayatına devam etmiyor olan kişilere rahatlıklar sunulacak. Banka kartı veya kredi kartı bulunmayan vatandaşların başvuru yaparak alışveriş kredi kampanyasına da katılma imkanı sunuluyor.

Yapı Kredi bankasından vatandaşlara masrafsız Süper bireysel ihtiyaç kredisinin faiz oranları belli oldu

Yapı Kredi’den müşterilerine %100 onaylı ve garantili verilen Süper bireysel ihtiyaç kredi faizi sadece % 1,79 oranı  olarak belirlendi.Bankadan 5 bin Türk Lirası  kredi kullanan vatandaşlar tam 36 ay vade seçeneği ve % 1,79 faiz oranı imkanından yararlanacaklardır. Hiçbir masraf bulunmayacak. Aylık olarak ödemesi gereken miktar ise sadece 268 Türk Lirası olacak. Toplamda geri ödemesi gereken miktar ise bankaya verilecek 6432 Türk Lirası olacak.Bankadan 10 bin Türk Lirası kredi kullanan vatandaşlar tam 36 ay vade seçeneği ve %1,79 faiz oranlarından faydalanacaklardır. Herhangi bir masraf bulunmayacak. Aylık olarak ödemesi gereken miktar ise sadece 537 Türk Lirası olacak. Toplam geri ödeme sonunda bankaya ödenecek tutar ise 12.888 Türk Lirası olacak.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı