KREDİ ÖDEMELERİ ARTIK CEP YAKMAYACAK : BANKALAR 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ DESTEĞİ SAĞLIYOR
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

KREDİ ÖDEMELERİ ARTIK CEP YAKMAYACAK : BANKALAR 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ DESTEĞİ SAĞLIYOR

KREDİ

24 Aralık 2020 Perşembe 22:28:29

KREDİ ÖDEMELERİ ARTIK CEP YAKMAYACAK : BANKALAR 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ DESTEĞİ SAĞLIYOR

Bankalardan müşterilerine müjde! Nakit para sorunu tarihe mi karışıyor? Vatandaş için güncel kredi kampanyaları ve geç ödeme fırsatları dikkat çekiyor. Yeni yılın ilk müjdeleri bankalardan geldi. İhtiyaç kredisi çekenler ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyor. Geri ödemeyi 3 ay sonraya erteleme desteği sağlayan bankalar müşterilerine büyük fırsatlar sunuyor. Korona virüs salgını ile ödeme yapmakta zorlanan vatandaşlara sevindirici haber geldi. Çok düşük faiz oranları ile vatandaşın yüzü artık gülüyor. En müjdeli haber ise şimdi al 2021’de 3 ay ertelemeli öde kamyanyası.

İşte 3 ay ertelemeli ödeme desteği sunan bankalar:

Yeni yıla girmeden vatandaşa destekler geliyor. Kampanyalar sayesinde virüs artık vatandaşın cebini etkilemiyor. Akbank, Vakıfbank, Halkbank, TEB, Yapıkredi, ING Bank ve Finansbank ihtiyaç kredisi desteği saylayan bankalar arasında yer alıyor.

Dikkat çeken kampanyalar arasında şimdi al 3 ay sonra ödemeye başla fırsatı yer alıyor. Bankalar düşük faiz oranları ile vatandaşın cebini düşünüyor. Cepte kredi kampanyasını sunan ING Bank yalnızca yüzde 1.29 seviyesinden başlayan faiz oranı sunuyor. Kampanya 36 vadeli ihtiyaç kredisi desteğini de içinde barındırıyor. Üstelik, vatandaşlara ödemeyi 3 ay sonraya erteleme fırsatı sunuluyor. Bu kampanyadan yararlanmak oldukça kolay. Müşteriler kolaylıkla ING Bank şubelerine, ING Bank internet sitesine ya da mobil şube üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak bankanın kampanyalarından yararlanabilir. 36 ay vadeli 10 bin liralık ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşların 364 TL aylık ödemesi bulunuyor.

3 aylık uzun bir süreli ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası sunan bankalar arasında QNB Finansbank ise yalnızca yüzde 1.19 başlaangıç oranı ile müşterilerine kredi desteği sağlıyor. Üstelik 3 ay sonra ödeme fırsatını da vatandaşlara sunuyor. İhtiyaç kredisi çekme tercihini QNB Finansbank’tan yana kullananlar ise aylık kredi taksit ödemelerini 357,27 TL olarak gerçekleştiriyor. Müşterilerine 3 ay sonra geri ödemeli ihtiyaç kredisi kampanyasını sunan QNB Finansbank 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanımı durumunda toplam geri ödeme tutarı kampanyadan yararlanan müşterileri için yalnızca 12.859,46 TL olarak sunuluyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı