Kredi Notu Sıfır Olanlara 30.000 TL - 50.000 TL Kredi Ödenecek
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kredi Notu Sıfır Olanlara 30.000 TL – 50.000 TL Kredi Ödenecek

KREDİ

25 Eylül 2020 Cuma 22:43:36

Son Güncelleme: 25/09/2020 22:44:13

Kredi Notu Sıfır Olanlara 30.000 TL – 50.000 TL Kredi Ödenecek

Kredi notu olanlara birçok banka kredi vermekte çekiniyordu. Kredi notu 0 olan vatandaşlar kredi çekerlerken oldukça sıkıntıya giriyor ve yüksek meblağlar da kredi başvurusu alamıyorlardı. Fakat kampanyalar ile birlikte kredi notu 0 olan vatandaşlar birçok bankadan kredi çekebilecek. Bu konuda ise normal kredi çekimlerinden daha farklı bir politika izleniyor.

Kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, vatandaşlara 50 bin Türk lirasına kadar kredi desteği sunarken aradığı tek koşul 6 aylık sigorta girişi. Ayrıca Ziraat Bankası kefil talebinde de bulunmamakta.

Bazı bankalar ise kredi notu 0 olan vatandaşlarımız için destek kampanyaları oluşturmakta.  30 bin Türk lirası ya da 50 bin Türk lirası acil nakit desteğinden vatandaşlar yararlanabiliyor.

Kredi Notu 0 Olana İhtiyaç Kredisi Desteği

Kredi kullanımı için bankalar vatandaşlardan bazı talepler de bulunuyor ve kredi notlarının belli bir limitin üstünde olmasını bekliyorlar. Fakat kredi notu düşük olanlara vatandaşlara da ek seçenekler sunulmakta. Bankalar da bu koşullarla birlikte vatandaşlara ihtiyaç kredisi desteği sunmakta. Vatandaşlar da kredi desteğinden faydalanmak istiyorlarsa bu koşulları sağlamak zorunda.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Salgın süreci sonrasında birçok hane daha çok nakit ihtiyacı duymaya başladı. Bankalar da kredi notu 0 olan veya düşük olan vatandaşlara kredi vereceklerini açıkladı. İşte o bankalar;

Vakıfbank

Kamu bankalardan biri olan Vakıfbank daha önce kredi sunmadığı vatandaşlarına düzenli gelir koşulu ile kredi imkânı sağlıyor. Tek koşul ise 12 ay sigorta girişi.

QNB Finansbank

Salgın döneminde özellikle çalışan kesime destek vermeye çalışan QNB Finansbank kredi notu düşük olan vatandaşlara 10 bin Trük lirasına kadar 60 ay vade imkanlı kredi veriyor.

Garanti BBVA

Garanti Bankası, başvuran vatandaşlarına 40 bin Türk lirasına kadar kredi desteği sunuyor. Kredi notu çok düşük olan vatandaşlar da ise aranan koşul 3 aylık sigorta girişi.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşük Olanlar İçin Çeşitli Kurallar Uyguluyor

Devlet bankalarından olan ve birçok vatandaşın tercih ettiği Ziraat Bankası ise ihtiyaç sahiplerinin kredi notlarının 0 olması halinde dahi 50 bin Türk lirasına kadar kredi desteği sunmakta. Bankanın talep ettiği koşul ise 6 aylık sigortalı bir işte çalışıyor olmak. Daha yüksek kredi miktarlarında ise banka kefil isteyebilir.

Garanti BBVA Kredi İçin Talep Ettiği Şartlar?

Kredi başvurusunda Garanti bankası en az 3 aydır sigortalı çalışıyor olmayı koşul koyarken, 40 bin Türk lirasına kadar da kredi imkânı veriyor.

QNB Finansbank’tan Kredi Notu “0” Olanlardan Talep Edilenler

Kredi notu 0 olmasına karşın 3 aydır sigortalı bir işe sahip olan vatandaşlar koşullara göre kefille veya kefilsiz olarak kredi başvurusunda bulunabiliyor. Kredi limiti ise 10 bin Türk lirası olarak belirlenmekte ve 60 aya kadar vade imkânı sunulmakta.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı