Kredi notu sıfır olanlara 3 Bankadan dev kampanya! 50.000 TL kredi Duyurusu Rekor Kırıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kredi notu sıfır olanlara 3 Bankadan dev kampanya! 50.000 TL kredi Duyurusu Rekor Kırıyor

KREDİ

8 Ekim 2020 Perşembe 14:14:08

Son Güncelleme: 08/10/2020 14:14:42

Kredi notu sıfır olanlara 3 Bankadan dev kampanya! 50.000 TL kredi Duyurusu Rekor Kırıyor

Geçmişte yaşadığı mali sorunlar nedeniyle kredi notu sıfır olan vatandaşlarımız kredi çekerken zorluklar yaşayabiliyorlar. Bu vatandaşlarımız için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Garanti BBVA kredi notu sıfır olana 50.000 TL kredi kampanyasını duyurdu. Haber detayındaki şartları sağlıyorsanız sizde 60 ay vade 50 bin TL üst limitli krediye başvuru yapabilirsiniz.

Bankalar tarafından oluşturulan kampanyalar sayesinde kredi notu sıfır olan vatandaşlar 50.000 liraya kadar kredi alabiliyorlar. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Garanti BBVA gibi bankalar belirli koşulların sağlanması durumunda, başvuru yapan vatandaşlara 50.000 liralık kredi imkanı tanıyor. Bazı bankaların, kredi notu sıfır olan vatandaşlara kredi imkanı tanıdığını gören diğer bankalar yeni kampanyalar başlattı. “Hangi bankalar kredi notu sıfır veya düşük olanlara kredi veriyor? Kredi notu sıfırken kredi almanın şartları nelerdir? Kredi notu düşükken ne kadar kredi alınabilir?” gibi soruların cevapları vatandaşlar tarafından sıkça araştırılıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar…

Ziraat Bankası, VakıfBank gibi kamu bankalarının yanı sıra özel bankalardan biri olan Garanti Bankası da, kredi notu sıfır olan kişilere 50 bin liraya kadar kredi imkanı sunuyor. Kredi notu 0 olan kişilere kredi vereceğini duyuran bankalar, bu kişilerden bazı şartları sağlamalarını istiyor.Kredi notu 0 olan kişilere çoğu banka kredi vermeyi kabul etmez fakat bazı bankaların yaptığı kampanyalar sayesinde kredi notunuz sıfır olsa bile 50.000 liraya kadar kredi alabilirsiniz. Bankaların prosedürleri gereği, kredi notu yüksek olan kişiler anında kredi alırken; daha önce kredi sahibi olmamış veya kredi notu sıfır olan kişiler, kredi almakta zorlanırlar.İşte kredi notu 0 olan kişilere 50.000 liralık kredi imkanı tanıyan bankalar…

ZİRAAT BANKASI 50.000 LİRALIK KREDİ BAŞVURUSU

Kredi notunuz sıfır olsa bile Ziraat Bankası’ndan 50 bin liraya kadar Kredi çekmeniz mümkündür. Fakat bazı koşullar aranmaktadır. kredi başvurusu yapabilmek için 18 yaşının üzerinde olmanız ve en az 6 ay boyunca aynı işyerinde çalışıyor olmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası şubelerine giderek veya Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan 3 ay ertelemeli kredi de alabilirsiniz. Bunların yanı sıra, maaşınızı Ziraat Bankası’na taşıdığınız zaman Ziraat Bankası’ndan daha yüksek oranlarda kredi imkanından yararlanabilirsiniz.

VAKIFBANK 50.000 LİRALIK KREDİ BAŞVURUSU

Daha önce kredi kullanmadıysanız ve kredi notunuz sıfır olsa bile Vakıfbank’tan 50.000 liraya kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için 12 aylık bir sigorta geçmişinizin olması gerekmektedir.VakıfBank şubelerine giderek veya Vakıfbank internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaparken kimlik ve gelir belgeniz istenecektir. Vakıfbank’tan alacağınız krediler 60 aya kadar vadeye sahiptir. Herhangi bir iş tecrübeniz ve sigortanız yoksa kredi başvurusundan olumsuz yanıt alabilirsiniz. Kredi başvurularınızbir iki saat içerisinde değerlendirmektedir.

GARANTİ BBVA 50.000 LİRALIK KREDİ BAŞVURUSU

Garanti Bankası, “İlk Kredim kampanyası altında, kredi notu 0 olan kişilere maaşına göre kredi vermektedir. İlk Kredim kampanyasına başvurular sadece şubelerden yapılmaktadır. Başvuru yapmaya giderken yanınızda kimlik belgeniz ve gelir belgeniz olması gerekmektedir. 3 ay kesintisiz sigortanız olması koşuluyla, kredi notunuz sıfır olsa bile Garanti Bankası’ndan 50.000 liraya kadar kredi çekebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı