Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kredi notu sıfır olana Ziraat Bankası 50.000 TL’ye kadar kredi kampanyası

KREDİ

11 Haziran 2020 Perşembe 22:48:23

Son Güncelleme: 11/06/2020 22:48:29

Kredi notu sıfır olana Ziraat Bankası 50.000 TL’ye kadar kredi kampanyası

Kredi notu sıfır olana Ziraat Bankası 50.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Banka kredi notu olmayan kişilere şartlara uygun olması durumunda ihtiyaç kredisi ile destek vermektedir. Sizde eğer daha önce banka çalışmanız yoksa banka şubelerine giderek 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Kredi notu sıfır olana Ziraat Bankası 50.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Banka kredi notu olmayan kişilere şartlara uygun olması durumunda ihtiyaç kredisi ile destek vermektedir. Sizde eğer daha önce banka çalışmanız yoksa banka şubelerine giderek 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Ülkemizin en köklü ve Osmanlı döneminden beri hizmet veren bankası olan Ziraat Bankası, en çok kredi başvurusu yapacağınız bankaların başında gelmektedir. Sizlerde bankadan kredi alacaksanız banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizin en az 6 aylık sigortalı olarak çalışmanızı isteyecektir. Daha önce banka çalışmanız olmasa bile bu şarta uygunsanız kredi kullanabilirsiniz. Kredi notu sıfır olan kişiler bu bankadan kredi alabilirler.

Ziraat Bankası 50.000 TL Kredi Başvurusu

Kredi notu sıfır demek, daha önce banka çalışması yapılmamış olması demektir. Kredi notu sıfır olduğu zaman banka kişilerin bu bankadan maaş almasını veya maaş almaması durumunun da en az 6 aylık sigortası olmasını isteyecektir. Ziraat Bankası üzerinden verilen bu kredilerde başvuru yapmak istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası 50.000 TL kredi başvurusu için 0.99 faiz oranı ile işlem yaptıracaktır. 60 ay vadeye kadar verilen bu kredileri yeni işe başlayanlar kullanamazlar.

Ziraat Bankası 50.000 TL Emekli Kredisi Başvurusu

Emekli olup kredi notu sıfır olanlar da banka şartlarına uygun olmaları durumunda hemen kredi kullanabilirler. Banka kredi notu sıfır olan emeklilerin bu bankadan maaş alması durumunda 50.000 TL krediyi sadece kimlikleri ile vermektedir. Sizlerde eğer ihtiyacınız varsa ve emekli kredisi almak istiyorsanız maaş aldığınız banka şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Maaş aldığınız şube Ziraat Bankası değilse maaş taşıma işlemlerini yaptıktan sonra ekranlara düştüyse aynı gün içinde başvuru yapma imkanınız vardır. Kredi başvurusu yapacak olan kişi emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıdıysa ayrıca bu bankadan verilecek faizsiz krediler ve emekli promosyonlarında da faydalanacaklardır.

Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Veren Diğer Bankalar

Ziraat Bankası haricinde ülkemizdeki bankalardan sigortanızın olması ve emekli maaşı almanız halinde kredi alabilirsiniz. Bu krediyi her banka vermemektedir. Bankalar kredi notu sıfır olan kişileri riskli gördükleri için düşük limitli kredi veya kredi kartı vermektedirler. Ziraat Bankası üzerinden kredi alamadıysanız diğer bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  • Garanti BBVA üzerinden 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeye kadar kredi alabilirsiniz. Banka 3 aylık sigortanızın olması durumunda onay verecektir. Başvurular sadece şubelerden yapılmaktadır.
  • Vakıfbank üzerinden 50.000 TL ve 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız banka şubelerine evraklarınız ile gitmeniz gerekiyor.
  • Halkbank üzerinden de kredi notu olmayan kişiler 50.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirler. Başvuru için banka şubesine gitmeniz gerekiyor.
  • İş Bankası 10.000 TL’ye kadar kredi notu sıfır olanlara kredi vermektedir.

Sizlerde bu bankalardan sıfır kredi skorunuzun olduğu zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bankaların verdikleri kredi kartlarına da başvuru yapmanız mümkün. Bankaların hepsine birden başvuru yaparak kredi sicilinizi bozmayınız.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı