Kredi notu düşük olanlara müjdeli haber! Sicil affı gelene kadar Yüzde 100 onaylı kredi veriliyor - HaberKredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kredi notu düşük olanlara müjdeli haber! Sicil affı gelene kadar Yüzde 100 onaylı kredi veriliyor

KREDİ

25 Ekim 2020 Pazar 14:52:56

Son Güncelleme: 25/10/2020 14:50:48

Kredi notu düşük olanlara müjdeli haber! Sicil affı gelene kadar Yüzde 100 onaylı kredi veriliyor

Özellikle koronavirüs salgını sonrasında birçok vatandaşımızın kredi başvuruları reddedildi. 2020 yılında kredi çekmek için sicil affı bekleyenlere bir müjdemiz var. YapıKredi yeni kampanyası doğrultusunda yüzde 100 onay garantili kredi kampanyasını duyurdu. Bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları, faiz oranları ve aylık ödeme miktarlarını sizler için ele aldık.

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Bununla birlikte vatandaşlarımızın bankalardan kredi alması da git gide daha çok zorlaşıyor. Gerek maaşı yetersiz görüldüğü için gerek sigorta girişi olmadığı için gerekse sicil affı yüzünden birçok vatandaşımız bankalardan kredi desteği alamamakta. Fakat Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan bu krediolanağı ile vatandaşlarımız %100 onaylı ve masrafsız şekilde ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirler.

Süper Bireyselİhtiyaç kredisi ismi verilen kampanya ile birlikte ihtiyaçlarını ötelemek istemeyen vatandaşlarımıza peşin alışverişlerine düşük faiz oranlarıyla birlikte taksitlendirme fırsatı da sunuyor. İşte Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisine dair tüm ayrıntılar;

Yapı Kredi Bankası şube alışveriş kredisi kampanyası ile birlikte peşin fiyatına yaptıkları alışverişlerde düşük faiz oranlarıyla taksitlendirme imkânı sunulmakta. Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasıyla birlikte vatandaşlarımız %100 onay garantili, çok düşük faiz oranları ve masrafsız şekilde tüm peşin harcamalarını taksitlendirebilir ve 36 aya kadar taksit imkanından faydalanabilirler.

YAPI KREDİ BANKASI YÜZDE 100 ONAY GARANTİLİ İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR! 

Bahsi geçen kampanyanın ise vatandaşlarımız için en cazip yanı %100 onay garantisi vermesi oldu. Bu garanti ile birliktevatandaşlarımız gelirleri yüzünden reddedilme korkusu yaşamadan, sicilleri ya da kredi notları konusunda endişelenmeden başvurularını tamamlayabilirler.

Yapı Kredi Bankası kredi kartına sahip olan kişilere sunduğu özellik ile Yapı Kredi üye işyerleri üzerinden Yapı Kredi’ye ait kredi kartını kullanarak peşin alışverişlerinde daha sonra garanti olaraktan Alışveriş Kredisi’yle taksitlendirme yapabiliyorlar.

Yapı Kredi, banka ya da kredi kartı olmayan vatandaşlarımızın da Alışveriş Kredisi için başvuru yapma imkânı sunmakta.

YAPI KREDİ BANKASI MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI EYLÜL 2020 LİSTESİ 

Yapı Kredi tarafından %100 onaylı olarak verilen garanti ihtiyaç kredisi faiz oranı ise %1,79 olarak verilmekte.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

5 bin Türk lirası kredi alan vatandaşlarımıza aylık faiz oranı %1,79 olarak sunulmakta ve herhangi masrafı yoktur. Aylık taksit tutarı ise sadece 268 Türk lirası olup toplam geri ödenen tutar ise 6 bin 432 Türk lirası olacak.

10 bin Türk lira kredi alan vatandaşlarımızın ise faiz oranları yine %1,79 oranında olup aylık ödemeleri ise 537 Türk lirası. Toplam geri ödeme ise 12 bin 888 Türk lirası.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
2 Yorum yapıldı

2 Yorum

  1. Ek

    11 Eylül 2020 at 20:47

    Ya İnsanları kandırmak hoşunuza gidiyor yazıklar olsun

  2. Timur

    7 Ekim 2020 at 05:15

    Zaten cebimde kart varsa ne onayından bahsediyorsunuz? Ben zaten onay almasam kart olmaz. Düzgün haber yapın vakit çalmayın yuh

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı