Kredi notu düşük olana 2 bankadan anında hızlı kredi kampanyası
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kredi notu düşük olana 2 bankadan anında hızlı kredi kampanyası

KREDİ

27 Ekim 2020 Salı 19:32:35

Son Güncelleme: 27/10/2020 18:23:41

Kredi notu düşük olana 2 bankadan anında hızlı kredi kampanyası

Kredi kullanmak isteyenler ancak kredi notu düşük olduğu için olumsuz sonuç alan vatandaşlarımıza müjdeli bir haberimiz var. Halkbank ve Aktifbank düzenlemiş oldukları yeni kampanyayla birlikte vatandaşlarımıza 60.000 TL – 100.000 TL hızlı kredi veriyor. 3 ay ödemsiz dönem bulunan kredi kampanyası için vade sayısı en çok 36 ay olarak belirlenmiştir.

Halkbank ve Aktif Bank kredi notu düşük olan emeklilere kredi desteği geldi. Eğer emekli kredisi kullanmak istiyorsanız Halkbank veya Aktif Bank üzerinden kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Peki, emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır? Emekli kredisi nasıl alınır, şartlar nelerdir ? Sizlere bu soruların cevabını haberimizde yanıtlayacağız.

Bankaların yapıyor oldukları kredi kampanyalarından bir tanesi emekli kredileridir. Emekliler olan vatandaşlar diğer vatandaşlara göre daha kolay bir biçimde kredi onayı alabilmektedirler. Emekli olan vatandaşların kredi alacakları bankadan maaş alma zorunluluğu vardır. Genellikle bankalar emekli vatandaşlara kredi verecekleri zaman  maaşlarını kendi bankalarına taşımalarını isteyecektir. Emekli maaşlarınızı  taşınmadığınız zaman kredi onayı alamazsınız. Halkbank ve Aktif Bank’ta özellikle kredi notu yüzünden onay alamıyor olan emekli vatandaşlar için ihtiyaç kredisi vermektedir. Halkbank 100.000 TL tutarına kadar, Aktif Bank ise PTT üzerinden 60 bin TL tutarına kadar kredi vermektedir. Aldığınız ihtiyaç kredisinin vade süresi ise maksimum 36 aydır.

Halkbank’tan emekli kredisi nasıl kullanılır?

Halkbank üzerinden emekli kredisi başvurusu yapacak olan  vatandaşların maaşlarını Halkbank’tan almaları gerekmektedir. Eğer emekli maaşınız bu bankada bulunmuyor ise size en yakın olan Halkbank şubesine giderek maaşınızı bu bankaya taşımanız gerekiyor. İlk maaşınızı aldığınız zamanda ise banka size kredi verecektir. Maaş taşıma yapar yapmaz kredi alamazsınız. Önce maaşınızı bu bankadan çekmiş olmanız gerekiyor. Bankaya maaş taşıma süresi ise 30- 45 gün arasında değişkenlik gösterebilir. Halkbank üzerinden emekli maaşını almakta olan vatandaşlar ise başvuru yaptıklarında kolayca sonuç elde edebilecekler. 100.000 TL  tutarında kredi başvurusu yapan  müşteriler, diğer bankalarda olan borçlarını da kapatma karşılığında kredi alabileceklerdir. Eğer diğer bankalara mevcut kredi ve kart borçlarınız var ise Halkbank emekli kredisi ile mevcut  borçlarınızı kapatarak tek bir yere ödeme yapmanıza olanak sağlanacaktır.  Ayrıca banka emekli promosyonu da verilecektir. Emekli promosyonu ise  maaşınıza göre 1500 TL tutarına kadar verilir. Eğer Halkbank üzerinden verilmekte olan bu kredilerde banka müşterileriyseniz özel ve avantajlı ürünler de sunmaktadır.

Aktif Bank’tan emekli kredisi nasıl kullanılır?

Aktif Bank’ta emekli kredileri  PTT üzerinden genel olarak verilmektedir. PTT emeklisi olan vatandaşlar kredi notu düşük olsa dahi Aktif Bank kredisine başvuru yaptıklarında 60.000 bin Türk Lirasını, 36 ay vadeli olacak şekilde kredi kullanabilirler. Kredi alacak olan vatandaşlar onay almaları halinde ise banka hemen gişeden kredilerini kullanılacaktır. Aktif Bank PTT üzerinden emekli olan vatandaşlara sadece kredi hizmeti sunmaktadır. Maaşınız PTT üzerinden yatmıyor ise maaşınızı taşıdıktan sonra kredi başvurusu yapabileceksiniz. Maaşınızı taşındıktan sonra ilk maaşınızı aldığınız gibi en yakın PTT şubesine gittiğinizde, Aktif Bank üzerinden emekli kredisi kullanabilirsiniz. Aktif Bank, Halkbank’a göre daha yüksek faiz oranları ile müşterilerine kredi vermektedir. Aldığınız tüm krediler ihtiyaç kredisi olacak şekilde 36 ay vade imkanı ve 3 ay erteleme seçeneği ile verilmektedir. 3 ay erteleme süresini istemeseniz eğer kullanmayabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı