Kredi notu düşük olan ve kara listede olanlara kredi veren bankalar! 100 bin lira kredi alabilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kredi notu düşük olan ve kara listede olanlara kredi veren bankalar! 100 bin lira kredi alabilirsiniz

KREDİ

9 Ekim 2020 Cuma 18:12:23

Son Güncelleme: 09/10/2020 13:32:26

Kredi notu düşük olan ve kara listede olanlara kredi veren bankalar! 100 bin lira kredi alabilirsiniz

Pandemi sürecinde hemen her kesimden vatandaşımızın acil nakit ihtiyacı bulunuyor. Kredi notu düşük olan veya kara listede olan okurlarımız ise hangi bankalardan kredi kullanabileceklerini merak ediyorlar. Bu yazımızda 50.000 TL – 100.000 TL tutarları arasında kredi kullanabileceğiniz ve nasıl başvuru yapabileceğinizi ele alacağız.

Bankalar, kredi almak veya kredi kartı sahibi olmak isteyen vatandaşlara kredi notlarına göre onay verir. Kredi Kayıt Bürosu tarafından oluşturulan ve tüm finansal geçmişinizi içeren kredi notunuz bankaların başvuruda öncelikli olarak dikkat ettiği kriterdir. Bankaların kara listesinde olan kişiler “Kara listede olanlar nasıl kredi alabilir? Kara listeden nasıl çıkılır? Kara listedekilere kredi veren bankalar hangileridir? Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar hangileridir?” gibi soruların cevaplarını araştırıyor. Kredi notu düşük olan vatandaşlara kredi veya kredi kartı veren bankalara haberimizde yer verdik. İştedüşük kredi notuna 50-100 bin liralık kredi veren bankalar…

Bankalardan kredi veya kredi kartı almak isteyen vatandaşların başvurularında kredi notlarına dikkat edilir. Tüm finansal geçmişinizin yer aldığı kredi notunuzu Kredi Kayıt Bürosu oluşturur. Kredi notu düşük olan ve kara listede olan vatandaşlara çoğu banka kredi veya kredi kartı vermek istemez.

Bankaların kara listesinden nasıl çıkılır? Kredi sicil affı gelecek mi?

Bankaların kara listesinde olan kişiler, Kredi Sicil Affı Yasası’nın yürürlüğe girmesi durumunda, bu vatandaşlar borçlu olduğu bankadan yapılandırma kredisi çekerek kara listeden çıkabilecek. Bu nedenle kredi sicil affının çıkması vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor.

Kredi sicil affı yürürlüğe girene kadar kara listeden nasıl çıkacağını merak eden vatandaşlar araştırma yapmaya başladı. Uzmanlar, bankaların kara listesinden çıkabilmek için başlıca üç öneride bulunmuştur. Ancak belirtmemiz gerekir ki, bunlar sadece bir öneridir ve netlik kazanmamıştır. Uzmanlar, kişinin sicilini bozan bankadan yapılandırma kredisi çekmenin, devlet kuruluşlarına maddi yardım talebinde bulunmanın ve düşük miktarlarda kredi veren bankalara başvurup kredi çekmenin bankaların kara listesinden çıkarabilme ihtimalinin olduğunu belirtti.

Kredi notu düşük olanlara 100 bin lira kredi verilecek!

Kredi almak isteyen ve kredi notu düşük olan emekliler öncelikle maaşlarını söz konusu bankaya taşımalıdır. Kredi notu düşük olan ve kredi almak isteyen vatandaşlar, maksimum 100 bin liraya kadar kredi alabilir ve erteleme imkanından yararlanabilir.İşte kredi notu düşüklere kredi veren bankalar

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşük Olan Vatandaşlara Hızlı Kredi

Ziraat Bankası, başvuru yapan tüm emekli vatandaşların kredi başvurularına anında onay vermektedir. Kişilerin, kredi başvurusu yapabilmesi için, Ziraat Bankası şubelerine gitmesi yeterlidir. Emekli olan vatandaşların hemen kredi alabilmesi için ise maaş hesaplarını Ziraat Bankasına taşımalıdır. Ziraat Bankası’ndan alınan bu kredilerin ödemelerini 6 ay erteleyebilirsiniz. Başvurunun onaylanmasının ardından iki gün içerisinde kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veriyor

Ziraat Bankası’na oranla daha düşük kredi limiti sunsa da, Aktif Bank, kredi notu düşük olan vatandaşlara hemen kredi vermektedir. Kısa mesaj yolu ile ‘Kredi’ yazarak 3050’ye SMS göndererek 5 dakika içinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kredi için belirlenen vade süresi ise 36 aydır.

Burgan Bank Kredi Notu Düşük Olanlara 50 Bin TL Kredi Veriyor

Burgan Bank, kredi notudüşük olan vatandaşlara da başvuru yaptığında hemen kredi veriyor. Ancak başvuru yapan kişilerin emekli ya da çalışan bir kişi olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan vatandaşlara, gerekli kriterlerin yerine getirilmesi durumunda, 36 ay vade ile 50 bin lira kredi verilmektedir.

Kredi notu düşük olan kişiler nasıl kredi alabilir?

Kredi notu düşük olan veya Kara listede olan vatandaşlara bankalar kredi verirken normalin üzerinde faiz oranı uygulamaktadır.

Bunun yanı sıra; kredi notu düşük olan vatandaşlar, maaşlarını aldıkları bankaya, yanlarında bir kefil ile gidip, istediği miktarda kredi kullanabilir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı