Kredi Alamayanlara 50 Bin TL Kredi PTT'den!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kredi Alamayanlara 50 Bin TL Kredi PTT’den!

KREDİ

8 Kasım 2020 Pazar 12:17:46

Kredi Alamayanlara 50 Bin TL Kredi PTT’den!

PTT’den Kredi alamayanlara 50.000 TL kredi. PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? PTT kredisi nedir ?Hangi şartlarda verilir? Sizlere bu yazımızda PTT’den 50 bin TL nasıl kredi başvurusu yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

PTT Kurumu artık bankacılık işlemleri de yapmaktadır. Özellikle kredi almak isteyenlere banka kredi imkanı sağlamaktadır. PTT kendi kurumu üzerinden bu kredileri vermese de anlaşmalı oldukları Bankalardan 50.000 TL ve 100.000 TL arası da krediler vermektedir. Sizlerde Eğer düşük kredi notunuz varsa veya bankalardan kredi alamıyorsanız PTT üzerinden 50.000 TL’ye kadar hemen işlem yapabilirsiniz. Emekli olan ve çalışan kişiler bu kredileri kullanabileceklerdir. Şimdi sizlere bu krediler hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

PTT emekli kredisi nasıl alınır?

PTT üzerinden emekli kredisi almak istiyorsanız, maaşınızı PTT üzerinden almanız gerekiyor. Emekli maaşınızı PTT’den alıyorsanız, banka size Aktif Bank, DenizBank, ING Bank gibi büyük bankalarla anlaşmalı olduğu kredi kampanyalarına katılarak işlem yapılacaktır. Bu işlemler için bankalara gitmeyeceksiniz ve PTT şubelerinden başvuruyu kendiniz yapabileceksiniz. Emekli maaşımız PTT şubelerinde ise size en yakın olan bir şubeye giderek gişelerden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 60 bin TL’ye kadar kredi notu düşük olan emekliler, bu krediyi alabileceklerdir. Diğer bankalarla karşılaştığınız zaman bu bankanın daha yüksek faizler de kredi verdiğini söyleyebiliriz. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka hemen sizlere sonuç verecek ve onaylanması durumunda PTT üzerinden kredinizi kullanabileceksiniz.

PTT Aktif Bank kredi nedir? Nasıl alınır?

PTT Ayrıca emekli olmayan kişilere de Aktif Bank üzerinden ihtiyaç kredisi vermektedir. Aktif Bank n kolay kredi adında verilen bu krediler 50.000 TL’ye kadar kredi notu yüzünden onay alamayan müşterilere verilmektedir. Başvuru için banka şubelerine veya PTT’ye gitmenize gerek yoktur. SMS atarak veya internet sitesine girerek kredi başvurusu yapabilirsiniz, üstelik onay almanız durumunda PTT şubesine gitmeden kendi adresinizde de bu kredileri kullanabileceksiniz. PTT Aktif Bank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 3050 Numarasını gönderin. 5 dakika içerisinde size Kredi sonucu gelecek ve onaylanması durumunda sizi genel müdürlükten arayacaklardır.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı