Kötü kredi sicili olanlara 20.000 TL ihtiyaç kredisi 3 Bankadan Duyuruldu!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kötü kredi sicili olanlara 20.000 TL ihtiyaç kredisi 3 Bankadan Duyuruldu!

KREDİ

5 Aralık 2020 Cumartesi 23:54:18

Kötü kredi sicili olanlara 20.000 TL ihtiyaç kredisi 3 Bankadan Duyuruldu!

Kötü kredi sicili olanlara 20.000 TL ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir. Kötü kredi sicili olan müşterilere, 20.000 TL ihtiyaç kredisi nasıl alınır? Sizlere yazımızda kötü kredi sicili olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi verecek bankalar hakkında bilgiler vereceğiz

Kötü kredi sicili demek, bankalardaki ödemelerinizde sıkıntılı bir dönem yaşamışsınız demektir. Özellikle Kredi notu düşük olan müşteriler kredi başvuruları yaptıkları zaman bu sıkıntılı duruma girebilir.

Kredi notu düşük olan ve banka kredi sicili temiz olmayan kişiler kredi başvurularını yaptıkları zaman, maalesef onay alamazlar. Bu durumda da kişiler ihtiyaçlarını bankadan alacakları kredilerle giderememektedirler.

Yalnız bazı bankalar kişilere kredi imkanı sağlamaktadır. Özellikle kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar yüksek faizle olmak şartı ile kredi imkanı sağlamaktadır. 20.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz bankalar ve bu bankaların kredi başvuru şartları hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

20.000 TL Aktif Bank kredi notu düşüklere onay veriyor

20.000 TL kredi kullanmak isteyen müşteriler, kredi notu düşük olduğu için onay alamıyorsa, Aktif Bank üzerinden bu Kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabilirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler bankanın resmi internet sitesine girerek veya SMS kredi servisini kullanarak, kredi kullanabilirler.

Başvuru yaptıktan sonra banka sizlere değerlendirmeye alır ve kredi notunuz düşük olsa bile 20.000 TL onayı verir. Bu bankanın en kolay kredi başvuru yöntemi mesaj atarak işlem yapmaktır. Cep telefonunuzu mesaj kısmından 3050 numarasına Kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazdıktan sonra gönderin.

Kredi başvurusu sonucu size 5 dakika içerisinde cep telefonuna gelecektir. Onay almanız durumunda sizi genel müdürlük arayacak ve kredinizi adresinizde kullandırmak için personel yönlendirecektir. Bu kredilerde banka şubelerinden değil ev adresini ya da iş adresinizde kredinizi kullanabilirsiniz.

HSBC Bank 20.000 TL kredi başvurusu

Kredi notu düşük olan kişilerin, kredi onayı alabilecekleri bankalardan birisi HSBC Bank’tır. HSBC Bank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 20.000 TL kredi aldığı zaman 36 ay vadeye kadar işlem yapmaktadır.

Size en yakın banka şubesinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka gerekli dolması durumunda sizden kefil isteyebilir. Kredi notu düşük olan kişilerin banka sicillerinde bir sıkıntı olmaması gerekiyor.

Ziraat Bankası 20.000 TL kredi başvurusu

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden, 36 ay vadeye kadar 20.000 TL kredi başvurusu yaptığınız zaman banka kredi notunuz düşük olsa bile size onay verir. Yalnız bu kredileri kullanmak istiyorsanız sigortalılık süreniz en en az 6 aylık olması ve emekli olmanız gerekiyor. Özellikle emekli olan kişilerin bu bankaya maaş taşımaları durumunda kredi notu ne kadar düşük olursa olsun, yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanabileceğini söylemek isteriz. Ziraat Bankası şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişiler internet üzerinden veya SMS ile bu bankadan başvuru yapamazlar. Yaptıkları takdirde de olumsuz yanıt alırlar.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı