KOBİ özel aylık 3674 TL taksitli 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvuruları rekor kırıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

KOBİ özel aylık 3674 TL taksitli 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvuruları rekor kırıyor

KREDİ

14 Aralık 2020 Pazartesi 15:55:47

Son Güncelleme: 14/12/2020 15:52:54

KOBİ özel aylık 3674 TL taksitli 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvuruları rekor kırıyor

Garanti Bankası KOBİ ve esnaflara özel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını güncelledi. Yeni kredi şartları kapsamında 36 ay vadeli, 100.000 TL üst limitli ihtiyaç kredinizi anında kullanabilirsiniz. 100 bin lira ihtiyaç kredisi için aylık geri ödeme tutarı 3.674 TL olarak belirlenmiştir. Kredi başvuru detaylarını haber detayımızda bir araya getirdik.

Garanti Bankası esnaf ve KOBİ’lere özel kampanyalar sunmakta. Bu kampanyalar dahilinde esnaf ve KOBİ’lere özel finansman yatırım ve bireysel ihtiyaçları için seçeneklerle ve uygun faiz oranları verilmekte.

Üstelin bunlara ek olarak da sahsı işletmesi esnaf ve KOBİ’ler artık şubeye gitmeden de Garanti Bankası’nın internet sayfası üzerinden veya Garanti Bankası’nın mobil uygulaması üzerinden istedikleri kredi başvurusunda bulunabilirler. Vatandaşlarımız yine eksik başvurularını tamamlayabilir ve hesaplarına yatan para akışına takip ederek hiç vakit kaybetmeden finansman desteğinden faydalanabilirler.

KOBİ İhtiyaç Kredisi Özellikleri

 • Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlarımız taksitli kredi kapsamında 1 aydan 36 aya kadar vade talep edebilirler.
 • Yine taksitli kredi kapsamında kredileri için vatandaşlarımızın kullanabilecekleri alt limit 1 bin Türk lirası olup üst limit ise bulunmamaktadır. Garanti Mobil uygulamasından ya da Garanti’nin internet sayfası üzerinden yapılacak ihtiyaç kredi başvuruları içinde yine alt limit 1 bin Türk lirası fakat üst limit ise 100 bin Türk lirası olarak belirlenmiştir.
 • Vatandaşlarımız ise kredilerini aylık eşit taksitli olarak kullanma imkanına sahiptirler.
 • Şahıs işletmesine mensup olan KOBİ’ler, Garanti Bankasının mobil bankacılılık uygulaması ya da internet sayfası üzerinden taksitli ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirler.
 • Tarım sektöründe çalışan ve çiftçi belgesine sahip olan vatandaşlar ile tüzel KOBİ müşterisi olan vatandaşlar Garanti Bankası’nın mobil uygulaması ya da internet sayfasından KOBİ ihtiyaç kredilerine başvurularını gerçekleştiremezler. Garanti şubelerine bizzat başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Garanti Bankası müşterilerinin kredili ihtiyaç kredisi başvurularından belge talebinde bulunabilir. Bu durumda ise belge talepleri Banka dışında bir şirketten sigorta yapılması istenmesi durumunda vatandaşlarımız bizzat şubelere gelerek başvurularını kendileri tamamlamaları gerekmektedir.
 • Kredi başvuruların da ise yine Garanti Bankası’nın yapacağı değerlendirme sonucu bir problem meydana gelmez ise nihai onay verilerek vatandaşlarımızın hesaplarına paraları yatırılmaktadır.
 • Başvurularının onaylaması ise tamamen vatandaşların bireysel kredi notlarına göre değişim göstermektedir.
 • Garanti Bankası’nın mobil bankacılığı veya internet sayfası üzerinden kredi başvurusu yapılması için başvuran kişilerin;
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları
  • Garanti Bankası’nın müşterisi olmalı
  • Banka sistemine kayıtlı nüfus bilgilerinin bulunması ve
  • Bankacılık hizmet sözleşmesini imzalamaları gerekmektedir

Faiz Oranları

 • 36 ay vade tutarında ise vatandaşlar 25 bin Türk lirasına başvurduklarında %1,62 faiz oranı ile birlikte aylık 934 Türk lirası taksit ödemesi yapacaklar.
 • 36 ay vade seçeneğinde 50 bin Türk lirası başvurularında ise vatandaşlarımızın aylık ödemesi 1 bin 859 Türk lirası olup, faiz oranı ise %1,59 oranındadır.
 • Yine vatandaşlarımız 36 ay vade seçeneğinde 100 bin Türk lirası için başvuru yaptıklarında 3 bin 509 Türk lirası aylık ödemeleri ve olmakla birlikte %1,39 faiz oranı sunulmakta.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı