Kefilsiz şartsız kredi veren bankalar listesi 2020! Gelir belgesi olmadan kredi başvurusu - HaberKredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kefilsiz şartsız kredi veren bankalar listesi 2020! Gelir belgesi olmadan kredi başvurusu

KREDİ

25 Eylül 2020 Cuma 12:12:11

Son Güncelleme: 25/09/2020 02:43:07

Kefilsiz şartsız kredi veren bankalar listesi 2020! Gelir belgesi olmadan kredi başvurusu

Kredi notu düşük olanlar, kara listede olanlar, sigortasız çalışanlar bankalardan kredi onayı almakta zorlanıyorlar. Okurlarımızdan en çok gelen sorular ise kefilsiz şartsız kredi kullanabilir miyim şeklinde oluyor. Bu yazımızda gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabileceğiniz 5 bankayı ve güncel faiz oranlarını inceledik.

Acil bir şekilde nakit ihtiyacı olan ve kredi çekmek isteyen müşterilere kolay bir şekilde kredi veren bazı bankalar vardır. Müşteriler bu bankalara gitmeden online başvuru yaparak kredi çekebilirler. Sizler için, kefil şartı aramadan hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırdık. Kredi kampanyalarını, faiz oranları, vade süresi ve ödeme planları gibi çeşitli açılardan ele aldık. İşte İNG Bank, Akbank, TEB, QNB Finansbank ve Garanti BBVA’nın sunduğu ihtiyaç kredileri…

Bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerinin yeni dönem özelliklerini sizler için araştırdık. Haberimizde, acil nakit paraya ihtiyacı olanve Eylül ayında kredi kullanmak isteyen vatandaşlara kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi veren bankalar ve bu kredilerin özelliklerine yer verdik.

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar gelir belgesi şartı istemeden kolay bir şekilde kredi veren bankaların hangileri olduğunu merak ediyor. Haberimizde yer verdiğimiz 5 bankanın kredilerine başvuru yapmak isteyen vatandaşlar şubeye gitmeye gerek kalmadan başvuru yapabilecekler.

GELİR BELGESİ OLMADAN KREDİ VEREN BANKALAR

Bankalar, kredi talebinde bulunan vatandaşlarda gelir belgesi sunma şartı arar. Fakat bazı bankalar, müşterilerden belirli bir limiti kadar olan krediler için gelir belgesi talep etmez.

Güncel olarak gelir belgesi olmadan kredi sağlayan 5 farklı bankanın ihtiyaç kredisi özelliklerini tek tek inceledik. İşte Akbank, İNG Bank, QNB Finansbank, TEB ve Garanti BBVA’nın sunduğu gelir belgesiz ihtiyaç kredilerihakkında tüm bilmeniz gerekenler…

Garanti BBVA Kolay Kredi

Garanti BBVA’nın sunduğu ihtiyaç kredisinde faiz oranı kredi limitine göre değişiklik gösteriyor. Düşük limitli kredi kullanımlarında yüksek faiz oranı, yüksek limitli kredi kullanımlarında ise düşük faiz oranı uygulanıyor. Bankanın sunduğu en düşük faiz oranı 1.29, en uzun vade süreci 36 ay, en yüksek kredi limiti de 100.000 TL’dir. En yüksek faiz oranı ise 1.79, en kısa vade süreci 36 ay, en düşük kredi limiti de 15 bin liradır.

TEB Bahar Kredisi

TEB’in müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisinin faiz oranı 1.20’dir. Bu kredinin limiti kişiye özel olarak belirleniyor ve müşterilerin kredi risk puanı dikkate alınıyor. Banka tarafından en fazla 36 ay vade sunuluyor. Kredi risk puanı düşük olan müşterilerin kredi faiz oranı artıyor.

İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi

İNG Bank da müşterilere kolay bir şekilde kredi çekme imkanı tanıyan bankalardan birisidir. İNG Bank, müşterilerine 50 bin liraya kadar kredi imkanı tanıyor. 50 bin lirayı aşan krediler için ise banka şubelerine giderek başvuru yapılması gerekiyor. Kredinin faiz oranı müşterilerin kredi puanlarına bakılarak belirleniyor. Kredi puanı yüksek olan kişiler düşük faiz imkanından yararlanabiliyor. Faiz oranları 1.09’dan başlıyor.

QNB Finansbank Kolay Kredi

Esnek ödeme yöntemleriyle dikkat çeken QNB Finansbank müşterilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı tanıyor. Buna ek olarak kredinin taksit olanakları müşterinin gelir durumuna göre değişiklik gösteriyor. QNB Finansbank da müşterinin kredi risk puanını göz önünde bulundurarak yüzde 1.14 faiz oranıyla kredi çekme imkanı tanıyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank, nakit ihtiyacı olan müşterilere acil kredi verirken müşterilerin kredi risk puanını göz önünde bulunduruyor. Kişinin kredi risk puanına göre gelir belgesine gerek duymadan kredi imkanı sağlanıyor. Bu bankanın sunduğu en uzun vade 36 aydır ve gelir belgesi olmadan 40 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. Eylül ayında bu kredi için belirlenenfaiz oranı yüzde 1.49’dur.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
3 Yorum yapıldı

3 Yorum

 1. Semih akkaya

  25 Eylül 2020 at 21:24

  Bu tür haber siteleri tamamen yalan kara listede olana sicili bozuk olana kredi puanı düşük olana kredi veren banka yok varsa ben çekerim yardımcı olana komisyonda veririm sürekli ret veriyor şuan hiç bir bankaya borcum yok

 2. kenan

  26 Eylül 2020 at 17:40

  insanları ümitlendirmeyin bu bankaların hiç biri bu şartlarla kredi vermiyor kredi puanı 1200 ve üstü olanlara ayrıca geliri olanlara kafa bulmayın

 3. Zeynel

  26 Eylül 2020 at 19:05

  Yaortalığı karistirmaktan başka bir şey yapmıyor

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı