Kefilsiz, belgesiz, şubeye gitmeden anında 50.000 TL ihtiyaç kredisi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kefilsiz, belgesiz, şubeye gitmeden anında 50.000 TL ihtiyaç kredisi

KREDİ

30 Ekim 2020 Cuma 11:59:36

Son Güncelleme: 30/10/2020 11:59:06

Kefilsiz, belgesiz, şubeye gitmeden anında 50.000 TL ihtiyaç kredisi

HSBC bankası Kasım 2020 için düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyasında müşterilerine bir çok kolaylık sundu. Şubeye gitmeden online platformlar üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Üstelik kredi başvurusu için herhangi bir belge veya kefil şartı yok! Acil nakit ihtiyaçlarınız için 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi müşterilerin beğenisine sunuldu.

HSBC, Dijital Kredi kampanyası ile vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.Uygun faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle; borç ödeme, eğitim, sağlık, evlilik, tatil, elektronik ve beyaz eşya alımı gibi çoğu ihtiyacınızı Dijital Kredi ile karşılayabilirsiniz. Şubelere gitmeye gerek kalmadan HSBC Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı üzerinden kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik herhangi bir belge veya kefil talep edilmiyor.

HSBC Dijital Kredi nedir?

Şubelere gitmenize gerek kalmadan, HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanalları üzerinden, herhangi bir belgeye veya kefile ihtiyaç duymadan başvurabileceğiniz HSBC Dijital Kredi ile birlikte, tüm bireysel ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Dijital Krediden yararlanmak için yaptığınız başvuru onaylandığında, kredi kullanımınız Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanalları üzerinden gerçekleştirilir ve seçtiğiniz vadesiz hesabınıza krediniz hemen aktarılır.

HSBC Dijital Kredi hangi alanlarda kullanılabilir?

HSBC Dijital Kredi hizmeti ile birlikte; eğitim, sağlık, evlilik, tatil, elektronik ve beyaz eşya alımı, borç ödeme pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

HSBC DİJİTAL KREDİ ÖZELLİKLERİ

 • HSBC Dijital Kredi için, minimum kredi miktarı 2.000 lira, maksimum kredi miktarı 50.000 lira olarak belirlenmiştir.
 • HSBC Dijital Kredi başvurusu için herhangi bir belge talep edilmez. HSBC Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı üzerinden hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan kolayca başvuru yapabilirsiniz.
 • HSBC Dijital Kredi başvurusu yaparken herhangi bir kefil göstermeniz gerekmez.
 • Kredi taksit ödemelerinizi HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından, HAciSBC ATM’lerinden, size en yakın HSBC şubelerinden ve HSBC Telefon Bankacılığı üzerinden kolayca yapabilirsiniz.
 • Dileyen müşteriler, işsizlik dahil/hariç seçenekleri ile kredinizi güvence altına almak için Allianz Kredili Hayat Sigortası talebinde bulunabilir.
 • Dilerseniz, Dijital Kredi başvurunuzla birlikte Kredili Mevduat Hesabı başvurusu da yapabilirsiniz.
 • HSBC Dijital Kredi başvurunuzun sonucu, değerlendirme aşamalarından geçtikten sonra, SMS yoluyla tarafınıza bildirilecektir. Buna ek olarak, başvurunuzu istediğiniz zaman HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık sistemi üzerinden, Başvuru İzleme adımından kontrol edebilirsiniz.
 • HSBC Dijital Kredi başvurunuz onaylandığında, şubeye gitmeye gerek kalmadan, HSBC Dijital Kredisi menüsü üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Dijital Kredinizi, tatil günlerinde bile, her gün 03:00-23:30 saatleri arasında kullanabileceksiniz.
 • İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık üzerinden Dijital Kredi başvurusu yapmak için şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve bir vadesiz mevduat hesabınızın olması gerekmektedir.
 • HSBC şubelerine giderek, istediğiniz zaman Dijital Krediniz için ara ödeme yapabilirsiniz. İsteyen vatandaşlar da bu yolla kredisini tamamen kapatabilir.

HSBC Dijital Kredi’ye nasıl başvurulur?

HSBC Dijital Kredi’ye HSBC İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık üzerinden, şubelere gitmeye gerek kalmadan kolayca başvuru yapabilirsiniz.

1- Dijital Kredi’ye başvururken öncelikle bilgilerinizi kontrol edin.

2- Talep ettiğiniz kredi ve vade miktarını, ilk taksit tarihinizin ne zaman olacağını ve hangi sigortayı tercih ettiğinizi sistem üzerinden seçerek başvurunuzu yapın.

3- Başvurunuzun onaylanması durumunda, kredinizin aktarılacağı hesabı seçin.

4- Kredili Hayat Sigortasını tercih ettiyseniz başvuru bilgilerinizi girin.

5- Bilgilendirme formunu ve sözleşmelerinizi okuyup onaylayın.

6- Kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı