Kara listede olanlara 60 bin TL'ye kadar kredi verilecek!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kara listede olanlara 60 bin TL’ye kadar kredi verilecek!

KREDİ

11 Aralık 2020 Cuma 23:33:26

Kara listede olanlara 60 bin TL’ye kadar kredi verilecek!

Kara listede olanlara 60 bin TL’ye kadar kredi nasıl alınır? Kara listede olanlara 60 bin TL’ye kadar kredi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere yazımızda Kara listede olan kişilerin 60 bin TL’ye kadar hangi bankalardan kredi alabilecekleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Kara listede olan kişilerin kredi alabilmeleri için kara listede olan borcunu kapatması gerekiyor.

Bir bankadan kredi ve kredi kartı kullandıysanız, bu kredi ve kredi kartları düzenli ödemediğiniz zaman banka sizi icraya verecektir. Bu icraya vermesinden sonra artık banka siciliniz bozuk olacak ve kara liste müşterisi olacaksınız. Bankalarda kara listede olan kişilere başvuru yapıldığı zaman banka otomatik olarak ret cevabı verecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler hala kara listede olarak gözüküyorsa bazı müşteri gruplarında olan kişilerin vereceğimiz bankalar üzerinden kredi kullanmaları mümkündür.

Kara listede olan kişilerin en önemli noktalarından bir tanesi Kara listede olan borcu ödemesi gerekiyor. Bankalardan artık bir borcu olmaması borcu yoktur kağıtlarını elinde olması şartları ile bu şartlara uygunsanız vereceğimiz bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kara listede olanlara 60 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlıyor

Türkiye’de devlet bankası olarak hizmet veren ve en çok müşteri portföyüne sahip olan Ziraat Bankası Kara listede çıkan müşterilere 60.000 TL kredi vermektedir. Bu krediler genellikle emeklilere veriliyor. Emekli olan kişiler kara liste borçlarını kapattıktan sonra bankaya maaş taşıması yaparak hemen bu krediyi kullanabilirler. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde banka sizin sorgulamanızı kısa bir süre içerisinde yapacak ve kredinizi hemen sonuçlandırılacaktır. Ziraat Bankası 60.000 TL kredi verdiği zaman 36 ay vadeye kadar da işlem yapacaksınız. Eğer emekli değilsiniz de bankaya ipotek vererek bu şekilde kredi başvurusu yapmayı deneyebilirsiniz. Banka Kara listedeki olan borçlarını kapatan müşterilere tekrardan bir sayfa açmaları için destek olan bankalardan biridir.

Burgan Bank 60.000 TL emekli kredisi

Kara listede olan emekliler 60 bin TL’ye kadar kredi kullanmak istiyorsa borçlarını kapattıktan sonra maaşlarına Burgan Bank şubeleri en taşıyarak 60 bin TL’ye kadar kredi kullanabilir. Burgan Bank üzerinden alacağınız bu kredilerde 60.000 TL ve üzerinde işlem yapmanız da mümkündür. Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılıyor. Eğer emekli değilsiniz emekli maaşınız yoksa Burgan Bank şubesinden kara liste borcunuzu kapattıktan sonra ipotek vererek Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Banka ipotek karşılığında kredi başvurusu yapacak olan kişilere 500 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bunun için en yakın banka şubesine giderek başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Vereceğiniz İpoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar banka sizleri Kredi imkanı sunacaktır. Ekspertiz değeri düşük olan yerlerde yarısına kadar kredi alacağınız için vereceğiniz İpoteğin sizin Kredi ihtiyacınızı da karşılayabilecek olması gerekmektedir. Buradan banka üzerinden aldığınız kredileri düzenli ödeme yaparsanız daha sonra diğer bankalar üzerinden de hem kredi hem de kredi kartı kullanabilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı