Kamu Bankalarından Emeklilere Özel Kredi Kampanyaları 2021
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Kamu Bankalarından Emeklilere Özel Kredi Kampanyaları 2021

KREDİ

17 Aralık 2020 Perşembe 18:38:35

Son Güncelleme: 17/12/2020 18:40:07

Kamu Bankalarından Emeklilere Özel Kredi Kampanyaları 2021

Kamu bankalarından emeklilere özel kredi kampanaları 2021 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Pandemi sürecinde mağduriyetlerin giderilmesi adına Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası emekliler için çeşitli ihtiyaç kredileri düzenlemeye devam ediyor.

Kamu bankaları olan Ziraat Bank, Halkbank ve Vakıfbank öncülüğünde emekli vatandaşlarımız için özel kredi kampanyaları başlatıldı.

Emekli vatandaşlarımız salgın döneminde oldukça zorluk çektiler. Ek işler yaparken geçinen birçok emekli vatandaşımız sokağa çıkma yasakları nedeniyle çalışamaz oldu. Gelirleri azalan fakat giderleri artan emeklilerimiz ise kredilere yöneldi. Her ne kadar emekli vatandaşlarımız için faizsiz kredi ya da emekli maaşının 10 ayına kadar ertelemeli ya da faizsiz kredi talepleri sunulsa da Türkiye Emekliler Derneği tarafından bunlar kabul edilmemişti. Nakit finansmana ihtiyacı olan emeklilerimiz içinse tek çare kampanyaları takip etmek olmuştu. Şimdi ise kamu bankalarının önlüğünde emekli vatandaşlarımız için özel kredi kampanyaları başlatıldı. Detaylar ise haberimizde;

Kamu bankaları tarafından açıklanan son dakika haberi ile emekli vatandaşlarımıza özel kredi fırsatları sunulacak. Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından emekli vatandaşlarımıza özel kredi fırsatları ve esnek ödeme planları sunuluyor. Kredinin ayrıntılar ise şu şekilde;

KREDİ ÖZELLİKLERİ

Kampanya kapsamın bankaların ilk aradığı koşul ise emekli vatandaşlarımızın emekli maaşlarını bu bankalardan alıyor olması.

Vatandaşlarımız emekli maaşlarını bu bankalardan almaları koşulunda kendilerine sunulan özel kampanyalardan ve faiz oranlarından yararlanabilecekler.

Bu kampanyaların başında ise emekli vatandaşlarımıza sunulan promosyon ödemeleri geliyor.

Promosyon ödemelerinin yanında vatandaşlarımıza aynı zaman da ek kredi olanakları da sağlanıyor.

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından ise farklı kredi kampanyaları sunuldu. İşte bankalar tarafından sunulan kredi kampanyaları ve özelliklerini de sizler için derledik;

ZİRAAT BANKASI’NIN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası ise emekli maaşlarını banka kapsamından alan ya da ileriki 3 yıl boyunca Ziraat Bankası bünyesinden alacağını taahhüt eden emeklilere kredi sağlıyor. Ziraat Bankası tarafından sunulan kredi kapsamında ise emekli vatandaşlarımıza uygun faiz oranları ve imkanlar veriliyor. Sadece Tüketici Kredi değil aynı zaman da emeklinin artısı krediler ile vatandaşlarımıza hem ihtiyaç hem de konut kredisinde destek sağlanıyor.

Banka tarafından sunulan krediler ise şu şekilde;

Emeklinin Artısı Kredi Paketi sıfır konut: bu kredi paketi emekli vatandaşlarımız sıfır ev alımlarında konut kredileri %1,50 faiz oranı ile sunuluyor.

Emeklinin Artısı Kredi Paketi ikinci el konut: bu kredi ile birlikte bu sefer vatandaşlarımıza ikinci el ev alımlarında destek sağlanıyor. Sunulan kredi faiz oranı ise %1,65.

Emeklinin Artısı Kredi Paketi ihtiyaç: emekli vatandaşlarımıza konut kredilerinin yanı sıra ihtiyaç kredilerinde de düşük faiz oranları veriliyor. Tüketici ihtiyaç kredisi oranı %1,75.

HALKBANK’TAN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ KAMPANYALARI

Halkbank ise emeklilere özel kredi sunan bir diğer kamu bankası. Yine vatandaşlarımızın bu bankadan emekli maaşlarını alıyor olmaları ya da ileriki 3 yıl boyunca alacaklarını taahhüt etmeleri ön koşul.

Halkbank ise sunduğu ihtiyaç kredisi ile vatandaşlarımıza destek oluyor. Düşük limitli ve aynı zamanda yüksek limitli iki ihtiyaç kredisi ile emekli vatandaşlarımıza hem ödemelerinde hem de faiz oranların da destek sağlıyor.

Mini Emekli Kredi Paketi: Halkbank bu kapsamda vatandaşlarımıza 5 bin Türk lirasına kadar kredi seçeneği sunuyor. Acil nakit ihtiyaçlarını bu paket ile emeklilerimiz kolayca karşılayabilirler.

Mutlu Emekli Kredi Paketi: bu paket kapsamında ise vatandaşlarımıza 100 bin Türk lirasına kadar kredi fırsatı sunuluyor.

Halkbank tarafından sunulan iki kredi paketinin de faiz oranı emeklilerimize özel olarak %1,71.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı