İşte bu kişilere 30 bin TL nakit desteği verilecek! Başvuruları başladı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İşte bu kişilere 30 bin TL nakit desteği verilecek! Başvuruları başladı

KREDİ

25 Ağustos 2020 Salı 20:00:55

Son Güncelleme: 25/08/2020 20:00:28

İşte bu kişilere 30 bin TL nakit desteği verilecek! Başvuruları başladı

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde girilmesinin ardından günümüzde pek çok vatandaşımızın acil nakit ihtiyaçları çoğalmaya başladı. Bu durumda Devlet tarafından pek çok destek sağlanmasıyla beraber devlet bankaları ve özel bankalar tarafından vatandaşlar için olağanüstü fırsatlar sunulmaya başlandı.

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde girilmesinin ardından günümüzde pek çok vatandaşımızın acil nakit ihtiyaçları çoğalmaya başladı. Bu durumda Devlet tarafından pek çok destek sağlanmasıyla beraber devlet bankaları ve özel bankalar tarafından vatandaşlar için olağanüstü fırsatlar sunulmaya başlandı. Vatandaşlarımız başvurularını yapmaları doğrultusunda 6 ay ödemesiz ve 60 ay vade imkânı ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılama fırsatını elde edebilmektedirler. Böylelikle faiz oranı yüzde 0,55 ile birlikte 30 bin TL’ye kadar kredi çekme olanağına sahip olabilirsiniz. 30 bin TL Nakit destek ile ilgili ayrıntıları haberimizden öğrenebilirsiniz…

SOSYAL HAYATI DESTEKLEME PAKETİ GELDİ!

Korona virüs ile mücadele dönemi sonrasında ekonominin hareketlenmesi ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birbirinden farklı kredi paket destekleri sunulmaya başladı. Konut kredisi, tatil kredisi, taşıt kredisi, sosyal hayatı destekleme kredisi gibi pek çok kredi fırsatlar doğrultusunda anlaşma yapılan firmalar üzerinden ihtiyaçlarınızı karşılama olanağına sahip olabilirsiniz. Üstelik düşük faiz oranı ile tarihin en damga vuran sosyal hayatı destekleme paketi gündemimizde ki yerini alıyor.

Ziraat bankası tarafından yapılan açıklama doğrultusunda:

“Küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş doğrultusunda sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin oluşacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda karşılanmasının yanı sıra yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi sunmaktayız. Mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak, anlaşma sağlanan firmalardan satın alınacak ürünler, azami 6 ayı ödemesiz olmak üzere azami 60 ay vade ile kredilendirilebilecektir. Kredi anlaşması bulunmayan firmalardan yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri ev tekstil, çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanması amacıyla; azami 6 ayı ödemesiz olmak üzere azami 60 ay vade ile kredi kullanılabilecektir.”  İfadeleri kullanıldı. Bu kapsam doğrultusunda en düşük kredi limiti 3 bin TL, en yüksek kredi limiti ise 30 bin TL olarak belirlenmesinin ardından müşteriler için olağanüstü fırsatlar sunuluyor. Başvuru işlemlerini internet üzerinden online olarak yapabileceğiniz gibi size en yakın banka şubelerinden de gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz.

KAMU BANKALARI TARAFINDAN SOSYAL İHTİYAÇ DESTEĞİ!

Bireysel müşterilerin bu zorlu süreç içerisinde sosyal ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya seramik kapı ve pencere sistemleri, ev tekstili, çeyiz ve bisiklet sektörlerinin desteklemek amacıyla yerli üretim yapan firmalar ile anlaşma yapılması doğrultusunda sadece bu firmalar üzerinden yapılan alışverişler için geçerli kredi imkânı sunuluyor. Bu doğrultu da asgari 3 bin TL, azami 30 bin TL kredi tutarı kapsamı doğrultusunda 6 ay ödemesiz azami 60 ay vade imkanı ve tarihin en düşük faiz oranı yüzde 0,55 ile birlikte müşteriler için acil nakit destek kredisi sunulacak. Anlaşma yapılan firmalar bankaların web adresleri üzerinden yayımlanacak.

Firma katkı paylı tüketici kredisi örnek ödeme tablosu şöyle:

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Taksit Tutarı (TL) Toplam Geri Ödeme (TL)
10.000 6+6=12 1.771 10.628
10.000 6+30=36 382 11.452
10.000 6+54=60 228 12.316

Böylelikle bireysel müşteriler yerli üretim yapan firmalar ile anlaşma yapılmayan firmalar dışında alacakları herhangi bir mobilya, küçük ev aletleri, boya seramik kapı ve pencere sistemleri, ev tekstili çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarını fatura karşılığında azami 60 ay vade imkânı ile aylık yüzde 0,82 faiz oranı ile sahip olma olanağına sahip olabilmektedirler.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı