İşsizlik Maaşına Gelir Belgesiz Kredi Verilecek
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İşsizlik Maaşına Gelir Belgesiz Kredi Verilecek

KREDİ

4 Ağustos 2020 Salı 22:03:02

Son Güncelleme: 04/08/2020 22:03:28

İşsizlik Maaşına Gelir Belgesiz Kredi Verilecek

İşsizlik maaşına kredi veren banka var mı? 2020 yılında işsizlik maaşı alanlar kredi çekebilir mi? İşsizlik maaşı alanlar bankalardan hangi başvuruları yapabilirler? Sizlere bu yazımızda işsizlik maaşı almanız durumunda hangi bankalardan kredi alacağınız hakkında bilgiler vereceğiz.

İşsizlik maaşına kredi veren banka var mı? 2020 yılında işsizlik maaşı alanlar kredi çekebilir mi? İşsizlik maaşı alanlar bankalardan hangi başvuruları yapabilirler? Sizlere bu yazımızda işsizlik maaşı almanız durumunda hangi bankalardan kredi alacağınız hakkında bilgiler vereceğiz.

Bir işte çalışıyorken işten çıkan kişiler gerekli şartlara uygun olduklarında işsizlik maaşı almaktadırlar. İşsizlik maaşı alanlar ise acil nakit ihtiyaçlarında kredi alabilir mi merak konusu olmuştur. Banka politikalarına uygun olan kişiler işsizlik maaşı almaları durumunda bazı bankalardan sadece gelir belgesiz kredi alabilmektedirler. Eğer işsizlik maaşı alıyorsanız ve bankalara kredi başvurusu yapmak için şubelere giderseniz bankalar sizin krediniz ile ilgili olumsuz yanıt verebilirler. Çünkü bankalar kredi veren müşterilerine gelir belgesi olmadan kredi vermek istemezler. Ama bazı bankalarda gelir belgesiz kredi vermektedir. İşsizlik maaşı alıyorsanız gelir belgesiz kredi veren bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İşsizlik Maaşına Kredi Almak İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

İşsizlik maaşına kredi almak için kredi notu en az 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. Eğer daha önce banka çalışmanız yoksa sadece kredi kartı alabilirsiniz. Kredi kartı aldığınızda banka kredi sicilinizi düzeltmek içinde bankanın verdiği kartı düzenli ödemeniz gerekiyor. Sizde banka şartlarına uygunsanız ve işsizlik maaşı alıyorsanız aşağıdaki bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. İşte bankalar.

Aktifbank’tan 40.000 TL’ye Kadar Kredi

Kredi çekmek isteyenler eğer banka şubesine gitmeden online kredi başvurusu yapmak istiyor ve kredi notu yüzünden kredi onayı alamıyorsa Aktifbank’tan 60 ay vadeli 40.000 TL’ye kadar kredi alabilirler. Aktifbank 40.000 TL kredi için n-kolay kredi kampanyası yapmaktadır. Bu krediyi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak kullanabilirsiniz. Aktifbank internet üzerinden alacağınız bu kredilerde eğer banka hesabınız yoksa adresinize banka yetkilisi gelecek ve size kredi kullandıracaktır. Kredi başvuru sonrasında hemen onay görebilirsiniz.

CepteTEB 50.000 TL’ye Kadar Kredi

Bir diğer dijital banka olan CepteTEB bankası üzerinden de sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. CepteTEB ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra hemen başvuru sonucu size bildirilir. Eğer banka hesabınız varsa onaylanan kredi hesabınıza yatacaktır. Banka müşterisi değilseniz de banka personeli adresinize gelecek ve kolay bir şekilde sizlere kredi kullandıracaktır. Banka 0.99 faiz oranları ile 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi vermektedir.

Odeabank 10.000 TL Kredi Başvurusu

Odeabank işsizlik maaşı alanlara sadece 10.000 TL internet üzerinden kredi vermektedir. Bunun için odeabank’tan bir internet şifresi almanız gerekiyor. İnternet bankacılığı şifresi alarak hemen kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi hesaba atabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar kredi kullanmanız mümkündür.

Denizbank 55.000 TL Kredi Başvurusu

Denizbank üzerinden 55.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için SMS veya internet sitesi üzerinden başvurmanız mümkündür. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka size onay mesajı gönderirse bu onaylı mesajı kimliğinizle en yakın Denizbank şubesinden kullanabilirsiniz. Denizbank üzerinden kullanacağınız bu krediye başvurmak için cep telefonunuzdan mesaj atabilirsiniz. Kredi TC kimlik yazarak 3280’e mesaj gönderip kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

 

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı