İŞ Bankası’ndan 90 gün ertelemeli 50 bin TL Ramazan Bayramı kredisi!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İŞ Bankası’ndan 90 gün ertelemeli 50 bin TL Ramazan Bayramı kredisi!

KREDİ

4 Mayıs 2020 Pazartesi 22:45:45

İŞ Bankası’ndan 90 gün ertelemeli 50 bin TL Ramazan Bayramı kredisi!

Ramazan Bayramı yaklaşıyorken tüm bankalar vatandaşlara Ramazan Bayramı kredisi paketi oluşturmaya başladı. Tüm bankalar düşük kredi faiz oranları ve Ramazan bayramı kredisi paketi adı altında hem uzun vadeli hem düşük faizli kredi imkânları sunabiliyor.

Ramazan Bayramı yaklaşıyorken tüm bankalar vatandaşlara Ramazan Bayramı kredisi paketi oluşturmaya başladı. Tüm bankalar düşük kredi faiz oranları ve Ramazan bayramı kredisi paketi adı altında hem uzun vadeli hem düşük faizli kredi imkânları sunabiliyor.

Vatandaşımız Korona virüs dolayısı ile ekonomik olarak zor günler geçirirken çok önemli bir adım olarak düşünülen Ramazan bayramı kredilerinden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken şey hemen dijital ortam üzerinden kredi başvurusu yapabilmektir. İş Bankası 60 ay vadeli 90 gün ertelemeli, 50.000 TL kredi ve gerçek manada çok düşük faiz oranları ile kişiye özel Ramazan Bayramı kredisi imkânı verebiliyor. Böylesine kolay bir kredi modelinden faydalanmak için ise tek yapmanız gereken İş Bankası internet şubesi / mobil şubesi ya da telefon şubesi ile irtibata geçmek olacaktır. Düşük faizli ramazan bayramı kredisi imkânından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara büyük bir müjde olacak. Korona virüs sebebiyle işsiz kalmış, işinden kovulmuş ve işletmesi kapatılmak zorunda bırakılmış olan tüm vatandaşlara can suyu olacak nitelikte.

RAMAZAN BAYRAMI KREDİLERİ FAİZ ORANLARI KİŞİYE ÖZEL!

İŞ Bankası Ramazan Bayramı kredisi için size yukarıda herhangi bir kredi faiz oranı vermedik çünkü bu kredi modelinde her vatandaşa özel kredi faizi uygulanıyor. En yüksek kredi notuna sahip olan vatandaşlarımız çok daha düşük kredi faiz oranı ile kredi çekebiliyor. Örneğin 1999 kredi puanı olan kişi yüzde 0,40 ve benzeri kredi faiz oranları ile 50.000 TL kredi imkânına sahip olabilirsiniz. Bu nedenle kredi puanınız ne kadar yüksekse sizin için o kadar iyi. Bankaya başvuru yaptığınız zaman eğer krediniz onaylanırsa sizlere ne kadar kredi faiz oranı alabileceğinizin bilgisi veriliyor. Sizlerde ona göre kredinizi onaylıyor ya da reddediyorsunuz.

KREDİN ONAYLANSIN, ÜÇ AY SONRA ÖDEMEYE BAŞLA!

İŞ Bankası’ndan alacağınız Ramazan Bayramı kredisini evet tamı tamına üç aya kadar erteleyebilirsiniz. 60 ay eşit oranda taksitli ödeme planları, düşük kredi faiz oranları ve ilk üç ay taksit erteleme kararı ile beraber başvuru yapan ve krediyi alacak olan kişilerin şimdiden çok şanslı oldukları kesin. Dönem ortasında kredi başvurusu yapacak olanların yüzde 1,30’lardan kredi alacağı bir dönemde İŞ Bankası’ndan yüzde 0,40 ile yüzde 0,99 arasında müthiş bir kredi faiz oranı ile kredi alabilme imkânı olduğu için çok şanslılar. Ancak bu şans tabii ki yüksek kredi notuna sahip olan vatandaşlarımız için geçerli olacak. Kredi puanınız düşük ise yüzde 0,99 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz. Belki daha fazla olabilir çünkü İş Bankası bu konu ile alakalı herhangi bir yazılı açıklama yapmadı.

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası tarafından sunulacak olan Bayram Kredisi başvuruları için sadece dijital kanalların kullanılması yeterli olacaktır. Aşağıda belirttiğimiz başvuru seçeneklerini kullanarak İŞ Bankası Bayram Kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

İşCep üzerinden bayram kredisi başvurusu için “Krediler” menüsü seçilerek “Anında Kredi Başvuru” sekmesi kullanılabilir.

İşCep üzerinden başvuru için ayrıca “Başvurular” menüsü altında yer alan “Kredi” ve “Anında Kredi” başvuru sekmesinden yararlanılabilir.

İş Bankası internet şubesi üzerinden kredi başvurusu için “Kredilerim” menüsü altında yer alan “Anında Kredi” sekmesi ya da “Başvuru-Ürünler” menüsü altında yer alan “Anında Kredi” sekmesi kullanılabilir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
2 Yorum yapıldı

2 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı