İş Bankası ve QNB Finansbank 100.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyasını Duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İş Bankası ve QNB Finansbank 100.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyasını Duyurdu

KREDİ

12 Kasım 2020 Perşembe 19:21:20

Son Güncelleme: 12/11/2020 19:43:10

İş Bankası ve QNB Finansbank 100.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyasını Duyurdu

QNB Finansbank ve İş Bankası Kasım ayının ikinci haftasında taşıt kredisi faiz oranlarında değişikliğe gitti. Yeni kampanya dahilinde sıfır ve ikinci el araç almak isteyen vatandaşlara cazip fırsatlar sunuluyor. 3 ay ödemesiz, düşük faizli taşıt kredileri için 48 ay vade seçeneği sunulurken, 100.000 TL kredi hesaplama işlemlerini sizler için inceledik.

QNB Finansbank’tan ve İş Bankası’ndan cazip, düşük faiz oranları ile kredi vereceğini açıkladı. Finansbank ve İş Bankası taşıt kredisini vereceğini duyurdu. Türkiye’de sıfır ve 2.el araç fiyatlarının yüksek olduğu için araç almak isteyen ancak gerekli miktarı denkleştiremeyen vatandaşlar için QNB Finansbank ve İş Bankası’nın cazip faiz oranları ile kredi vereceği ve bu kredi ile vatandaşların istediği araca sahip olabileceği duyurdu.

QNB Finansbank’tan Vatandaşa 100 Bin Türk Lirası Taşıt Kredisi

QNB Finansbank’ın taşıt almak isteyen vatandaşlara  100 bin Türk Lirası  kredi desteği vereceğini açıklandı. Bu kredi kampanyasında 48 ay vade imkanının yanı sıra bir de vatandaşlara özel kişiselleştirilebilir ödeme seçenekleri de bulunuyor. Vatandaşın tercihine ve ihtiyacına göre ise esnek  ve sabit kredi seçeneğinin sağlanabileceği ifade edildi.

100 bin Türk Lirası kredi kullanılması halinde  geri ödemeler kapsamında aylık faiz oranı ise %1.48 olacak ve 48 ay vade imkanı ile rahat bir şekilde  ödenebilecek. Aylık taksit tutarı ise 3 bin 215 Türk Lirası olacak ve toplam geri ödemeniz gereken tutar ise  154 bin 331 Türk Lirası olacak.

Kredi Başvuruları

100 bin Türk Lira taşıt kredisi için başvurular QNB Finansbank şubelerinden yağılacak, alınacak olan araç eğer sıfır kilometre ise proforma faturası, ikinci el ise ruhsat fotokopisi talep edilmektedir. Nüfus cüzdanı, maaş bordrosu, ikametgah belgesi gibi belgelerde istenilen diğer belgelerin arasında.

İş Bankası 120 Bin Lira Taşıt Kredisi

İş Bankası araç almak isteyen ancak ama bir türlü gerekli olan parayı toparlayamayan vatandaşlar için taşıt kredisini hayata geçirdi.

İş Bankası’nın yeni kredi kampanyasında, fiyatı 120 bin Türk Lirasının altında bulunan  araçların fiyatlarının % 70’i, fiyatları 120 bin Türk Lirasının üzerinde olan araçlar için ise %50’si oranına kadar kredi desteği sağlanacak.

Kredi Detayları Nelerdir?

Sıfır kilometre araçlarda banka tarafından kefil istenmemesinden dolayı almış olduğunuz aracı ödeme boyunca rehin olarak kullanmanız için herhangi bir sakınca yoktur. Eğer aracın fiyatı 120 bin Türk Lirasının altında ise %70 oranında kredi verilecek, eğer aracın fiyatı 120 bin Türk Liranın üzerindeyse de % 50’si oranında kredi verilecek. 120 bin Türk Lirasından daha az olan araçlarda 60 ay vade seçeneği bulunurken, 120.000 TL üzerinde fiyatı olan araçlarda ise 48 ay vade imkanı yer alıyor. Başvurular ise İş Bankası şubelerinden, İş Bankası mobil bankacılık ve internet şubelerinden gerçekleştirilebiliyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı