İş Bankası taşıt ve konut kredisi Kasım ayı faiz oranları değişti! 100 bin TL örnek hesaplama
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İş Bankası taşıt ve konut kredisi Kasım ayı faiz oranları değişti! 100 bin TL örnek hesaplama

KREDİ

3 Kasım 2020 Salı 12:51:54

İş Bankası taşıt ve konut kredisi Kasım ayı faiz oranları değişti! 100 bin TL örnek hesaplama

İş Bankası kasım ayına özel kampanyalar ile devam ediyor. Kasım ayının gelişi ile birlikte özel ve kamu bankaları art arda kampanyalarını açıklamaya başladı. Sonbahar kampanyaları birer birer açıklanırken Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan biri olan İş Bankası’nda kasım ayına özel ev ve araba alacaklara özel kampanyalar düzenliyor.

Ev veya araba alacak vatandaşlarımız fiyatlar düşer umuduyla sonbahar dönemini bekliyordu. Fiyatlarda pek fazla oynamalar olmasa da sonbaharın gelişi ile birlikte bankalar yeni kredi kampanyalarını açıkladılar. İş Bankası’ndan kredi çekmeyi düşünen ya da bankaların verdikleri kredi seçeneklerini araştıran vatandaşlarımız içinse bizler Kasım 2020 İş Bankası konut ve taşıt kredi kampanyalarını yazdık;

Kasım 2020 İş Bankası Konut ve Taşıt Kredisi faiz oranları

İş Bankası 2020 kasım dönemine dair sıfır ve ikinci el konut kredileriyle birlikte taşıt kredi kampanyalarını güncelledi. İş Bankası vatandaşlarımız için sunduğu uzun dönemli vade seçenekleri ve kolay ödeme planları ile ön plana çıkıyordu. Avantajlı ödeme olanakları ile İş Bankası’nın yeni kampanyaları şu şekilde;

İŞ BANKASI KASIM 2020 DÖNEMİ KONUT KREDİSİ

İş Bankası ev almak isteyen ya da konut yatırımı yapmak isteyen vatandaşlarımız için sonbaharın gelişiyle konut kredilerini güncelledi. İş Bankası konut kredisi imkanları vatandaşlarımız sıfır ya da ikinci el konutları kolay ödeme seçenekleri ve uzun vadeler ile alabilirler. İş Bankası vatandaşlarımıza konut alımlarında 120 aya kadar vade seçeneği sunarken, gelir durumlarına göre de esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Vatandaşlarımız dilerse sabit şekilde ödemeler yapılabildiği gibi, azalan ya da artan taksitli ödeme seçeneklerini de seçebiliyorlar.

İş Bankası ise şu an konut kredisi için vatandaşlarımıza %1,30 faiz oranı sunuyor. Fakat vatandaşlarımız konut kredisini sigortasız şekilde almak isterlerse faiz oranı %1,35 oranına çıkmakta.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

100 bin Türk lirası kredi başvurularında İş Bankası kasım ayıyla birlikte vatandaşlarımıza %1,30 faiz oranı sunuyor. Aylık ödemeleri ise sabit ödeme seçeneğinde 1 bin 650 Türk lirası oluyor. Geri ödenen toplam tutar ise 198 bin 34 Türk lirası.

İŞ BANKASI KASIM 2020 TAŞIT KREDİSİ

İş Bankası sadece konut kredisi kullanacak olan vatandaşlarımız için değil ayrıca taşıt kredisi kullanacak vatandaşlarımız içinde kasım ayıyla birlikte faiz oranlarını güncelledi. Araba almayı düşünen vatandaşlarımız için yine esnek ödeme seçenekleri ve uzun vadeler sunan banka şu an içim %1,30 faiz oranı veriyor.

120 bin Türk lirasına kadar olan araçlar için İş Bankası, %70 oranın da kredi sağlıyor.

Bankanın faiz oranları vatandaşlarımızın seçtikleri vadeye göre ufak bir oynama yaşıyor. 36 aya kadar olan vadelerde daha önce belirttiğimiz gibi banka tarafından sunulan taşıt kredisi faiz oranı %1,30 olurken 37 ila 60 ay vadeli ödeme seçeneğinde ise faiz oranları %1,35 oranına yükseliyor.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

75 bin Türk lirası kredi için eğer vatandaşlarımız 60 ay vade kullanmak isterlerse faiz oranları %1,35 olarak hesaplanıyor. Aylık taksit tutarları ise 1 bin 963 Türk lirası olurken geri ödenecek toplam tutar ise 117 bin 824 Türk lirası.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı