İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır? (2021)
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır? (2021)

KREDİ

21 Aralık 2020 Pazartesi 17:47:32

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır? (2021)

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapan vatandaşlarımız için sonuç sorgulama ekranı hizmete açıldı. Vatandaşlarımız İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerini tek tıkla gerçekleştirebilirler. Tamamen ücretsiz olan bu hizmeti dilerse vatandaşlarımız müşteri temsilcisi aracılığıyla veya en yakın şubeye giderekte öğrenebilirler.

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu eğer merak ediyorsanız başvuru sürecini takip edebilirsiniz.  İş Bankası’nın kredi kartı için başvuru sonucunu sorgulamak istiyorsanız eğer birçok alternatif kanal bu konuda ,  kredi kartı başvuru sonucunuzu saniyeler içinde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İş Bankası şubesi dışında, dijital platformlar üzerinden yapmış olduğunuz kredi kartı başvuru sonucunu öğrenemediniz mi? İş Bankası’nın siz müşterilerine sunmuş olduğu hizmet sayesinde, kart başvurunuzu şubeye kadar gitmeden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kredi kartları başvurunuz, başvuru tarihinden itibaren maksimum 2 gün içerisinde değerlendirilir ve sonuçlandırılır. Sistemsel problemlerden dolayı gecikmeler yaşanabilir ve böyle durumlar sonuç elinize ulaşmayabilir. Dijital programlar aracılığı ile yapmış olduğunuz başvurularda kargo hizmeti de mevcuttur. Kredi kartı başvuru sonucu öğrenme sistemi ile başvurunuzun durumu ve kargo takip sisteminin bütün adımlarını anlık bir şekilde takip edebileceksiniz. Binlerce müşteri ağına sahip olan İş Bankası’nın avantajlı kredi kartlarından faydalanmak için İşbank şubelerini ve, internet bankacılığını aynı zamanda işcep’i ve resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Aşağıdaki belirtilen adımları takip ederek, internet aracılığı ile kart başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

is-bankasi-kredi-karti-basvuru-sonucu-sorgulama-ve-ogrenme

İŞ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU SORGULAMA

  1. isbank.com.tr web adresi üzerinden Ana sayfa – Bireysel – Kartlar – Kredi Kartı Başvuru Takip ikonlarına basarak bu adımları izleyip başvuru sürecinize ilişkin olan bütün detayları anlık olarak ekranınızdan takip edebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen web sitesine gittikten sonra sorgu tipini seçmeniz gereklidir. Ardından kredi kartı başvurusu esnasında size verilmiş olan referans numarasını ilgili olan kutucuğa doldurarak online olacak şekilde kart başvuru detay sayfasına giriş yapabilirsiniz. Referans numarası veya TC kimlik numarası/ başvuru yaparken kullanılan cep telefon numaranızı girerek sorgulama yapmanız istenir. Size yollanılan doğrulama kodunu da eksiksiz bir şekilde girerek başvurunuza ilişkin bütün süreci anlık olarak inceleyebilirsiniz.

  1. Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0724 tuşlayarak aradığınızda banka personelinden, kredi kartı başvuru durumunuzla ilişkin merak etmekte olduğunuz bütün detayları banka personelinde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
  2. Bulunduğunuz yere en yakın olan İş Bankası şubesine uğrayarak müşteri temsilcisinden kart başvuru sonucunuza ilişkin güncel bilgi alabilir, kredi kartı başvuru takibinizi banka şubesinde gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu  yukarıdaki adımlardan birini tercih etmeniz durumunda öğrenebilirsiniz  ve bu sayede işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı