İş Bankası günde 85 TL taksitle 100 bin TL taşıt kredisi başvuruları başladı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İş Bankası günde 85 TL taksitle 100 bin TL taşıt kredisi başvuruları başladı

KREDİ

24 Ekim 2020 Cumartesi 13:12:26

Son Güncelleme: 24/10/2020 01:40:22

İş Bankası günde 85 TL taksitle 100 bin TL taşıt kredisi başvuruları başladı

Hayalini kurduğu araca sahip olmak isteyenler dikkat! İş Bankası taşıt kredisi faiz oranları ve vade sayısını güncelledi. Günde 85 TL, ayda 2.578,67 TL ödeyerek 100.000 TL taşıt kredisi kullanabilirsiniz. 60 ay vade imkanlı yeni kampanyaya başvuru yapmak için şubeye gitmenize de gerek yok. Başvurularınızı isterseniz internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası, vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla ve ödeme seçenekleriyle araç sahibi olma fırsatı tanıyor. Sıfır ya da ikinci el araç almak isteyen vatandaşlar, araç fatura bedelinin büyük bir çoğunluğunu kredilendirip, uzun vadelerle ödeyebiliyor. İş Bankası’nın taşıt kredisi kampanyası sayesinde; yüzde 1,30 faiz oranı ve 60 aya varan vade seçenekleriyle, günde sadece 85 liraya araç sahibi olabilirsiniz. İşte İş Bankası Taşıt Kredisi kampanyasının tüm detayları…

İş Bankası 100.000 TL Taşıt Kredisi 

 • İş Bankası, sıfır kilometre araç alacak olan kişilerde genellikle kefil şartı aramaz. Satın alınan araç, ödeme süreci boyunca rehni ile kullanılabilir.
 • İkinci el araç alacak olan kişilerde ise kefil şartı aranabilir ve bu kişi, taşıtın kasko değeri üzerinden kredi çekebilir.
 • İş Bankası Taşıt Kredisi faiz oranı 1.30’dur.
 • Taşıt kredisi tutarı; 0 km taşıtlarda, taşıtın nihai fatura değerinin 120.000 bin liraya kadar olan kısmı için yüzde 70’i, 120.000 liranın üstünde olan kısmı için yüzde 50’si dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
 • el araçlarda ise kredi tutarı; noter satış bedelini aşmamak koşuluyla, taşıtın kasko değerinin 120.000 liraya kadar olan kısmı için yüzde 70’i, 120.000 liranın üstünde olan kısmı için yüzde 50’si dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
 • Kredi taleplerinde genellikle kefil koşulu aranmazfakat şubeler gerektiği durumlarda kefil talep etme hakkına sahiptir.

İş Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

İş Bankası’nın resmi internet sitesinde bulunan hesaplama aracı ile birlikte, kullanmayı düşündüğünüz taşıt kredisinin tutarını ve kredi vadesini girip, ödeme planınız hakkında; geri ödenecek toplam tutar, aylık taksit tutarı, faiz oranı ve yıllık maliyet oranı gibi detaylı bilgi alabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

 • İş Bankası, 100 bin liralık taşıt kredisi için 60 ay vade imkanı ve yüzde 1.30 faiz oranı sunmaktadır. Bu kredi için belirlenen aylık taksit miktarı ise 2.578,67 liradır.
 • 0 km için araçlar için alınacak taşıt kredilerinde, satın alacağınız aracın asıl fatura değerinin 120 bin lira ve altındaysa azami vade süresi 60 ay, 120 bin liranın üstünde ise azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir.
 • İkinci el araç alacaklar için, satın alınan aracın kasko değeri 120 bin lira ve altında ise azami vade süresi 60 ay, 120 bin liranın üzerinde ise azami vade süresi 48 aydır.

Gerekli Belgeler

İş Bankası, başvuru sahibinden ve varsa kefillerden şu belgeleri talep etmektedir;

 • Kişiye ait nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
 • Taşıt Kredisi Başvuru Formu
 • Kişinin gelir durumunu gösteren belge
 • 0 km araç alacak olan kişilerden, satın alınacak taşıta ait proforma faturası
 • el taşıt alacak olan kişilerden, satışı yapan kişiye ait son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi istenmektedir.

İş Bankası Taşıt Kredisi Nasıl Başvurulur?

İş Bankası’nın sunduğu taşıt kredisinden yararlanmak için, İş Bankası İnternet Şubesinden, telefon şubesinden veya size en yakın İş Bankası şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı