İş Bankası günde 12 TL taksitli 10.000 TL ihtiyaç kredisine SMS ile başvurabilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İş Bankası günde 12 TL taksitli 10.000 TL ihtiyaç kredisine SMS ile başvurabilirsiniz

KREDİ

5 Kasım 2020 Perşembe 21:13:13

İş Bankası günde 12 TL taksitli 10.000 TL ihtiyaç kredisine SMS ile başvurabilirsiniz

İş Bankası acil nakit ihtiyacı olanlar için günde 12 TL taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. 50 bin lira üst limitli kredi kampanyasına SMS, mobil uygulama ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası’nın Kasım ayı ihtiyaç kredisi kampanyasına kısa sürede binlerce başvuru geldi.

Avantajlı kredi kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çeken İş Bankası, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara  eğitim, elektronik, beyaz eşya gibi çeşitli alanlarda kullanılmak üzere için 36 aya varan vade seçenekli ve uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunuyor. Size özel belirlenen faiz oranları ile ister aylık eşit taksitli, ister kişiye özel hazırlanmış esnek taksitlerle kredinizi ödeyebilirsiniz. Üstelik, ihtiyaç kredisininilk taksitini 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. İş Bankası İhtiyaç Kredisine,İşCep veya İnternet Şubesi gibi çeşitli yollarla şubeye gitmenize gerek bile kalmadan kolayca başvuru yapabileceksiniz.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

 • İş Bankası İhtiyaç Kredisi sayesinde, eğitim, elektronik, beyaz eşya gibi çeşitli alanlardaki nakit ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.
 • İş Bankası’na yapacağınız ihtiyaç kredisi geri ödemelerini bütçenizi göre planlayabilirsiniz.
 • Size özel olarak belirlenecek olan ihtiyaç kredisi faiz oranıyla, ihtiyaç kredinizi isterseniz aylık eşit taksitlerle, isterseniz kişiye özel esnek taksitli ödeme planlarıyla geri ödeyebilirsiniz.
 • Dileyen müşteriler, Anında Kredi’ye başvururken ilk taksitini krediyi aldığı tarihten 3 ay sonra ödenecek şekilde belirleyip ödemesini erteleyebilir.
 • 90 güne kadarödemesiz dönemli Anında Kredi kampanyasına, İnternet Şubesi’nden veyaİşCep üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 90 güne kadar ödemesiz dönem seçimi Bankamatiklerden yapacağınız Anında Kredi başvurularında ne yazık ki geçerli olmayacaktır.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

İş Bankası’ndan alacağınız 10 bin liralık ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneğini seçerseniz yüzde 1.30 faiz uygulanacaktır. Bu kredi için günde 12, ayda 365,15 lira taksit ödemesi yapılacaktır.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

İşCep

İşCep üzerinden ihtiyaç kredisine başvurmak için;

 • Mobil uygulamaya girin.
 • ‘Krediler’ menüsüne tıklayın.
 • ‘Anında Kredi Başvuru’ seçeneğine basın.

İnternet Şubesi

İnternet Şubesi üzerinden ihtiyaç kredisine başvurmak için;

 • ‘Kredilerim’ menüsüne girin.
 • ‘Anında Kredi’ seçeneğine tıklayın.

Web Sitesi

İhtiyaç kredisine başvurmak için İş Bankası resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bankamatik

İş Bankası Bankamatikleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için;

 • ‘Kartlı İşlem’ menüsüne girin.
 • ‘Daha Fazlası’na tıklayın ve ‘Anında Kredi ve Ek Hesap’ seçeneğine basın.
 • Kartınız yoksa,‘Kartsız İşlem’ menüsüne girin.
 • ‘Başvurular’a tıklayın.
 • ‘İhtiyaç Kredisi’ seçeneğine basın.

SMS

SMSyoluyla ihtiyaç kredisi başvurusuyapmak için “NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZ” şeklinde, kelimelerin arasında virgül koymadan yalnızca boşluk bırakarak 4402’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Telefon Şubesi

Telefon Şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için 0 850 724 0 724 numarasını arayabilirsiniz.

İş Bankası Şubeleri

İş Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru yapmak için size en yakın İş Bankası şubelerine gidebilirsiniz.

KREDİM NE ZAMAN YATAR?

50.000 liraya kadar isbank.com.tr’den, Telefon Şubesi’nden ve İş Bankası Şubelerindenyaptığınız ihtiyaç kredilesi başvurularınız onaylanır onaylanmaz kredi miktarınız hesabınıza yatırılacaktır.

Dijital temas noktaları üzerindenyaptığınız başvurunuz onaylanırsa; İşCep’ten veya İnternet Şubesi’nden ‘Krediler’e tıklayıp, ‘Kredim Hazır’ menüsüne girip sözleşmenizi onaylayarakkredinizin hesabınıza aktarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEMELERİMİ NASIL YAPABİLİRİM?

İş Bankası’ndan aldığınız ihtiyaç kredisinin taksit ödemelerini İnternet Şubesi, Bankamatikler veya İşCep üzerinden ödeyebilirsiniz. Belirlenen tarihlerde hesabınızda yeterli miktarda para varsa ödemeler otomatik olarak çekilecektir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi için Gerekli Evraklar

Başvuru sahibi olan kişilerden ve kefillerden;Başvuru formu, Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, başvuru yapan müşterinin gelir durumunu gösteren belge istenmektedir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı