Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İŞ Bankası Bayram Kredisi’ni sıfır faizli yapabilecek! Kurban Bayramı’ndan sonra ödemeli kredi

KREDİ

17 Mayıs 2020 Pazar 21:16:11

İŞ Bankası Bayram Kredisi’ni sıfır faizli yapabilecek! Kurban Bayramı’ndan sonra ödemeli kredi

Türkiye İş Bankası bu zorlu süreç içerisinde müşterileri için son dakika açıklamasında bulundu. Her yıl Bayramdan önce sunulan bayram kredi fırsatları 2020 yılında da müşterileri için düşük faiz oranları ile pek çok banka tarafından gündemimizde ki yerini aldı. Türkiye İş Bankası da 2020 yılı bayram kredi başvurularının başladığını açıkladı.

Türkiye İş Bankası bu zorlu süreç içerisinde müşterileri için son dakika açıklamasında bulundu. Her yıl Bayramdan önce sunulan bayram kredi fırsatları 2020 yılında da müşterileri için düşük faiz oranları ile pek çok banka tarafından gündemimizde ki yerini aldı. Türkiye İş Bankası da 2020 yılı bayram kredi başvurularının başladığını açıkladı. Peki, Türkiye İş Bankası Ramazan Bayramı Kredi faiz oranı nedir? Kredi taksit ödemeler ne kadar? Geri ödeme miktarı ne olacak? Soruların cevaplarını detaylı bir şekilde haberimizden öğrenme fırsatını bulabilirsiniz…

TÜRKİYE İŞ BANKASI RAMAZAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI

Türkiye İş Bankası tarafından gelen açıklama doğrultusunda 2020 yılı için bayram kredi başvuruların başladığını vurguladı. Günümüzde bayram kredisi çekmek isteyen vatandaşlar bayram kredi faiz oranlarını merak içerisinde araştırıyor. Günümüzde pek çok vatandaşımız 3 aya kadar geri ödemesiz kredi fırsatından yararlanmak için heyecan içerisinde bekleyişi geçti. Böylesine bir zorlu süreç içerisinde yapılan açıklamalar doğrultusunda 2020 yılı bayram kredi fırsatları günümüzde birçok banka tarafından sunuluyor

TÜRKİYE İŞ BANKASINDAN 3 AY GERİ ÖDEMESİ BAYRAM KREDİSİ!

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda müşteriler kredi fırsatından yararlanarak 3 ay geri ödemesiz fırsatını da sunduğu belirtti. 3 aya kadar geri ödemesiz şekilde çekebileceğiniz olağanüstü Ramazan bayramı kredi fırsatını Kurban bayramından sonra ödemeye başlama olanağına sahip olabilirsiniz.

Türkiye iş bankası tarafından yapılan açıklama şu şekildedir;

“İş Bankası’ndan İhtiyaçlarınıza Tam Destek! 3 Aya Kadar Geri Ödemesiz Anında Bayram Kredisi!” ifadeleri ile duyurulan bayram kredisi kampanyasında “Anında Bayram Kredisi ile bu döneme özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, dilerseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir, üstelik kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. İş Bankası her zaman olduğu gibi Ekonomiye Destek Paketi kapsamında da yanınızda “İfadeler kullanıldı.

Üstelik Türkiye İş Bankası bayram kredisi için belirlemiş olduğu alt limit olarak 3 bin TL, Üst limit olarak ise 10 bin TL olarak belirlemiştir. Türkiye iş bankası 2020 yılı Ramazan bayramı kredi faiz oranı ise banka tarafından yapılan açıklama doğrultusunda yüzde 0.96 faiz oranı ile açıklama yapıldı. Böylelikle uygun kredi faiz oranları ile birlikte bayram kredi çekme fırsatını yakalayabilirsiniz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI GERİ ÖDEME PLANA NASIL OLACAK?

 • Çekilecek krediye göre geri ödeme tutarı aşağıdadır:
 • 3 bin TL 12 ay vade için aylık ödeme 269,11 TL. Toplam geri ödeme ise 3229 TL.
 • 3 bin TL 24 ay vade için aylık ödeme 143,79 TL. Toplam geri ödeme 3.450,96 TL.
 • 5 bin TL 12 ay vade için aylık ödeme 448,52 TL. Toplam geri ödeme 5.382,24 TL.
 • 5 bin TL 24 ay vade için aylık ödeme 239,65 TL. Toplam geri ödeme 5.751,60 TL.
 • 8 bin TL 12 ay vade için aylık ödeme 717,63 TL. Toplam geri ödeme 8.611,56 TL.
 • 8 bin TL 24 ay vade için aylık ödeme 383,44 TL. Toplam geri ödeme 9.202,56 TL.

TÜRKİYE İŞ BANKASI BAYRAM KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

İş bankasından kredi başvurusu ile ilgili açıklama geldi. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar öncelikle işCep’ten Anında Bayram kredisi çekme olanağına sahip olabileceklerdir.

 • “Krediler” > “Anında Kredi Başvuru” veya
  “Başvurular” > “Kredi” > “Anında Kredi” adımlarını takip ederek
 • İnternet Şubesi’nden Anında Bayram Kredisi başvurusu;
  “Kredilerim” > “Anında Kredi” veya
  “Başvuru-Ürünler” > “Anında Kredi” adımlarını takip ederek

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı