İş Bankası 6 Ay Ödemesiz Konut Kredisi! Şimdi Al 2021'de ödemeye başla
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İş Bankası 6 Ay Ödemesiz Konut Kredisi! Şimdi Al 2021’de ödemeye başla

KREDİ

28 Kasım 2020 Cumartesi 20:11:08

Son Güncelleme: 28/11/2020 20:11:53

İş Bankası 6 Ay Ödemesiz Konut Kredisi! Şimdi Al 2021’de ödemeye başla

İş Bankası yeni bir ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için çok cazip koşullar sunan yeni konut kredisini duyurdu. İş Bankası Kasım sonu itibariyle yeni konut kredisi kampanyasında 6 ay erteleme ve yüzde 1,35 faiz imkanı sunuyor.

İş Bankası son zamanlarda görülmemiş bir kampanya ile daha geliyor! Şimdi konut kredisi alan vatandaşlarımız ödemelerine 6 ay sonra, Mayıs 2021’de başlıyor. Konut kredisinde 6 ay erteleme fırsatı veren İş Bankası aynı zaman da vatandaşlarımız için esnek ödeme de sunuyor! İşte tüm ayrıntılar haberimizde;

Faiz oranlarının arttığı ve kredi ertelemelerin kalktığı bu dönemde vatandaşlarımız da ev alırken oldukça zorlanıyor. Artık vatandaşlar zorunda kalmadıkça konut kredisine girmek istemiyor girecek olsa bile günlerce araştırma yapıyor ve kendilerine en uygun kampanyalı konut kredisini seçmeye çalışıyorlar. Bizler de sizler için sık sık bankaların en uygun ve Fıratlı kampanyalarını derliyoruz. İş bankası ise son dönemlerde oldukça tercih edilecek yeni bir kampanya duyurdu! Eğer şimdi konut kredisine başvurursanız 6 ay erteleme fırsatı ile Mayıs 2021’de ödemeye başlayabilirsiniz! İşte haberin tüm detayları;

Kampana fırsatlarından yararlanıp en uygun koşullara ev almak isteyen vatandaşlarımız için İş Bankası’ndan 6 ertelemeli kredi desteği geldi! En sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız İş Bankası’nın şimdi al 2021 öde kampanyasından yararlanabilir. Ve böylece kredilerini 6 ay ertelemeli bir şekilde ödemeye başlayabilirler. Peki başvuru işlemleri nasıl yapılır? Örnek ödeme tablosu var mı? Koşullar neler? Faiz oranları neler? Sizlerin için her detay yazdık. İşte tüm detaylar;

Konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyen fakat korona virüs salgını ve ekonomide yaşanan gelişmeler nedeniyle birçok kişinin geliri buna yetmedi. İş Bankası’nda yüksek meblağlarda vatandaşlara 6 ay ertelemeli konut kredisi çekme fırsatı sunuyor! Bu sayede vatandaşlarımız evlerini hiç gecikmeden alırken ödemeleri ise 6 ay sonra başlayacak!

İŞ BANKASI 6 AY ERTELEMELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI 

Ülkemizin en büyük bankalarından biri olan hizmet veren İş Bankası vatandaşımızın yanında olarak özel kampanyalar sunmaya başladı. Yapılan faiz güncellemesi sonrasında faizle yükseltildi ve vatandaşımız kredi çekmekte oldukça zorlanmaya başladı. Bankalar da bu sebeple yeni fırsat ve kampanyalar düzenlemeye başladı. Bunlardan biri de yine İş Bankası tarafından düzenlendi. Yapılan güncelleme ile faiz oranı yükseldi fakat vatandaşlarımız için 6 ay da ödemesiz dönem eklendi. Normalleşme dönemi ile kamu bankaları 1 yıla kadar varan ödemesiz dönemler sunmuştu. Bu fırsatları kaçıran vatandaşımızlar şimdi İŞ Bankası tarafından sunulan 6 ay ödemesiz krediden dilerlerse yararlanabilirler.

Kasım ayıyla birlikte yapılan güncelleme ile birlikte Şimdi Al Mayıs 2020’de öde fırsatı sunuldu.

İŞ BANKASI KONUT FAİZ ORANI

Ev sahibi olmak için konut kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımıza İş Bankası tarafından sunulan faiz oranı ise %1,35 olarak belirtildi.

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ HESAPLAMA 

İş Bankası tarafından sunulan 6 ay ötelemeli konut kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız erteleme işlemleri sebebiyle kredi onaylarını şubelerden yapmak zorundalar. 6 ay ertelemeli 120 ay vade ve 100 bin Türk lirası için, vatandaşlarımız ilk taksitlerinde en az 8 bin 145 Türk lirası ödeme yapmaları gerekmektedir. Geri kalan taksitler ise vatandaşımızın kalan faiz ve ana parası üzerinden tekrardan hesaplanır.

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Başvuru içinse vatandaşlarımıza birçok seçenek sunuluyor. Vatandaşlarımız ister evden ister ise bizzat başvurarak istedikleri başvuru kanalını kullanabilirler.

Konut kredisi başvurusu içinse İş Bankları internet sitesi, cep şubesi ya da şubelerinden başvuru yapılabilir. Vatandaşlar internette yapacakları başvurularda ise istenilen bilgileri eksiksiz doldurup onay vermeleri yeterlidir. SMS ile de kredi başvuru sonucu vatandaşa bildirir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı