İş Bankası 6 ay ödemesiz 250.000 TL kredi veriyor! Kasım ayı özel kredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İş Bankası 6 ay ödemesiz 250.000 TL kredi veriyor! Kasım ayı özel kredi

KREDİ

8 Kasım 2020 Pazar 13:00:12

Son Güncelleme: 08/11/2020 12:48:25

İş Bankası 6 ay ödemesiz 250.000 TL kredi veriyor! Kasım ayı özel kredi

İş Bankası Kasım ayında güncellediği yeni kredi kampanyasıyla birlikte binlerce müşterisinin yüzünü güldürdü. Yeni kredi kampanyası dahilinde müşteriler 6 ay boyunca anapara ve faiz ödemeyecekler. Pandemi destek kredisi kapsamında sunulan 250.000 TL kredi fırsatından sizde hemen yararlanabilirsiniz. İş Bankası kredi başvuru, özellikler ve hesaplama işlemlerini hep birlikte inceleyelim.

Türkiye’deki en önemli bankaların arasında ilk sıralarda yer alan İş Bankası,avantajlı kredi kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kasım ayına özel hazırladığı kredi kampanyalarına yoğun talep alan İş Bankası, vatandaşlara kolaylık yapmaya devam ediyor. Esnaflara özel hazırlanan Esnaf Destek Kredisi kampanyası ile 36 aya varan vade imkanları ve uygun faiz oranları sunuluyor. Bunun yanı sıra 6 ay anapara ve faiz ertelemesi seçeneği ve 250 bin liraya kadar kredi limiti sağlıyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan İş Bankası, içinde bulunduğumuz zorlu pandemi sürecinde, müşterilerin yanında olmaya devam ediyor. İş Bankası; ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi yapılandırma, anlaşmalı konut projelerine özel kredi gibi kredi kampanyalarına yoğun talep almıştı. Pandemi sürecinden ekonomik olarak çok etkilenen esnaflara özel oluşturduğu kampanya yoğun rağbet gördü.

İŞ BANKASI 6 AY ÖDEMESİZ KREDİ

  • Her zaman vatandaşın yanında olan İş Bankası, esnaflara özel hazırladığı kredi kampanyasıyla birlikte çok yüksek limitli kredi desteği sağlıyor. İş Bankası’nın yaptığı resmi açıklamaya göre, müşteriler ‘Esnaf Destek Kredisi’ kapsamında 250 bin liraya kadar kredi kullanabilecek.
  • İş Bankası’nın Esnaf Destek Kredisini özel kılan özelliklerden biri de İş Bankası’nın müşterilere sunulan ödeme sürecidir. İş Bankası, Esnaf Destek Kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine 36 ay vade seçeneği sunuyor. Bunun yanı sıra, esnek ödeme seçenekleri sunan İş Bankası, 6 ay anapara ve faiz ertelemesi fırsatıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
  • Esnaf ve küçük işletmelerin işleriyle ilgili nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için Esnafa Destek Kredisi Kampanyasını oluşturan İş Bankası, krediyle ilgili detayları duyurdu. Yapılan duyuruya göre, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları’na üye olan vatandaşlar, 36 aya varan vade seçenekleri ile 250.000 liraya kadar, aylık eşit taksit ödemeli olarak veya 6 ay anapara ve faiz ertelemeli dönemli olarak destek kredisinden indirimli faiz oranlarıyla yararlanabilecekler.

İŞ BANKASI ESNAF DESTEK KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Kendilerine en yakın İş Bankası şubelerine giden vatandaşlar, hem başvurularını gerçekleştirip hem de 250 bin lira limitli olan İş Bankası Esnafa Destek Kredisine ait faiz oranlarıyla ilgili bilgi alabilecekler. Bunun yanı sıra, İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapmak mümkün olacak.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı