İş Bankası 3 Ay Ertelemeli 50 Bin TL Hızlı Kredi Kampanyasını Duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli 50 Bin TL Hızlı Kredi Kampanyasını Duyurdu

KREDİ

2 Eylül 2020 Çarşamba 22:18:36

Son Güncelleme: 02/09/2020 22:19:15

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli 50 Bin TL Hızlı Kredi Kampanyasını Duyurdu

Türkiye’nin önde gelen bankalarından İş Bankası, Anında 50.000 TL Hızlı Kredi kampanyasını duyurdu. İşbank müşterileri ilk üç ay ödemesiz 60 ay vade seçeneğiyle hızlı kredi kullanabilecekler. Kredi hesaplama, başvuru süreci ve gerekli olan belgeleri sizler için araştırdık.

Türkiye vatandaşlarının en büyük sıkıntılarından biri de başvuru ve onay süreci işlemlerinin yavaş ilerlemesi. Vatandaşların bu hususta Türkiye Cumhuriyeti bankalarından beklentisi de ulaşmak istedikleri hizmete kısa sürede erişebilmeleri, başvuru süreçlerinin daha hızlı ilerlemesi, evrak işlemleri ve prosedürler için uzun süre beklemek istememeleri.

Birçok vatandaşımız acil nakde ihtiyaç duyduğu zaman girmektedir. Bankalar da prosedürlerin çok yavaş işlemesi ve gereken evrakların toplanması için geçen süre gibi birçok etkenden dolayı kredi başvurusunun tamamlanması, onaylanması derken bazen vatandaşlarımız 1 haftadan daha uzun süreler beklemek zorunda kalabiliyor.

Bankacılık sektöründe yaşanan bu sık sorunlarla ise vatandaşlar en çok kredi başvurularında karşılaşmakta. Öte yandan hızlı bir şekilde kredi imkânı sunan bankalar ise rakiplerinin önüne geçmiş oluyor. Anında başvuru ve kredi imkanı sunan bankalar vatandaşların acil durumlarına ve ekonomik problemlerine hızlı bir şekilde yanıt verebiliyorlar.

BEKLEME SÜRESİ OLMADAN, VAKİT KAYBETMEDEN 50.000 TL KREDİ KULLANMA İMKANI!

Bankacılık sektörünün önemli firmalarından İş Bankası da vatandaşların acil nakit para ihtiyacına anında yanıt vermek amacıyla bir kampanya başlattı.İş Bankası müşterilerine özel olan Anında Kredi kampanyasından faydalanarak 50.000 Türk lirasına kadar kredi kullanma imkanı sunmakta.Banka tarafından paylaşılan açıklamalara göre kredi kapsamında sabit faiz uygulaması yapılmıyor. Anında Kredi kampanyası kapsamında kullanılan kredilerin aylık faizleri müşterilere göre değişebiliyor. Faiz oranları çekilen kredi miktarına ve müşterinin ödeme konusunda güvenilirliğine göre değişiklik göstermekte. Uygun koşulları karşılayan müşteriler ise daha uygun faiz oranlarından faydalanabiliyor.

5 YILA KADAR VADE İLE KREDİ KULLANMA SEÇENEĞİ

İş Bankası’nın müşterilerin kullanımına sunduğu Anında Kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar, kullanmak istedikleri kredilerinde 60 aya kadar vade süresi ve ilk 3 ay ödemesiz dönem seçeneklerinden de yararlanabilirler.

Anında Kredi kampanyasından faydalanmak ve kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımızın ise öncellikle İş Bankası müşterisi olmaları gerekiyor. İş Bankası müşterisi olan vatandaşlar başvuru işlemlerini İş Bankası internet bankacılığı ve İşCep uygulaması üzerinden ve İş Bankası bankamatiklerinden yapabilirler. Kredi kullanmak isteyen vatandaşların başvuru değerlendirme sürecini kısa süre içerisinde başlatan İş Bankası uygun görüldüğü takdirde kullanılmak istenen kredi tutarını vatandaşların vadesiz Türk lirası hesaplarına da aktarıyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı