İş Bankası Esnaf Kredisi 250.000 TL Başvuru Şartları Güncellendi (2020 Eylül)
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İş Bankası Esnaf Kredisi 250.000 TL Başvuru Şartları Güncellendi (2020 Eylül)

KREDİ

25 Eylül 2020 Cuma 21:12:11

Son Güncelleme: 25/09/2020 19:41:21

İş Bankası Esnaf Kredisi 250.000 TL Başvuru Şartları Güncellendi (2020 Eylül)

İş bankası 250.000 TL’ye kadar Esnaf Kredisi Başvurusu nasıl yapılır? İş Bankası 250.000 TL’ye kadar esnaf kredisi başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Kredi başvurusu yapacak olan kişiler için hazırladığımız bu yazımızda iş bankası esnaf kredisi ile ilgili tüm detayları sizlere sunacağız.

İş Bankası esnaf olan kişilere kredi kampanyaları yapan bankalardan birisidir. Esnaf olan bankalardan ihtiyaç kredisi alacaksanız İş Bankası 2020 yılında yaptığı kredi kampanyası ile 250.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Sizde bu bankadan ihtiyacınız kadar kredi başvurusunu yapabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka politikalarına bireysel müşteriler gibi uyması gerekmektedir. 18 yaşından büyük olan ve kredi notu yüksek olan kişiler bu kredileri alabilmektedirler. İş Bankası esnaf olan vatandaşların en az 2 yıllık faal durumu olması ve daha önce bankalardan şirket adına kredi almış olması da bankanın sunduğu şartların başında gelmektedir. Eğer yeni iş yeri açtıysanız bankadan bu ihtiyaç kredisini kullanamazsınız.

Esnaflara Verilen Kredi Çeşitleri Nelerdir?

İş Bankası esnaf kredileri ile birlikte ayrıca destek kredileri de vermektedirler. Bu durumda bankadan 1’den fazla kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Yaptığınız iş sektörüne göre bankanın kredi verdiğini söyleyebiliriz. Kredi için yeni işletme kuracaksanız daha düşük limitli işyeri açma kredilerine başvuru yapmanız gerekmektedir.

İş bankası esnaf kredilerinde en çok tercih edilen kredi kampanyaları Anında ticari kredi, Taksit ödemeli ticari kredi, Altın kredisi, iş yeri kredisi, ticari arsa kredisi, iş bankası tarım kredisi, tedarikçi kredisi, kendi işim kredisi gibi paketlere kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer sizde kendinize uygun krediyi almak istiyorsanız banka şubelerindeki müşteri temsilcilerinden yardım talep edebilir ve size uygun olan krediye başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Başvuru Nasıl Yapılır?

İŞ Bankası 250.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine giderek bu işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı ve SMS yöntemleri ile birlikte kredi başvurusu yapacaksanız 50.000 TL’ye kadar limitle krediler kullanabilirsiniz. Bu limit üzerinde krediler için en kolay yöntem banka şubelerinden evraklarınız ile kredi başvurusudur. Başvuru sonucu hemen size söylenir ve kredi onayı alırsanız hemen banka hesabınıza aktarılacaktır.

İş Bankası 250.000 TL üzerinde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız da bankanın ticari ipotekli kredi başvurusunu denemeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler ticari ipotekli kredi seçenekleriyle verdikleri ipoteğin ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi alabilmektedirler.

Aldığınız kredilerde en fazla 60 ay vadeli olarak kredi alabilirsiniz. Esnaf kredilerinde banka kredi notunuza göre kredi faiz oranı belirlenir. 1.26 ve üzerinde faiz oranları ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda İş bankası esnaf kredisi başvurusu hakkında bilgiler verdik. Bankanın verdiği bu kredileri alabilmek için en yakın banka şubesine giderek kredi imkanından faydalanabilirsiniz. İş bankası ayrıca esnaf olan kişilere araç ve konut kredisi de vermektedir.

 

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı