ING avantajlı taşıt kredisiyle dikkat çekti!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

ING avantajlı taşıt kredisiyle dikkat çekti!

KREDİ

6 Temmuz 2020 Pazartesi 15:12:27

ING avantajlı taşıt kredisiyle dikkat çekti!

ING Bank, “Beğendiğiniz araba artık hayal değil!” sloganıyla taşıt kredisi kampanyasını duyurdu. Banka taşıt kredisini piyasadaki en düşük faiz oranlarıyla ve dikkat çeken avantajlarıyla kullandırıyor. İşte detaylar…

ING Bank, “Beğendiğiniz araba artık hayal değil!” sloganıyla taşıt kredisi kampanyasını duyurdu. Banka taşıt kredisini piyasadaki en düşük faiz oranlarıyla ve dikkat çeken avantajlarıyla kullandırıyor. İşte detaylar…

ING Bank, taşıt kredisini düşük faiz oranı ve avantajlı ödeme seçenekleriyle anında kullandırıyor. Banka, taşıt kredisini “Beğendiğiniz araba artık hayal değil!” sloganıyla kullandırırken, araç markasına göre de özel taşıt kredisi kampanyalarını müşterilerine sunmakla iftihar ediyor.

ING’den 8 yaşına kadar olan araçlara düşük faizli taşıt kredisi!

ING Bank, taşıt kredisini sıfır ve 8 yaşa kadar olan ikinci el araç için anında kullandırıyor. Banka, düşük faizli taşıt kredisinin geri ödemesini 3 ila 60 ay arasında planlıyor ve kredi tahsis ücretini, taşıt kredisinin anapara tutarının en fazla yüzde 0,5’i kadar ayarlamasıyla iftihar ediyor.

ING’den taşıt kredisinde sigorta zorunluluğu yok!

ING Bank ferdi kaza ve hayat sigortasını şart koymuyor. ING’den kullanılan taşıt kredisinde ferdi kaza ve hayat sigortasını zorunlu tutmadığı gibi faiz oranlarını da ferdi kaza ve hayat sigortasının kullanılmasına göre değiştirmeyerek birçok bankanın önüne en avantajlı taşıt kredisi kullanılabilir banka olarak geçiyor. Bankadan kullanılan taşıt kredisine yönelik rehin hakkı da, satın alınan araç hariç herhangi bir mal varlığına uygulanmıyor. Bankadan kullanılan taşıt kredisinde rehin hakkı sadece kredi çekilen araç için saklı tutuluyor.

ING’den taşıt kredisi çekerken dikkat edilmesi gerekenler!

ING Bank nihai fatura değerini 120.000 TL ve altında olan taşıt için kullandırılan kredilerde 60 ay, nihai fatura bedeli 120.000TL üzeri kredilerde ise vade üst limitini 48 belirledi,

ING Bank gerekli görüldüğünde kefil talep etme hakkı saklı tutuyor,

ING’den çekilen taşıt kredisi taksitlerine ödemelerde gecikme olması halinde; ödenecek taksitler gecikme faizi ile birlikte tahsil edilir. Banka kredi taksitlerinin ödenmemesi halinde yasal düzenlemeler çerçevesinde idari ve yasal takip işlemleri başlatılır.

ING’den 50.000 TL taşıt kredisi çeken 60 ayda ne öder?

ING Bank’ın güncellediği örnek kredi maliyet tablosu incelendiğinde, yıllık faiz maliyeti yüzde 9,84, aylık ise yüzde 0,82 faiz oranıyla kullandırdığı 50.000 TL tutarındaki taşıt kredisine 60 ay vade için yapılması gereken taksit ödemesi aylık 1.107,00 TL tutarında hesaplanır. Bu tutar 60 aya (4 yıl) vurulduğunda toplam 66.443,00 TL olarak hesap defterine işlenir. 60 ay boyunca düzenli bir şekilde ödemelerini yapan bir kişi için bankanın hesapladığı faiz tutarı da 16.443,00 TL olarak hesap defterine işlenir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı