İhtiyaç Kredisi Kullanmayı Düşünenlerin Dikkatine! Türkiye Finans'tan Cazip Kredi Teklifleri
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

İhtiyaç Kredisi Kullanmayı Düşünenlerin Dikkatine! Türkiye Finans’tan Cazip Kredi Teklifleri

KREDİ

15 Aralık 2020 Salı 23:25:23

Son Güncelleme: 15/12/2020 23:25:19

İhtiyaç Kredisi Kullanmayı Düşünenlerin Dikkatine! Türkiye Finans’tan Cazip Kredi Teklifleri

Türkiye Finans müşterisine ve ihtiyacı olan kişilere cazip kredi teklifleri sunmaya devam ediyor… İşte o teklif ve detayları…

Avantajlı Kar Oranları ile İhtiyaç Finansmanı Sizinle. Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı yüzde 1,82’den başlayan oranlar ile bütçenize uygun ödeme imkanı sağlar. Avantajlı ödeme imkanları ile kredi geri ödemenizi nakit akışınıza göre kendiniz yapabilirsiniz.

İhtiyaç Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaç Finansmanı için başvuru süreci oldukça kolay ve hızlıdır. İsterseniz şubeye giderek isterseniz banka web sitesi üzerinden, mobil şubesi veya internet şubesinden hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru için Gerekli Belgeler
Kimlik, sürücü belgesi ya da pasaport,
Gelir belgesi veya maaş bordrosu,
Serbest meslek erbabı ve işletme sahipleri için son seneye ait olan vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan ve imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını göstermekte olan Ticaret Sicil Gazetesi,
Krediye konu ürünün proforma faturası.

Ücretli çalışmakta olan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildirilmekte ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.

Banka gerekli gördüğü hallerde kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil olan kişi için de aynı belgeler talep istenecektir.

Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim?

Şubeden yapmış olduğunuz kredi başvurunuzun sonucunu Şubenizden,
İnternet veya Mobil Şubenizden yapmış bulunduğunuz başvuru sonucunuzu “Başvuru İzleme” seçeneğinden öğrenebilirsiniz.

Kurumsal web sitesi üzerinden ve/veya SMS, kısa mesaj ile yapacağınız başvurularınızın sonuçları hemen anında size SMS olarak bildirilecektir. Başvurunuzun olumsuz olması durumunda Banka tarafından sisteme kayıtlı olan e-mail adresinize ya da cep telefonunuza bildirim yapılacaktır.

Maliyet ve Faiz Tablosu

10.000 TL tutarında kullanacağınız krediyi 12 ay vade ile sınırlandırdığınızda; Aylık taksit tutarı 956 Türk Lirası. Aylık faiz oranı ise yüzde 1,82 olup toplamda bankaya geri ödemeniz gereken tutar 11 bin 475 Türk Lirası.
10.000 TL ihtiyaç kredisini 24 ay vade seçeneği ile kullanmak istediğinizde; Aylık bankaya ödemeniz gereken taksit tutarı 539 TL olarak hesaplanmaktadır. Aylık faiz oranı ise yüzde 1,82 olarak hesaplanmaktadır. Toplamda bankaya ödenmesi gereken ihtiyaç kredisi ödemesi ise 12 bin 955 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı