Halkbank'tan Tüm Vatandaşlara 100000 TL'ye Kadar Kredi İmkanı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank’tan Tüm Vatandaşlara 100000 TL’ye Kadar Kredi İmkanı

KREDİ

4 Temmuz 2020 Cumartesi 16:08:53

Son Güncelleme: 04/07/2020 16:09:03

Halkbank’tan Tüm Vatandaşlara 100000 TL’ye Kadar Kredi İmkanı

Halkbank’tan herkese 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı. Kredi başvurusu yaparak anında 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin şartlara uygun olması durumunda nasıl kredi kullanacaklarını sizler için hazırladık. Başvuru yaparak, tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz.

Halkbank’tan herkese 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı. Kredi başvurusu yaparak anında 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin şartlara uygun olması durumunda nasıl kredi kullanacaklarını sizler için hazırladık. Başvuru yaparak, tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz.

Kamu bankası olan Halkbank, ülkemizde kredilerde müşterilerin uygun faizlerle kredi imkanı vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler Halkbank üzerinden istedikleri ihtiyaçlarına göre kredi alabilmektedirler. Emekli olan kişiler emekli kredisi, tatile gidecek olan kişiler tatil kredisi, borç kapatmak isteyenler borç transfer kredisi gibi birden fazla kredi çeşidine başvurularını bırakabilirler. Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde 60 ay vadeye kadar kredilerini kullanabilirler. Sizlere şimdi kredi başvurusu nasıl yapılır, şartlar nelerdir? Bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ve yüksek limitli kredi onayı almak istiyorsanız banka şubelerinden evraklarınız ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Banka siz kredi başvurusu yaptıktan sonra sizin kredi değerlendirmenizi yapacak ve size özel olan krediyi hemen kullandıracaktır.

Başvuru yapacak olan müşterilerin sigortalı çalışmaları durumunda en az 6 aylık sigortasının olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda ise bankaya emekli maaşının taşınması gerekiyor. Eğer yeni bir işe başladıysanız bankadan maalesef kredi alamayacaksınız.

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler şubeler haricinde SMS veya İnternet sitesi üzerinden de başvuru yapabilmektedirler. Kredi başvurusu internet veya mesaj yoluyla yapacaksanız en fazla 15.000 TL’ye kadar değerlendirme alırsınız. Eğer bankanın yaptığı son kampanya olan 100.000 TL ihtiyaç kredisinden yararlanmak istiyorsanız bankanın şubesine gitmeniz gerekiyor.

Halkbank’tan 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi

İhtiyaç kredisi haricinde müşterilerin istedikleri bir diğer kredi borç transfer veya bir diğer adıyla borç kapatma kredisi olmaktadır. Bu kredilerde banka şubelerinden yapılan başvurular sonucunda onay verilmektedir. Bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarınız hesaplanır ve 100.000 TL’ye kadar olan borçlarınız ödenir. Bu durumda banka elinize para vermez. Borç kapatma kredilerinde sadece bankaya olan borçlar için kredi kullanırsınız. İlgili bankaya borçlarınız IBAN numaralarına gönderilir ve banka tarafından ödendiğine dair makbuz isteniz.

Halkbank borç kapatma kredilerinde konut kredisi veya taşıt kredisi kapatmak için kredi kullanamazsınız. Bunlar için bankaların yapılandırma kredilerine başvuru yapmanız gerekmektedir.

Halkbank ihtiyaç kredisi alacak olan müşteriler 100.000 TL üzerinde kredi almak istiyorlarsa, ipotek vererek bu kredi talebini yerine getirebilirler. Banka taşınmaz bir tapu ipoteği isteyecektir. Vereceğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi kullanmanız mümkündür.  Alacağınız ipotekli kredilerde de banka sizlere 3 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli işlem yapacaktır. Bunun için en yakın Halkbank şubesine giderek kredi hakkında bilgi alabilir, başvurunuzu yapabilir ve faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı