Halkbank’tan günlük 131 lira taksitli 100 bin lira ihtiyaç kredisi müjdesi! SMS başvuruları başladı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank’tan günlük 131 lira taksitli 100 bin lira ihtiyaç kredisi müjdesi! SMS başvuruları başladı

KREDİ

14 Aralık 2020 Pazartesi 15:56:25

Son Güncelleme: 14/12/2020 15:53:16

Halkbank’tan günlük 131 lira taksitli 100 bin lira ihtiyaç kredisi müjdesi! SMS başvuruları başladı

Pandemi sürecinde vatandaşlarımıza en uygun faiz oranlarını sunan Halkbank, yüksek limitli ihtiyaç kredisini hayata geçirdi. 5 farklı ödeme seçeneğiyle dilerseniz 100 bin lira tutarındaki ihtiyaç kredisine SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden cep telefonunuzdan anında başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank, emekli maaşını kendi bünyesinden alan ya da Halkbank’a aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilere, avantajlı faiz oranları ve 5 farklı ödeme seçeneği ile ihtiyaç kredisi sunuyor. Tüm nakit ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz kredinizi 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz. İşte, günde 131 liraya 100 bin lira ihtiyaç kredisi veren Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi ile ilgili tüm detaylar…

MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

• Emekli müşteriler, 100 bin liraya kadar kredi kullanabilir.
• Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi geri ödemeleri 36 aya kadar vadelendirilebilir.
• Dileyen müşteriler kredisini aylık yüzde 1,71’den başlayan faiz oranı ile tahsis ücretli olarak ya da aylık yüzde 1,76’dan başlayan faiz oranı ile tahsis ücreti olmadan kullanabilir.
• Halkbank, müşterilere aylık ödemelerini aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, serbest ödemeli gibi yöntemlerle yapma seçeneği sunmaktadır.
• Söz konusu kredi faiz oranları; yalnızca Halkbank’tan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtıran, kredi kartı başvurusu yapan, en az iki tane otomatik ödeme talimatı veren, Hayat Sigortası yaptırmayı ve İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilere sunulmaktadır. Bu ürünleri olmayan ya da başvuru talep etmeyen müşterilere sunulacak tahsis ücretli faiz oranı yüzde 1,81, tahsis ücretsiz faiz oranı ise yüzde 1,86 olarak belirlenmiştir.
• Müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak hayat sigortası primi değişiklik göstermektedir.
• Halkbank, kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkına sahiptir.

Örnek Ödeme Plan

• Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kapsamında 100 bin liralık kredi için yüzde 1,71 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 3.956,12 liradır.

KİMLER MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİNDEN YARARLANABİLİR?

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi’nden yalnızca emekli maaşını Halkbank’tan alan veya maaşını Halkbank’a aktarmayı taahhüt eden emekli müşteriler yararlanabilmektedir.

NASIL BAŞVURULUR?

Emeklilere özel hazırlanan ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler, kendilerine en yakın Halkbank Şubelerine giderek ya da aralarında birer boşluk bırakarak “EMEKLI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” şeklinde yazıp 3452’ye SMS göndererek başvurularını gerçekleştirebilirler.
Örnek SMS: EMEKLI 12345678910 3000 15000

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

• Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport
• Gelir Belgesi
– Kamu çalışanı olan vatandaşlardan Bordro
-Özel Sektör çalışanı vatandaşlardan Bordro ya da üzerinde haciz olmadığı ibaresi içeren güncel onaylı gelir belgesi, şirket imza sirküleri, SGK hizmet dökümü
-Emekli vatandaşlarımızdan SGK Emekli Belgesi, Emekli Maaş Hesap Cüzdanı
-Emekli olduğu halde aktif olarak ücretli çalıştığını beyan eden vatandaşlardan işyeri destek prim bildirgesi
-Serbest Meslek sahibi olan vatandaşlardan Güncel Vergi Levhası, Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi, Güncel İşletme Hesap Özeti, Ticaret Sicil Gazetesi
-Çiftçi olan vatandaşlardan Çiftçilik Belgesi, Müstahsil Makbuzları, Arazi Tapu Fotokopileri
-Faiz geliri olan kişilerden Hesap Cüzdanı
-Kira geliri olan kişilerden Tapu, Kira Kontratı fotokopisi

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı