Halkbank'tan 6 Ay Ödemesiz 0,37 Faizle Esnaf Destek Kredisi! Online Başvurular Başladı!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank’tan 6 Ay Ödemesiz 0,37 Faizle Esnaf Destek Kredisi! Online Başvurular Başladı!

KREDİ

12 Aralık 2020 Cumartesi 15:37:51

Son Güncelleme: 12/12/2020 15:38:01

Halkbank’tan 6 Ay Ödemesiz 0,37 Faizle Esnaf Destek Kredisi! Online Başvurular Başladı!

Halkbank esnaf destek kredisi yıl sonu itibariyle yeniden güncellendi. Esnaflarımıza 36 ay vade imkanıyla 25 bin liraya kadar yüzde 0,37 faiz oranıyla kredi imkanı sunuluyor. Üstelik 6 ay geri ödemesiz dönemle ödemelerinize Haziran 2021’de başlayabilirsiniz. Halkbank esnaf kredisiyle esnaflarımız rahat bir nefes alacaklar.

Halkbank, koronavirüs sürecinde esnafa destek olmak için oluşturduğu Esnaf Destek Paketi’ni güncelledi. İşletme kredisi kapsamında, yüzde 0.37 faiz oranıyla 25 bin liraya kadar kredi kullanmak artık mümkün. Üstelik kredinizin ilk taksitini 6 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden başvurulabilen İşletme Kredisi kampanyasıyla ilgili merak edilen tüm detaylara haberimizde yer verdik.

HALKBANK 6 AY ÖDEMESİZ 0,37 FAİZ

Çoğu banka, koronavirüs salgınının olumsuz ekonomik etkilerini azaltmak amacıyla sağlanan destek kredilerinin kapsamını değiştirdi. Bazıları kredi faiz oranlarını güncellerken, bazıları da kredi ödeme koşullarında değişiklik yaptı. Merkez Bankası tarafından alınan faiz artırımı kararı ile birlikte kredi paketlerinin özelliklerinde ilk değişen madde faiz oranları oldu. Ancak bankalar hala müşterilere çeşitli kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Pek çok banka tarafından sunulan kolaylık ise geri ödemeleri 3 ay erteleme fırsatıdır. Halkbank, hazırladığı esnaf destek paketi ile vatandaşlara pek çok bankadan daha avantajlı kredi kullanma imkanı tanıdı.

Esnaf Destek Paketi- İşletme Kredisi kapsamında Halkbank tarafından sunulan kredinin faiz oranları son derece düşük. Kredi alt ve üst limit tutarları ise esnafların kredi puanlarına göre değişiklik gösteriyor. Bu kredinin ödeme seçenekleri ise kişinin bütçesine göre düzenlenmekte. Bunların yanı sıra, bu krediden yararlanan esnaflar, ilk taksitlerini 6 ay sonra ödemeye başlayabiliyor.
Halkbank’ın sunduğu esnaf destek paketi kapsamındaki işletme kredisinin en çok dikkat çeken özelliği düşük faiz oranı oldu. Esnaf ve işletmelere, en uygun faiz oranları ile kredi desteği sağlayan Halkbank, müşterilerine yıllık yüzde 4,5, aylık ise 0,37 faiz oranıyla kredi vermekte. Halbank’ın işletme kredisinin diğer özellikleri ise şu şekilde;

KREDİ ÖZELLİKLERİ
• Halkbank, 25 bin liraya kadar kredi limiti sağlıyor.
• Bu kredinin yıllık faiz oranı yüzde 4,5 iken aylık faiz oranı yüzde 0,37’dir.
• 36 aya varan vade seçenekleri ile bu krediye sahip olabilirsiniz. Üstelik dileyen müşteriler 6 ay geri ödemesiz dönem fırsatından yararlanabilir.
• Ne yazık ki bu krediden her işletme faydalanamayacak. Banka tarafından belirtilen özel koşulları karşılayan kişilerin alınabildiği bu kredinin koşulları, başvuru aşamasında açıklanıyor.

NASIL BAŞVURULUR?
Halkbank tarafından verilen; 36 ay vadeli, düşük faizli 6 ay ödemesiz krediden yararlanmak isteyen vatandaşlar, başvurularını şubelere gitmeye gerek kalmadan Halkbank’ın resmi sitesinden elektronik olarak yapabilecek.

GEREKLİ BELGELER
Vatandaşlardan, başvuru esnasında nüfus cüzdanı, vergi levhası, sicil numarası ve esnaf oda kayıtları istenmektedir. Bu bilgilerle birlikte, bankanın resmi internet sitesi üzerinden kolayca başvurularını gerçekleştirebilirler. Online olarak başvurusu değerlendirilen vatandaşlar, olumlu sonuç alırsa kredilerini hemen çekebilecekler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı