Halkbank’tan 2 Ay Ertelemeli 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası! Günde 50 Liraya Araç Sahibi Olabilirsiniz!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank’tan 2 Ay Ertelemeli 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası! Günde 50 Liraya Araç Sahibi Olabilirsiniz!

KREDİ

13 Aralık 2020 Pazar 15:29:02

Son Güncelleme: 13/12/2020 15:29:29

Halkbank’tan 2 Ay Ertelemeli 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası! Günde 50 Liraya Araç Sahibi Olabilirsiniz!

Halkbank, resmi internet sitesinden yaptığı duyuru ile birlikte taşıt kredisi kampanyasının detaylarını açıkladı. Banka, hayallerindeki aracı almak için nakit ihtiyacı olan vatandaşların uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri sunan taşıt kredisi kampanyası ile yanında olduklarını belirtti.

Sıfır ve ikinci el araçlar için kullanılabilecek olan taşıt kredisinin geri ödemelerinin 2 ay ertelenebilme özelliği olduğunun da altı çizildi.

UZUN VADE SEÇENEKLERİ

Proforma fatura değeri ya da kasko değeri 120.000 liraya kadar olan krediler taşıt kredisi kullanımlarında 60 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Bu değerleri 120.001 liranın üzerinde olan araçlarda maksimum kredi vadesi 48 ay olarak belirlenmiştir.

İLK TAKSİTİ 2 AY ERTELEME FIRSATI

Halkbank’ın yaptığı açıklamaya göre, dileyen vatandaşlar bu krediyi artan taksitli veya azalan taksitli ödeme planları ile ödeyebilecek. Bunun yanı sıra, kişiler ödemelerini kendi gelir durumuna göre belirleyebilecek ya da ilk taksit ödemesini 2 ay erteleyebilecek.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

0 km araçlar için

• 0 km araç satın almak için Halkbank’tan kullanacağınız 60 ay vadeli 50 bin liralık krediye ayda yüzde 1,80 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için talep edilen tahsis ücreti 263 liradır. Aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 1.494,66 liradır.

İkinci el araçlar için

• İkinci el araç satın alımlarınızda kullanmak üzere Halkbank’tan alacağınız 50 bin liralık kredide 60 ay vade seçmeniz durumunda yüzde 1,82 faiz uygulanmaktadır. Talep edilecek tahsis ücreti ise 263 liradır. Bu kredi için aylık olarak ödemeniz gereken taksit miktarı 1.503,19 lira olarak belirlenmiştir.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
Halkbank’ın sunduğu avantajlı taşıt kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, kendilerine en yakın Halkbank şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebilirler.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
• Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport
• Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi
-Kamu çalışanlarından bordro
-Özel sektör çalışanlarından bordro ya da üzerinde haciz bulunmadığını belirten güncel onaylı gelir belgesi, şirket imza sirküleri, SGK hizmet dökümü
-Emeklilerden SGK Emekli Belgesi, Emekli Maaş Hesap Cüzdanı (Kişi emekli olduğu halde hala aktif olarak çalışıyorsa işyeri destek prim bildirgesi)
-Serbest meslek sahiplerinden Güncel Vergi Levhası, Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi, Güncel İşletme Hesap Özeti, Ticaret Sicil Gazetesi
-Çiftçilerden Çiftçilik Belgesi, Müstahsil Makbuzları, Arazi Tapu Fotokopileri
-Faiz geliri olanlardan Hesap Cüzdanı
-Kira geliri olanlar için Tapu, Kira Kontratı fotokopisi
• Satın alınacak araca ait proforma fatura ve 2.el taşıt alacak vatandaşlardan araç ruhsatı ve Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı