Halkbank Ziraat Bankası ve Vakıfbank'tan Çok Konuşulacak Aylık 375 TL Taksit ile 10.000 TL Sosyal Hayatı Destek Kredisi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan Çok Konuşulacak Aylık 375 TL Taksit ile 10.000 TL Sosyal Hayatı Destek Kredisi

KREDİ

13 Aralık 2020 Pazar 23:24:50

Son Güncelleme: 13/12/2020 23:24:33

Halkbank Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan Çok Konuşulacak Aylık 375 TL Taksit ile 10.000 TL Sosyal Hayatı Destek Kredisi

Pandemi sürecinde vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabilmesi için kamu bankalarından düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank sosyal hayatı destek kredisi kampanyası dahilinde 30 bin liraya kadar kredi veriyor.

Korona virüs sürecinde vatandaşın en büyük destekçisi olan kamu bankalarından bir hamle daha geldi. Yılın son ayı Aralık ayına özel olarak sosyal hayatı destek kredi paketi için güncellemeye gitti. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank tarafından tam 10 bin TL Sosyal Hayatı Destek kredi kampanyası detayları haberimizde…

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank pandemi sürecinde vermiş olduğu ucuz ve cazip kredi destekleri sayesinde vatandaşın en büyük destekçisi olmuştu. Bu dönemde özellikle de sosyal hayatı destek kredi paketleri büyük ilgi görmüştü.
Yılın son ayı olan aralık ayına özel olarak 3 kamu bankası kredi faiz oranlarında güncellemeye gitti ve yeni başvuruları bu oranlar üzerinden kabul etmeye başladı.

Ziraat Bankası On Bin TL Sosyal Hayatı Destek Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası toplamda 30.000 TL’ye kadar limit belirtti, mobilya, elektronik, beyaz eşya gibi, ev tekstil, bisiklet ve çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri gibi ihtiyaçları için anlaşmalı firmalar üzerinden satın almayı düşündükleri faturalı alışverişleri için bu krediyi çekebilecekler. Düzenlenen Sosyal Hayatı Destek Kredisi kampanyası çerçevesinde 36 ay vadeli 10 bin TL kredi kullanan vatandaşların aylık taksit ödemesi 375,40 Türk Lirası olarak gerçekleşecek. Ziraat Bankası kredisi başvurusu ise Ziraat Bankası şubeleri tarafından kabul edilecek.

Vakıfbank On Bin TL Sosyal Hayatı Destek Kredisi Kampanyası

Kamu bankaları arasında bulunan Vakıfbank 10.000 TL sosyal hayatı destek kredisi kampanyası için %1.44 oranı ile kredi imkanı sağlıyor.
Kampanyadan faydalanan vatandaşların aylık taksit miktarı 375, 40 TL olarak belirlenirken banka tarafından yapılan açıklamada “Anlaşmalı olduğumuz yerli üretim yapmakta olan mobilya, beyaz eşya, ev boya, pencere sistemleri, ve seramik – kapı, ev tekstil, çeyiz ve elektronik ve bisiklet firmaları alışveriş yaparak harcama miktarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir” ifadelerini kullandı.

Halkbank 10 Bin TL Sosyal Hayatı Destek Kredisi Kampanyası

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank sosyal hayatı destek kredisi kampanyası çerçevesinde 30 bin TL’ye kadar nakit para imkanı sunuyor. Faturalı bir şekilde alışveriş yapan vatandaşlara sunulan destek paketinde Halkbank anlaşmalı olduğu firmalar üzerinden alışveriş yapan kişilere % 1,44 oranı ile diğer vatandaşlara ise % 1,74 oranı ile kredi çekme olanağı sunulurken kredi başvuruları ise Halkbank şubeleri üzerinden alınıyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı