Halkbank SMS ile 10 Bin TL Kredi Başvurusu 60 ay vadeyle duyuruldu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank SMS ile 10 Bin TL Kredi Başvurusu 60 ay vadeyle duyuruldu

KREDİ

4 Haziran 2020 Perşembe 21:08:54

Son Güncelleme: 04/06/2020 21:08:45

Halkbank SMS ile 10 Bin TL Kredi Başvurusu 60 ay vadeyle duyuruldu

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank, müşterilerine 60 ay vade yüzde 1,07 faiz oranıyla 10 bin TL ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Üstelik ihtiyaç kredisi başvurunuzu SMS yoluyla yapabilir, kredi başvuru sonucunuzu 5 dakika içinde cep telefonunuzdan öğrenebilirsiniz.

Koronavirüs salgını sonrasında nakit ihtiyaçlarının karşılanması adına kamu bankaları faiz oranlarını ciddi şekilde düşürdü. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak salgın döneminde tüm vatandaşlarımızın yanında olduğunu belirterek, kamu bankalarının vatandaşlara gerekli desteği vereceğini belirtti. Öte yandan özel bankalardan beklenen özverinin gösterilmediğini belirten Albayrak, özel bankaları bir kez daha vatandaşa yardımcı olmaya çağırdı.

Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarına da güncelleme yapıldı. 10 bin lira ihtiyaç kredisi için aylık yüzde 1.07 faiz oranı uygulanıyor. Vatandaşlarımız 60 ay vade seçeneği kullanarak kredilerini aylık 240 TL taksitle ödeyebilirler. Toplam geri ödenecek tutar ise 14.400 TL.

Okurlarımız tarafından en çok gelen sorular ise: “Halkbank 10.000 TL 60 ay vadeli 1,07  faiz oranlı kredi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank 10 bin TL kredi başvurusu şartları nelerdir? Halkbank en kolay nasıl kredi alınır?” şeklinde oluyor. Bu yazımızda Halkbank kredi başvurusu hakkında merak edilenlere değineceğiz.

Vatandaşlar banklardan kredi çekerken en çok 10.000 TL kredi fırsatlarından yararlanıyor. Bu yüzden bankalar 10.000 TL ihtiyaç kredisine özel kampanyalar yapmaktalar. 10 bin TL kredi almak için HalkBankası ’da 1,07’lik uygun faiz oranı ile kredi imkânı sunmaktadır. Sizde Halkbank kredi başvurusu yapabilir ve anında kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hangi ihtiyacınız olursa olsun ihtiyacınıza göre kredi imkânı Halkbank üzerinden verilmektedir. Sizlerde Halkbank’a kredi başvurusu yapacaksanız aşağıdaki yöntemler ile anında kredi imkanından faydalanabilirsiniz.

HalkBank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan 10.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız banka şubelerine giderek gerekli evrakları yanınızda götürerek kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 10.000 TL kredi için gelir belgesi ve kimliğiniz yeterli olacaktır. Koronavirüs salgını sonrasında evden çıkmadan internet üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubeleri haricinde internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Bunun için Halkbank resmi internet sitesini ziyaret edebilir, Bireysel Bankacılık bölümünde bulunan Bireysel Krediler bölümüne geçiş yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz sonrası onay alırsanız anında kredinizi kullanabilirsiniz.

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank’tan kredi çekmek için en kolay başvuru yöntemlerinden birisi de SMS kredi başvuru yöntemidir.SMS ile başvururken; Aralarında boşluk bırakıp “KREDI, Vatandaşlık Numaranız(TC. Kimlik No), Gelir Bilginiz, Talep Ettiğiniz Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.

Örnek SMS Metni: KREDİ 12345678910 3000 10000 gibi bir mesajı 3452’ye yollarsanız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzdan yaklaşık 5 dakika sonra sonucunuz belli olacaktır. Kredi başvurunuz onaylandıysa banka hesabınıza talep tutar yatırılacak. Halkbank müşterileri ise internet bankacılığını kullanarak bankaya gitmeden kredi başvurusu yapabilirler. Onaylanan kredileri anında hesabınıza atabilirsiniz. Halkbank müşterilerine özel olarak verilecek bu kredilerde uygun faizle işlem yapmak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Halkbank ihtiyaç kredisi başvuru şartları müşterilerin kredi notuna göre belli olmaktadır. Kredi notunuz 1200 ve üzerindeyse, Halkbank kredi ve kredi kartı ödemelerinizde sıkıntı görmüyorsa krediniz sorunsuz bir şekilde onaylanacaktır. HalkBank 19 ile 65 yaş arasında müşterilere kredi imkânı sağlamaktadır. Banka şartlarına uygunsanız ve banka hesaplarınızda yasal takip yoksa krediniz onaylanacaktır.

Sizde SMS, internet bankacılığı, mobil uygulama ve müşteri hizmetleri kanallarını kullanarak Halkbank 10 bin lira ihtiyaç kredisi başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı