Halkbank Kamu Çalışanlarına 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi Verecek!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank Kamu Çalışanlarına 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi Verecek!

KREDİ

18 Aralık 2020 Cuma 21:50:55

Son Güncelleme: 18/12/2020 21:50:19

Halkbank Kamu Çalışanlarına 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi Verecek!

Kamu çalışanlarına kredi veren bankalar listesine Halkbank eklendi. Kamu bankaları arasında en çok tercih edilen Halkbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde kamu personeli olarak çalışanlara 36 ay vadeli, düşük faizli, 100 bin TL kredi verecek.

Avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyaları ile dikkatleri üzerine çeken Halkbank, kamu çalışanları için uygun faiz oranları ile yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırladı. Memurlara özel olarak kredi veren bankalardan biri olan Halkbank’tan 36 ay vadelerle 100 bin liraya kadar kredi çekebilecek olan kamu çalışanları kredinin detaylarını araştırıyor. İşte Halkbank’ın 5 farklı ödeme seçeneği sunduğu Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası ile ilgili merak edilen tüm detaylar…

Devlet bankalarından biri olan Halkbank, kamu çalışanları için özel hazırladığı ihtiyaç kredisi paketi ile memurlara avantajlı faiz oranları ile yüksek limitlerde kredi kullanma imkanı tanıyor. Normal ihtiyaç kredisi paketine göre daha düşük faiz oranı sunan Halkbank, memurların acil nakit para ihtiyacını karşılıyor.

HALKBANK MEMUR KREDİSİ

Halkbank, ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer alan Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği sağlamaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) yaptığı yeni düzenleme ile birlikte 36 aya kadar vade imkanı sunan Halkbank, yüzde 1,77’den başlayan faiz oranı uygulamaktadır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Halkbank, kredi ödemelerinizi aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, serbest ödemeli olarak yapma imkanı tanımaktadır.

FAİZ ORANLARI

Kamu çalışanlarına özel oluşturulan ihtiyaç kredisi desteği kampanyası kapsamında 36 ay vade ile dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara yüzde 1,82 faiz uygulanırken, dosya masrafı ödeyen kişiler için yüzde 1,77 faiz uygulanacaktır. Dosya masrafı 525 liradır.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

• 36 ay vade ile 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanacak olan kamu çalışanlarının dosya masrafsız kredi paketini seçmeleri durumunda yüzde 1,82 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 4.040,15’tir.
• 100 bin liralık kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisini dosya masraflı ve 36 ay vade ile kullanmak isteyen vatandaşlara yüzde 1,77 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak 4.001,84 lira taksit ödemesi yapılması gerekmektedir.

HALKBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kamu çalışanları, kendilerine en yakın Halkbank şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra SMS yoluyla da kredi başvurusu yapabilirler. Vatandaşların, aralarında birer boşluk bırakarak “KAMU, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar”ı yazarak 3452’ye SMS göndermeleri yeterli olacak.
Örnek SMS Metni: KAMU 12345678910 3000 15000

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı