Halkbank, İş Bankası ve Şekerbank 65 Bin TL Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank, İş Bankası ve Şekerbank 65 Bin TL Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor

KREDİ

1 Eylül 2020 Salı 16:12:18

Son Güncelleme: 01/09/2020 13:17:21

Halkbank, İş Bankası ve Şekerbank 65 Bin TL Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor

65.000 TL Kredi Veren Bankalar hangileridir? 65.000 TL kredi veren bankaların başvuru şartları nelerdir? 65.000 TL kredi almak için başvuru şartları ve aşamaları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

65.000 TL Kredi Veren Bankalar hangileridir? 65.000 TL kredi veren bankaların başvuru şartları nelerdir? 65.000 TL kredi almak için başvuru şartları ve aşamaları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredilerinde bankalar belirli şartlara uygun olarak müşterilerine kredi imkanları vermektedir. Sizlerde eğer bankalardan ihtiyaç kredisi alacaksanız belirlenen limitlere göre kredi alabilirsiniz. 65000 TL kredi almak içinde bazı bankalar sizlere yardımcı olacaktır. Çünkü bankaların genel kredi verme limitleri 50 bin TL ile sınırlıdır. Sizde bu rakamlarda ihtiyacınız varsa hemen başvurunuzu vereceğimiz bankalardan yapabilirsiniz. 65.000 TL kredi başvurusu yapacağınız zaman öncelikle daha önce bir banka çalışmanızın olması gerekmektedir. Kredi notunuz 1100 ve üzerinde olması durumunda banka size kredi olanağı sağlayacaktır. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

Halkbank 65.000 TL Kredi Başvurusu

Halkbank üzerinden 65.000 TL kredi başvurusu yaptığınız zaman banka şartlarına uygun olan müşterilerin kredileri onay alacaktır. Bu banka çalışan ve emekli olan kişilere 65.000 TL kredi kullandırmaktadır. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız en az 6 aylık sigortanızın olması ve emekli olmanız durumunda da maaşınızı Halkbank’tan almanız durumunda onay alabileceksiniz. Banka kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilere kredi sağlamaktadır. Ayrıca aldığınız kredilerde banka 60 ay vadeye kadar işlem yapmaktadır. 60 ay vadeli yapacağınız işlemlerde bankalar 3 ay erteleme imkanı da sunmaktadır. 65.000 TL kredi almak istiyorsanız size en yakın Halkbank şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası 65.000 TL Kredi Başvurusu

Kamu destekli bankalardan birisi olan İş Bankası üzerinden de uygun faizlerle 65.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Banka kredi vereceği müşterilerine sadece banka şubelerinden bu limitte kredilerin onayını vermektedir. 65 bin TL kredi başvurusu yapacak kişi en yakın İş Bankası şubesine giderek 60 ay vadeye kadar kredi başvurusunda bulunabilir. Kredi değerlendirmesi sizin kredi notunuza ve kredi sicilinize göre yapılacaktır. Kredi başvurusu sonrasında banka 1200 ve üzerinde kredi notu olan, 3 aylık sigortası olan kişilere bu imkanı verecektir. Eğer sigortanız yoksa banka size kredi vermez. Kredi kullanan müşteriler dilerse bankanın kredi kartı olan Maximum özellikli kart sahibi de olabilirler.

Şekerbank 65.000 TL Kredi Başvurusu

Şekerbank üzerinden de 65.000 TL kredi başvurusu yapılmaktadır. Sizlerde bu bankadan ihtiyaç kredisi adı altında en yakın banka şubesine kredi evraklarınız ile giderseniz hemen kredi onayı alabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen aynı gün içinde 60 ay vadeye kadar Şekerbank ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Banka ayrıca diğer banka borçlarınızı da tek bir yere toplayarak sizlere borç kapatma kredisi olarak da imkan vermektedir. Diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak rahat bir nefes alabilirsiniz. Şekerbank 1100 ve üzerinde kredi notu olan, 3 aylık sigortası olan kişilere onay verecektir.

 

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı