Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi 180 Ay Vade Yüzde 0,99 Faiz Oranı Sunuyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi 180 Ay Vade Yüzde 0,99 Faiz Oranı Sunuyor

KREDİ

9 Ekim 2020 Cuma 15:12:47

Son Güncelleme: 09/10/2020 12:56:42

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi 180 Ay Vade Yüzde 0,99 Faiz Oranı Sunuyor

Halkbank yeni bir ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için yeni kredi kampanyası Hesaplı Evim’i duyurdu. Yeni konut kredisi kampanyasında 180 ay vade, yüzde 0.99 faiz oranları uygulanıyor. Sıfır ve ikinci el konut için farklı faiz oranları uygulanırken başvuru, hesaplama, kredi başvuru şartları gibi merak edilen konuların hepsini sizler için ele aldık.

Ev sahibi olmayı dileyen vatandaşlarımız kamu bankalarından biri olan Halkbank’ın hesaplı evim kredisiyle kolayca ev sahibi olabilirler. Halkbank bankası özellikle de konut kredileri açısından oldukça tecrübeli bir ekibe sahip ve bu tecrübesiyle her sınıftan vatandaşlarımızın yanında oluyor. Peki Halkbank’tankonut kredisi almanın avantajları nelerdir? Ödeme planı ne kadar? Faiz oranları neler? En uygun konut kredisi faizi nerde? Vatandaşlarımızın merak ettiği detaylar ise şu şekilde;

Avantajları nedir?

Halkbank’tan alınan hesaplı evim konut kredisi ile vatandaşlarımız kira öder gibi kolayca ev sahibi olabilirler. Peki ya hesaplı evim konut kredisi nedir? Kimler başvurabilir?

Hesaplı Evim Konut Kredisi Nedir?

Halkbank’ın hesaplı evim kredisi vatandaşlarımıza en uygun vade ve ödeme seçeneklerini sunuyor. Bütçelerine göre vatandaşlarımızın ödeme planları hazırlanıyor bu sayede vatandaşlarımız hiç zorlanmadan kredilerini ödeyebiliyorlar.

Tutar ve Ödeme Koşulları

Halkbank hesaplı evim konut kredisinde vatandaşlarımıza sunulan özel faiz oranları olmak birlikte vatandaşlarımız dilerlerse eşit taksitlerle veya kendi belirledikleri ödeme tutarlarıyla kredilerini karşılayabilirler.

Kampanya kapsamında;

1.EL KONUT;

Vatandaşlarımızın birinci el aldıkları konutlarında azami 1 milyon Türk lirası kredi verilmektedir ve 120 aya kadar vadelendirme seçeneği sunulmaktadır. Faiz oranı ise %0,99 olmaktadır.

1 milyon Türk lirası üstü kredilerde ise vatandaşlarımızda 180 aya kadar vade seçeneği sunulmakta faiz oranları ise %1,09.

2.EL KONUT;

İkinci el konut alımlarında ise vatandaşlarımıza yine azami 1 milyon Türk lirasına kadar olan kredilerine de 120 ay vade imkânı, aylık %0,99 faiz oranında verilirken 1 milyon Türk lirası üstü kredi seçeneklerinde 180 aya kadar vade imkanı aylık faiz oranı %1,29 oranıyla veriliyor.

Gerekli Belgeler

  • Kimlik Belgesi ya da bunun yerine geçecek nüfuscüzdanı, ehliyet, pasaport
  • Gelir Belgesi
  • Emekli vatandaşlarımız için SGK belgesi, emekli maaş hesap cüzdanı
  • Çiftçi vatandaşlarımız içinse çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları ve arazi tapu fotokopileri
  • Maaşlarını Halkbank üzerinden alan vatandaşlarımızın herhangi bir gelir belgesi göstermesine ise gerek olmamakta.
  • Aynı zamanda vatandaşlarımız için tapu

Örnek Ödeme Tablosu

  • Hesaplı evim konut kredisi ile vatandaşlarımız 1.el konutlarında 100 bin Türk lirasına 120 ay vade seçeneğiyle aylık %0,99 faiz oranı sunulmaktadır. Vatandaşlarımız aylık taksitleri 1 bin 472 Türk lirası olup toplam geri ödenen miktar ise 176 bin 640 Türk lirasıdır.
  • Vatandaşlarımız yine 1.el konut alımlarında 100 bin Türk lirasına 180 ay vade seçeneğiyle aylık %1,09 faiz oranı sunulmaktadır. Vatandaşlarımız aylık taksitleri 1 bin 270 Türk lirası olup toplam geri ödenen miktar ise 228 bin 691 Türk lirasıdır.
  • Hesaplı evim konut kredisinde 2.el konutlar için 100 bin Türk lirasına 120 ay vade seçeneğinde aylık %1,19 faiz oranı sunulmaktadır. Aylık taksit miktarı ise 1 bin 569 Türk lirası olup toplam geri ödenen miktar 188 bin 280 Türk lirası olmaktadır.

Nasıl Faydalanabilirim?

Vatandaşlarımız başvurularınıHalkbank’ın resmi internet sayfasından veya şubelerinden yapabilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı